>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niespodzianki, nieobliczalne mecze, czarne weekendy itp.

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Slovan Bratysława - Red Bull Salzburg
Od razu mówię, że to nie mój opis meczu, nie wiem jak było dokładnie.
3&#39; - 1:0 dla Slovana
6&#39; - 2:0 dla Slovana
19&#39; - przypadkowy karny dla Salzburga 2:1
24&#39; - akcja meczu: bramkarz Slovana próbuje podać do napastnika Salzburga, nie udaje mu się i piłka trafia do obrońcy gospodarzy, ten jednak szybko naprawia błąd kolegi z zespołu, zagrywa do gracza gości, który mija trzech słowackich obrońców (nie ma z tym żadnego problemu, bo wszyscy odsuwają się od piłki) i strzela bramkę, 2:2
52&#39; - akcja Salzburga: dośrodkowanie, które zmierzało do rąk bramkarza gospodarzy przecina obrońca Slovana i zupełnie przypadkowo strzela bramkę samobójczą, 2:3 76&#39; - obrońca Salzburga wybija ręką piłkę z linii bramkowej, stojący 2 metry obok sędzia nic nie widzi...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
M. Haifa - Schalke
Większość i w tym ja napaliła się na ten mecz jak &quot;szczerbaty na suchary&quot; i wtopa po całości... Schalke bez trenera, grający rezerwowi o pietruszkę pokazują determinacje, zdecydowany plus dla Schalke i minus dla mnie, pierwsza opcja była Lazio+Besiktas+PSG, druga Lazio+PSG a skończyło się na PSG+M.Haifa i wtopa... cóż, i tak bywa... jedyny pozytyw tej wpadki Haify, to taki,że zwrot od Tobet i to,że wygrała Steaua ... he he
A teraz piękne!
Fulham-Odense! 2-2 ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wigan 1-1 Chelsea
po pokonaniu City, Chelsea - którą tak cały świat po tamtym spotkaniu zachwalał, zagrała tak nonszalancko, bez zaangażowania, dosłownie na stojąco, że istna żenua. Ile typów poszło na czystą dwójkę, ile z -1 oraz over goli na drużynę to się w pale nie mieści. Rezultat na górze...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Indykpol AZS Olsztyn 3-1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
7.00 - 1.10

Lider PlusLigi, do tego ekipa która wygrała na wyjeździe z Trentino :!:
W pierwszym secie rozgromiła Olsztyn, w drugim od początku zrobili małą przewagę. Przegrali ostatecznie mecz 3-1.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
20 stycznia 2011- Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn
Spotkanie: Francja- Hiszpania wynik: 28-28 do przerwy: 18-13
Do dziś wspominam to spotkanie bo większej wtopy jak dotąd nie zanotowałem. Francuzi oczywisty faworyt, do przerwy spokojna przewaga i nic nie zapowiadało takiej zmiany wyniku- wiadomo całe forum księgowało. O ile się nie mylę to na ok. 15 minut do końca spotkania coś się zacięło przy ogromnej przewadze Francuzów. Mieli jeszcze piłkę meczową na kilka sekund przed końcem. Ojj jaki płacz był na forum...
Francja dała wtedy mega ciała. Jak dla mnie największa niespodzianka tego roku i największy zawód. W późniejszym okresie również nie trafiało się &quot;pewniaków&quot; ale to co zrobili Francuzi...Powiadam: do dziś wspominam;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liverpool - Blackburn
Liverpool który na swoim stadionie jeszcze nie przegrał, który potrafi postawić czoła czołówce PL ostatecznie tylko remisuje 1:1 z ostatnią drużyną PL. Należy dodać do tego fakt, że Blackburn w tym meczu był mocno osłabiony i forma (3 mecze przegrane z rzędu) nie wskazywały tutaj na remis. Do tego statystyki meczu:
Rożne 9:2
Strzały celne 13:2
Strzały niecelne 15:3
Faule 5:15
Spalone 5:0
Posiadanie piłki 61%-39%
Jak widać pomimo mega dominacji w meczu nie zawsze się wygrywa.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Manchester United - Blackburn
Kto by się spodziewał, że United na własnym terenie po kapitalnych wynikach, przegra u siebie z ostatnią drużyną PL (2:3). Dla mnie duża sensacja.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Niespodzianki , i to dużego kalibru muszą , i jeszce raz muszą być. Inaczej byłobuy nudno jak przy jedzeniu flaków z olejem. cała sztuka to omijac takie spotkania ,gdzie jakby z załozenia pachniało czymś niespodziwanym. Na pewno okres świtaeczno noworoczny sprzyjał temu, aby z czołowe kluby poprzegrywały spotkania (lub pogubiły punkty. Teraz z piłkarzy tych klubów zeszło cisnienie i spokojnie (zbawienne dla psychiki) i teraz mogą kontynuować od nowa świetne passy. Tak jest zawsze i to w każdej lidze. kto śledzi U W A ż n i e to sam powinien wyciagnąć wnioski. Dlatego sport jest taki piękny !!!! Do końca tak naprawdę to nic nie wiadomo.....
