>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niewiarygodna Iluzja

damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Nogi a reszta ciała to dwie inne osoby, prawdopodobnie karły.

taa hehe...

ALe teraz pytanie brzmi...w takim razie jak gosciowi zlepili te nogi na koncu........i gosc sobie pobiegl ???? .. (ten murzyn) hehe

bez kitu ale wygladalo to tak realnie, ze ciezko to rozkminic.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nogi a reszta ciała to dwie inne osoby, prawdopodobnie karły.
Zobacz jak wygląda karzeł, ten człowiek w filmie ma normalnych rozmiarów głowę i ręce, więc karzeł opada.
A tak ogólnie to sztuczka naprawdę bardzo dobra.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
KAMIL ma racje to bylo takze moje pierwsze spostrzezenie ze to dwa karły, ja tu na kazde pytanie widze odpowiedz tylko to sa sprawy techniczne;)
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
taa hehe...

ALe teraz pytanie brzmi...w takim razie jak gosciowi zlepili te nogi na koncu........i gosc sobie pobiegl ???? .. (ten murzyn) hehe

bez kitu ale wygladalo to tak realnie, ze ciezko to rozkminic.
No przecież było widać jak mu zszywkami połapał :jezora: hehe
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Góra to ktoś bez nóg a dół to ktoś taki jak dziewczynka guma z mam talent tu masz wszystko pokazane .

http://www.youtube.com/watch?v=i6ezCwTr3Nw

znam to.....po za tym....to co pokazałeś jest owiele mniej profesjonalne od tej u góry....gdyż pierwszą kobiete bierze dla picu..by potem powiedziec jej ze jednak nie pasuje i wziąć jakas laske ustawioną....


Każdy coś kmini i kmini, ale argumenty nadal są śłabe.......ciężko jest stwierdzić oco biega....

I trudno....bo nie wydaje mi się że ten murzyn na stole wyglądał jak ktoś uposledzony...
Ciekawa sprawa...gosc na koncu sobie zwyczajnie pobiegł... heh

moim zdaniem sztuczka (ta w Mam Talent)..to czysta Iluzja...zrobiona perfekcyjnie.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Damianczyk ile masz lat ? Ostatnio w busie słuchałem 10latków mówiących o magii i czułem się dokładnie tak jak teraz :]
&quot; moim zdaniem sztuczka (ta w Mam Talent)..to czysta Iluzja...zrobiona perfekcyjnie.&quot;
A co Ty myślałeś że na prawdę go przecina a potem zszywa ?;&gt;
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Damianczyk ile masz lat ? Ostatnio w busie słuchałem 10latków mówiących o magii i czułem się dokładnie tak jak teraz :]
&quot; moim zdaniem sztuczka (ta w Mam Talent)..to czysta Iluzja...zrobiona perfekcyjnie.&quot;
A co Ty myślałeś że na prawdę go przecina a potem zszywa ?;&gt;

juz znalazł się wszystkowiedzący CYCEK ???? hehe

Ja tylko mówie... poczytaj o tym co to jest Iluzja....

przzeciez nie mówie ze go przeciął naprawde...a jeśli ty tak myślałeś to mi bardzo przykro...ale wyjasniam ci.. że tak nei było synu ????

Ile mam lat? Wystarczająco...ale nie będę wdawał się w dyskusje z tobą bo sam nie wiesz, ale już ci wyjasniam tą sztuczke...



A oto całe wyjaśnienie tricku....domyslilem sie..ze w nogach może być panna zgięta w pół (MANIEK sam stwierdził trafny argument)...ale na MURZYNA nie wpadłem że w taki sposób się skulił heh. ???? ....i mówiłem, też że wątpliwe było że jest kaleką ???? ...

http://www.youtube.com/watch?v=cXcJsgUqK-E&amp;amp;feature=related


i zagadka wyjaśniona ????
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Czyli można powiedzieć, że trafiłem. Sporo podobnych iluzji można łatwo wyjaśnić, lecz po prostu nie można patrzeć na trick jak magie i nie patrzeć na dodatkowe &quot;bajery&quot; robione przez postacie występujące.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Napisałem &quot;prawdopodobnie&quot; więc nie tego byłem pewny, był to zdecydowanie tryb przypuszczający. Rzeczywiście nie zwróciłem uwagę choćby na masę czy głowę.
 
Do góry Bottom