>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niemożliwe istnieje :)

S 51

szewapxa

Użytkownik
Docelowo gra za 10 k. typy z niskim kursem, typy długoterminowe, typy mistrzowskie/turniejowe.
Piłka ręczna, siatka, tenis, zimowe i inne...
To już mój kolejny temat, na bieżaco na pewno uzupełniany do końca lutego, czy dłużej? czas pokaże bo gram za realne stawki i realne pieniądze, ale jestem dobrej myśli. Uważam się za doświadczonego typera i czas to zweryfikować, mam nosa do wtop, niespodzianek i wiem jak ich unikać. Zapraszam do kontaktu priv z pomysłami i uwagami.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Pierwszy typ więc rozsądnie ze stawką i ryzykiem. Wydarzenie to LM Kobiet i mecze w których faworyt jest bardzo wyraźny. W normalnych okolicznościach pewnie grałbym 2x -1,5 s ale niech to będzie poprostu mega pewniak na początek:
Budowlani Łódz - Galasataray 2 1.06
Partizan Vizura - Dynamo Kazan 2 1.01
Stawka 4700 do wygrania 5333 ✅
Kurs 1.07 1xbet
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
szybki typ w przerwie meczu z ręcznej
liga hiszpańska wynik po 1 połowie:
Granollers
19 : 16
Helvetia Anaitasuna
typ suma poniżej 66,5 1,24 1xbet stawka 3000 zł ✅ 720 ✅
edit:
suma 63, dwie połowy powyżej 30 to w Hiszpanii rzadkość. Było troche czasu by zagrać jesli ktoś skorzystał bardzo się ciesze. Takie typy w przerwie to wyjątek oczywiście głównie przedmeczowe w temacie.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
typ nr 3 siatka LM kobiety
Rok temu chemik zaprzepaścił szanse na awans, ale w tym roku droga do wyjścia z grupy jest dużo prostsza, Polki muszą po prostu mecz w Bułgarii wygrac to ich obowiązek! kontuzji brak, forma bardzo dobra. Bez niespodzianki.
Plovdiv - Chemik Police 2 1,07 1xbet
stawka 5900 do wygrania 6313 ✅
Bułgarki się postawiły ale w decydujących momentach wyszło większe doświadczenie faworytek. O tym meczu zapominamy i jedziemy dalej.
 
Do góry Bottom