>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nieudany przelew 24 a przedplata jak ja wykorzystac

F 24

fibak90

Użytkownik
witam mam problem jak wykorzystac przedplate z nieudanego przelewu 24 w unibecie? Poniewaz nie widze tam opcji przy uzyj przedplaty tylko nowe dane do przelewu 24 mi sie pokazuja. Z gory dziekuje za odpowiedz
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
witam mam problem jak wykorzystac przedplate z nieudanego przelewu 24 w unibecie?Poniewaz nie widze tam opcji przy uzyj przedplaty tylko nowe dane do przelewu 24 mi sie pokazuja.Z gory dziekuje za odpowiedz
Jak robisz depozyt to w polu gdzie wybierasz bank masz na samym dole użyj przedpłaty i tam wpisujesz dane dane do przelewu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Podbije temat, bo nie ma sensu tworzyć nowego tematu. Czy istnieje szansa na odzyskanie hasła do przelewu24? Otoż tak... w Expekt nawet jeśli w ciągu 15 minut sytem nie wykryje wpłaty kwota jest dopisywana pozniej jak tylko wplata sie pojawi (20-30 minut pozniej). Nie wiedzialem ze w betsafe jest inaczej ???? (w Betsafe kasa przechodzi w przedpłatę, do której wykorzystania niestety potrzebne jest hasło). Nie wiedząc o tym zamknąłem okienko, będąc pewnym, że w ciagu pół godzinki kasa dotrze. Pisałem do supportu Przelewów ale nie odpisali... ktoś miał podobne akcje? Mogę mieć jakieś nadzieje na tą kasę czy mogę już sobie odpuścić walkę o nią? ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
W Betsafe też sami dopisują do konta, w okolicach pół godziny jak będziesz mógł wykorzystać przedpłatę i tego nie zrobisz to oni to dopiszą. Przynajmniej jak tak miałem kilka razy.
 
whydack 0

whydack

Użytkownik
Da rade zrobić przedpłate z innego konta bankowego do serwisu Przelewy 24 a póżniej z owego serwisu przesłać tą kase do buka na moje konto?
 
Do góry Bottom