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mersin I.Y. - Ankaragücü
Widziałem, że sporo osób grało ten mecz (sam również za drobne). Nic dziwnego, skoro nic nie wskazywało na wygraną gości (1:2). Problemy finansowe, braki kadrowe, beznadziejna forma i ... zwycięstwo Ankaragucu.
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Niespodzianki się zdarzają (popatrzmy chociaż na ostatnią kolejkę Premier League)
Przyglądnijcie się wczorajszym meczom NBA. Miami prowadząc 10pkt u siebie przegrywa spotkanie? i kurs ponad 5,00
Przez to bukmacherka jest jeszcze ciekawsza;&gt;
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
I jeszcze jedno przytoczę, Malaga prowadzi na Santiago Bernabeu 2:0 i przegrywa spotkanie. Co się wtedy dzieje na livebet? Kursy szaleja a i tak wygrywa Real.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Stare ale odświeżyć trochę można.
Manchester United - Blackburn
1,14 - 23,00
United było wtedy w piekielnym gazie. Piątka do jaja z Fulham, piątka do jaja z Wigan. Skazywane na więcej niż dosłowne pożarcie Blackburn przyjeżdża i ogrywa wiceliderów PL. A gdyby byli czujniejsi w obronie, wygraliby to z handicapem.
rezultat: 2-3
WBA - Man City
7,00 1,40
Sunderland - Man City
7,00 1,40
W pierwszym meczu remis, w drugim porażka. Dwa mecze bez strzelonej bramki. Jak widać City nie ma jeszcze odpowiedniego doświadczenia w trudnych okresach, a mimo to wielu ludzi brało taki kurs z przysłowiowym pocałowaniem ręki.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
To może coś z NBA : Atlanta - Miami , goście grają bez Wade&#39;a i LeBrona , rano pograne po 2.20 , przed meczem było już nawet po 1.45 . Godpodarze w ostatniej kwarcie marnują ok. 8 rzutów osobistych i przez to mecz jest cały czas na styku (mimo to Atlanta ciągle prowadzi czterema - sześcioma punktami) . Ostatnia minuta: 4 pkt przewagi gospodarzy i jakieś 20 sekund do końca , piłka idzie do Bosha a ten z łatwością pakuje ją do kosza z bardzo bliskiej odległości , w następnej akcjii zawodnik Atlanty zostaje faulowany , gdyby trafił oba wolne byłoby po meczu , trafił jeden a Miami w następnej akcji rzuciło za 3 zostawiając nie całą sekunde czasu Atlancie na rozegranie kolejnej akcji , mecz kończy się remisem a gospodarze przegrywają po dogrywce ???? . Można się wk**wić , ale taki jest sport :razz: . Dla odmiany tej samej nocy postawiłem na Sacramento , dostawali do przerwy ok 25. pkt , więce dałem sobie spokój i poszedłem spać , rano patrze i Sacramento +3 ???? .
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Espanyol - Barcelona
13,00 1,20
Derby, Derby, prawa derbów ciąg dalszy...
rezultat: 1-1
Barcelona prócz wyniku sprzed roku (5-0) dosłownie regularnie mocno męczyła się w starciach z Espanyolem na wyjazdach. Ale przecież Barca to Barca i od takie uzasadnienie typu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Indie - Bayern
Do przerwy wynik jest 0:4. W drugiej połowie nie pada już żadna bramka.
No i co z tego? Temat beznadziejny... Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom