>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nieparzyste z progresja

O 98

ozon1

Użytkownik
Ostatnio przeprowadzilem symulacje i dalo to wyniki , ze uzycie progresji typu 112233445566..... przy grze na wynik nieparzysty grajac kazdy mecz po nastepnym , jest prawie nie do pokonania.
Bankroll 210 jednostek ,polecam do gry dla wytrwalych graczy.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Co rozumiesz przez progresje typu &quot;112233445566&quot; ? Bo zdrowy rozsądek podpowiada że chyba nie ze stawiamy za 1j, przy nietrafieniu 1, 2, 2 itd ? Kurs na nieparzyte to ile 1.95 ? Czyli ten system generowałby straty na wszystkich progach poza pierwszym. Skoro zamieszczasz temat w tym dziale to wypadałoby przedstawić co i jak i co tak na prawde za tym przemawia bo takim opisie to już Ci powiem że do bani.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
To jest tak zwana progresja kroczaca ,czyli gramy kazdy krok do momentu kiedy nie uzyskamy zalozonego profitu w tym wypadku 1 j. i resetujemy progresje. Progresja ta jest wzieta z ruletki. Ja to gralem tak , ze straty przy kursie 1.95 i tak jest zbedny poniewaz najwazniejsze jest przetrwac czarne serie , a tu ta progresja sprawdza sie doskonale.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No teraz to przynajmniej nie jest to oczywisty nonsens ????
Ale wciąż nie rozumiem skąd przekonanie że progresja w tym wypadku na 28 kroków zakończy się niepowodzeniem rzadziej niż te ~150-200 progresji.
Matematyka ewidentnie nie jest po Twojej stronie a taka czy inna progresja tego nie zmieni. No ale pokazuj. Za pół roku ocenimy. Może akurat masz szczeście.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Chodzi o odchylenia prawie wogole nie widzialem , zeby nawet zblizaly sie do wartosci graniczacych z wtopa tej progresji , pokazywac raczej nic nie bede bo poprostu wiem , ze to dziala . Mozna to grac caladobe co 2 godziny mecz jak obskoczysz wszystkie strefy czasowe to troche sie tego znajdzie .Osobiscie uwazam , ze ten system jest lepszy od 95% systemow na tej stronie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Mówimy tutaj o zdarzeniach niezależnych więc system mocno życzeniowy. Tak jak pisałem wcześniej matematyka by się z Tobą założyła że dostaniesz po dupie ???? Nie zmienia to natomiast faktu że jeśli na tym zarabiasz to życzę szczęścia i graj dalej. Na ruletce niektórzy ludzie też wygrywają mimo że nie powinni.
Od strony bukmacherki i systemów to nic wyjątkowego nam tu nie sprzedałeś, ale sam jestem ciekaw jak Ci pójdzie, bo rozumiem że będziesz tutaj podawał typy.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Typy to tutaj najmniejszy problem , poniewaz gra sie wszystko po kolei jak leci to niema znaczenia , tutaj chodzi o wytrzymalosc tej progresji , ze stop losem jakim jest 210 j. Ja raczej nie bede gral poniewaz mam dosc siedzenie po 24 godziny przed kompem, ale osoba wytrwalym polecam.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Jak już się wie o co chodzi, to faktycznie z tego opisu wynika wszystko ;) Postaram się zrobić wieczorem symulację w excelu takiej gry. Sporo czasu to zaoszczędzi. Według was lepsze jest granie każdego kroku czy, tak jak w linku ediego, po trafieniu przeskoczenie o dwa kroki?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@krisu3, w tym planie gry link do którego podałem - autor wątku napisał:
If in profit after a win, start again.
If still not in profit after a win, we increase the next bet by 2units

czyli to nie po każdym trafieniu trzeba skakać o te 2 kroki, bo jeśli trafieniem wg klasycznego rozkładu jazdy podanego w tym planie wychodzimy na ✅ , to zaczynamy od początku, lecz jeśli po trafieniu wciąż nie jesteśmy na ✅ , to tylko wtedy podnosimy stawkę o 2 kroki.
..............
Z tymi 2 krokami to też jest tu problematyczne, bowiem wszystko zależy jeszcze od wysokości kursu jaki gramy - i robione przeze mnie symulacje wykazały, że niekiedy i przeskok o 3 kroki może być za mały dla osiągnięcia zysku.
Ale ta sygnalizowana &quot;pomoc naukowa&quot; jaką w postaci makra planujesz wykonać, będzie to jasno pokazywała.
Pozdrawiam
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Ja gram kazdy krok po kolei, czyli jak wejda mi nawet dwa progi i nadal jestem na minusie to gram nastepny wyzszy , ale zawsze na ostatnim progu gram tylko na zysk 1 j ponad poczatkowy stan , pierwsze trzy kroki gram na zero profitu. Tutaj chodzi o to , zeby w dlugim okresie czasu nie schodzic , ze skutecznoscio ponizej 40 %
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Przeprowadziłem kilkadziesiąt symulacji takiej gry. Na próbie 1000 zdarzeń 50/50 bardzo bardzo często był bankrut. Nie uwzględniłem stop losa po 210j, także potrzebny budżet czasem wynosił kilka tysięcy j. Rekord jaki zaobserwowałem to 15000j
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Przeprowadzales test na RNG , to jakie miales odchylenia 5 SD przez 300 zakladow , ze Ci wyszlo 15000 j ,jak testowalem ta progresje u buka na ruletce i mialem raz na 10000 spinow odchylenie 5 SD to najwiekszy zjazd kapitalu mial 350 j , wiec cos zle robisz lub zle grasz ta progresje.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
https://www.dropbox.com/s/2yhzya3p3s2uscn/kroczace.xls?dl=0
Tu mój plik, można zmieniać kurs i budżet (I6 I7)
Najważniejsza jest komórka &quot;min budżet&quot; I9 i to tam zdarzają się grube minusy, F9 losuje nowe liczby. Czekam na uwagi/propozycje. Co się na pewno nie zgadza to nie gram tu na dokładnie 1j zysku. Ale myślę, że ma to małe znaczenie. Jeśli gdzieś strzeliłem byka to musi być grubszy.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
To , ze gra sie na jedna jednostke ma prawie najwazniejsze znaczenie , bo resetuje i zmniejasza progi na wyskiech poziomach , jest to bardzo intuicyjna gra i ciezko jest ja odtworzyc w mechaniczny sposob.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Czyli przed postawieniem zakładu należy sprawdzić czy zamknie nam progresję? Jeśli nie to stawiamy liczbę całkowitą ze schematu, a jeśli tak to zmniejszamy ją aby dała 1j zysku? A jaki jest wtedy kolejny próg jeśli ten &quot;nieokrągły&quot; nam nie wejdzie?
 
O 98

ozon1

Użytkownik
To gramy progresje od tego nieokraglego progu.Chodzi zawsze o to , zeby wyjsc za wszelka cene na +1 lub zero.Najwazniejsza jest ochrona kapitalu.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Chodzi mi czy przykładowy rozkład jazdy wygląda tak:
112233 3,75 (tu nie wchodzi) 3,75 4,75 4,75 5,75... Czy
112233 3,75 4455... Albo jeszcze
112233 3,75 3,75 4455
 
Do góry Bottom