>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nietypowa sprawa

joj 12

joj

Użytkownik
Panowie troche nietypowy rodzaj zakładów ale mam pytanie. Który bukmacher ma najbogatszą ofertę na rzuty rożne??? interesują mnie glownie el. do europejskich pucharów. Nie interesują mnie polscy bukmacherzy ani klony ruskiego 1xbet(bo tam akurat mi zablokowali konto)
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
zalezy czy same overy na mecz czy overy na dany zespol
Jak zwykle overy to broker, sportmarket i problem z limitami z glowy
Jesli o zespoly to jakos czesto nie gram, czasem jakies ruchy kursowe na rozne byly i czasem pogralem, glownie unibet
 
joj 12

joj

Użytkownik
zalezy czy same overy na mecz czy overy na dany zespol
Jak zwykle overy to broker, sportmarket i problem z limitami z glowy
Jesli o zespoly to jakos czesto nie gram, czasem jakies ruchy kursowe na rozne byly i czasem pogralem, glownie unibet
tak bardziej handi i overy na dany zespół
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
handi rozne linie to spokojnie sportmarket czy tam pinnacle, masz pewnosc, ze Cie nie zlimituja , z overami druzyny juz gorzej
 
joj 12

joj

Użytkownik
handi rozne linie to spokojnie sportmarket czy tam pinnacle, masz pewnosc, ze Cie nie zlimituja , z overami druzyny juz gorzej
a pinnacle przyjmuje userów z polski? narazie z handi na jedną druzyne i overy na 1 druzyne mam w miare buka unibet, ale szukam jeszcze jakiegos ktory nei bedzie scamem jak 1xbet czy suprabets z w miare szeroką ofertą..
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
broker sportmarket spokojnie zalozysz bedac polakiem, depo karta, maja kursy z giedly, pinnacle i azjatow
 
Otrzymane punkty reputacji: +235
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
broker sportmarket spokojnie zalozysz bedac polakiem, depo karta
Wiesz może na chwile obecną jakie min depo tam obowiązuje ?Również min bet ile wynosi, szukałem informacji na ich stronce ale nie wiem czy to dalej jest wszystko aktualne a na stronce surebety sa inne kwoty podane i lekko mnie to dezorientuje/ Z chęcia bym założył to, ew Bet in Asia. A i chodzi mi również o obrót jest tam wymagane ileś do obrócenia rocznie by nie zamknęli konta?
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
minimalne depo nie wiem, tam robisz depo karta, jakie minimum nie wiem
Min bet 5-10 e z tego co widze
By nie zamrozili konta nie trzeba miec obrotu, byleby bylo pare euro na koncie
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
Do góry Bottom