>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

niskie kursy + duże kumulowane stawki

S 0

spidi321

Użytkownik
witam serdecznie!!!
Na początku stawiałem mało przemyślane kupony i więcej na tym traciłem niż wygrywałem (normalka), teraz moim sposobem na granie jest to, że stawiam dużo kasy na niskie kursy (dużo kasy jak dla mnie;) ), a potem całą wygraną stawiam na kolejny niski kurs ???? co jakiś czas (około 10-15 meczy) od wygranej odkładam kasę i gram dalej (niezła szkoła cierpliwości bo to mozolna technika), czasami przegram ale jestem coraz bardziej do przodu (jedyna wtopa z ostatnich dwóch miesięcy to pierwszy mecz Szwedów na MŚ ). Zdarzają mi się jeszcze bardziej odważne kupony ale znacznie żadziej niż na początku. Gram w betandwin i słyszałem ostatnio, że często tym, którym za bardzo wychodzi zamykają konta, nie wypłacają wygranych itd... więc moje pytanie jest takie: jakiemu bukowi nie będzie przeszkadzał taki styl gry, tz. niskie kursy i wysokie stawki, no i przede wszytkim nie kantuje a kursy w miarę pewnych spotkań ma też nie za niskie? (może bet-at-home albo sportingbet?)
pozdrawiam wszystkich typerów i życzę samych celnych typów!

ps. to forum typerów podoba mi się najbardziej z wszystkich jakie do tej pory odwiedziłem! niezła robota!
 
S 0

spidi321

Użytkownik
dzięki mizb
Dla mnie Bet-At-Home ma jeszcze jedną dużą zaletę: mała oferta wporównaiu z betandwin, nie kusi ostawianie jakiś egzotycznych lig ???? Ponoć buki często zaniżają kursy w takich ligach żeby spotkanie wydawało się jak najbardziej pewne ????
Z czasem można sobie uświadomić że najlepszym systemem jest staranie się o to żeby nie podchodzić do tego emocjonalnie (ale czy to wogóle się tak da!?!), no i cierpliwość oraz żeby nie starać się jak najszybciej odegrać po pudłach ???? ))
Zastanawiam się tylko jak ma się wiarygodność buka co do kraju pochodzenia np. to że w Anglii jest najdłuższa tradycja obstawiania itd.

pozdro!
 
M 0

mibz

Użytkownik
jak juz to mibz ????
Gdy zobaczylem ze siedziba BAH jest Malta to mnie zniechecilo....
Ale poczytalem na tym forum o bukach i postanowilem wybrac wlasnie Bah gdyz wg forumowiczow jest on wiarygodny i z dobrymi stawkami....
Poprostu Najlepszy Buk w necie ???? ????
 
S 0

spidi321

Użytkownik
właśnie widzę że w wielu przypadkach kursy mają wyższe ???? nawet stawka wyższa o kilka setnych robi różnicę. Wyliczyłem że grając moim sposobem grania uzyskam tam po króŧkim czasie wyższe przychody bez bonusu od w pierszej wpłaty np 100% od 200zł niż w takowym z niższymi stawkami. coś mi się wydaje że trzeba wypłacić pieniązki z BAW w ratach, bo jeszcze przyblokują konto ???? czy ktoś wie w czym betandwin przewyższa bet-at-home?(ilość dostępnuch zakładów to dla mnei nie zaleta)

a za przekręcenie nicka sorry, tak to jest jak posty wysyła się w czasie pracy ????
pozdro MIBZ!
 
Do góry Bottom