>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niskie kursy = nieopłacalność?? Dowód że NIE!! - pomysł na ogranie Bet365

_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Overy 0,5 to bardzo grząski grunt. Uwierz mi. Stary wyjadacz jestem w tej kwestii.

A co do &quot;TWOJEGO&quot; systemu, to żaden on twój i nic to trudnego do zrozumienia. Ja w swoim systemie dokładam taką opcję, że nie gram do AKO 2.00, tylko do AKO 1.400 niskimi kursami. I owszem gram progresją, ale na 3 poziomy.

To dopiero jest mega niskie ryzyko. W obu sposobach (bo o systemie trudno jest w tym przypadku mówić), najwazniejsza jest konsekwencja w działaniu no i gra na BetFair a nie na jakimś tam syfiastym (przepraszam za kolokwializm) Bet365.

Na Bet365 dodasz do siebie 3 kursy 1,28 i masz AKO 2,097, na BetFair na te same zdarzenia masz około 1,35 i AKO 2,45. Nieporównywalna sprawa. Inne buki poza BetFair to jakaś bzdura. Wymysł dla małolatów.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
W pierwszej kwestii to chciałbym pozdrowić tych którzy zawsze negatywnie podchodzą do każdego systemu lub sposobu gry który ktoś wymyśli ????
Druga sprawa, to wielu tutaj ma rację że Ameryki nie odkryłeś. Ale oczywiście nie neguje Twojego systemu grania.
Po trzecie, jest takie że musisz sobie założyć szeroki wachlarz grania i typów. Nie możesz bazować tylko na undery. Widziałem że lubisz grać np. zespół że strzeli mniej goli lub że w którejś połowie padnie mniej bramek. Jak wszystko pięknie wchodzi to twierdzimy że mamy bukmachera w garści. Ale wystarczy tylko chwila słabości i zaczynamy mniej wierzyć w sukces.
Jak dla mnie skup się na całej ofercie. Zarówno undery jak i overy. Strzli gola dany zespół, wygra dana drużyna... Wszystko po prostu.
Po czwarte pomyśl jak możesz rozwinąć swój system grania. Granie non stop tego samego tzn. 2 / 3 kupony ako 2.0 za płaska stawkę rozwija Ciebie ale powoli. A musisz obliczyć przy np. 2 dniach straty ile będziesz musiał odrabiać te niepowodzenie.
Ważny jest kapitał który budujesz. To jest jak prowadzenie firmy. Jeżeli robisz jedną rzecz to posuwasz się do przodu, ale powoli. A jak zaczynasz wymyślać inne rozwiązania ( dodatkowo ) możesz się szybciej rozwinąć tj. osiągnąć ładny kapitał.
I po piąte, nie staraj się za wszelką cenę udowodnić tutaj wszystkim że Twój system jest super ekstra. Dla niektórych każdy system jest do bani. Oni by chcieli dostać 100% system czy sposób grania. A nawet dobrego kapitału nie mają by w jakikolwiek zainwestować. ???? Jeszcze raz ich pozdrawiam :cool:
Życzę powodzenia w graniu ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ty, a jak mam podchodzić do &quot;takiego czegoś&quot; jak koleś topi siano (o przepraszam- będzie topił bo marża go zje)? Ile razy będzie trzeba napisać, że matmy nie oszukasz? Jak lubisz sponsorować to podamy Ci numery kont bankowych i możesz podesłać $. Jest tu kilku typerów, którzy bez takich głupot zarabiają więc co się dziwisz, że negują? Pomagamy sobie na forum czy mydlimy oczy koledze co by się nie zrażał i myślał, że odkrył buk wie co?
Dziękujemy za pozdrowienia.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
W pierwszej kwestii to chciałbym pozdrowić tych którzy zawsze negatywnie podchodzą do każdego systemu lub sposobu gry który ktoś wymyśli ????

Życzę powodzenia w graniu ????
Na moje oko masz 19 lat max.

Ale mniejsza o to. Jakbyś miał więcej to byś takich głupot nie pisał. Żaden to system, tylko sposób. System - umówmy się - to nie to, o czym już miliony razy pisano. System też, to nie coś, na czym w 100% się udupia.

Itd...

Moje zdanie jest po blisko 10 latach gry u buka takie: nie ważny jest sytem, ale ważna jest twoja psychika i siła charakteru. Jeśli jesteś mocny, możesz dobrze zarabiać, jeśli nie, to lepiej nawet nie zaczynaj.

Period.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Ty, a jak mam podchodzić do &quot;takiego czegoś&quot; jak koleś topi siano (o przepraszam- będzie topił bo marża go zje)? Ile razy będzie trzeba napisać, że matmy nie oszukasz? Jak lubisz sponsorować to podamy Ci numery kont bankowych i możesz podesłać $. Jest tu kilku typerów, którzy bez takich głupot zarabiają więc co się dziwisz, że negują? Pomagamy sobie na forum czy mydlimy oczy koledze co by się nie zrażał i myślał, że odkrył buk wie co?
Dziękujemy za pozdrowienia.
O jakiej marży mówisz ??? Bo jeżeli o podatek to z ego co wiem to tylko u ziemniaków jest ????
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Na moje oko masz 19 lat max.
Ale mniejsza o to. Jakbyś miał więcej to byś takich głupot nie pisał. Żaden to system, tylko sposób. System - umówmy się - to nie to, o czym już miliony razy pisano. System też, to nie coś, na czym w 100% się udupia.
Itd...
Moje zdanie jest po blisko 10 latach gry u buka takie: nie ważny jest sytem, ale ważna jest twoja psychika i siła charakteru. Jeśli jesteś mocny, możesz dobrze zarabiać, jeśli nie, to lepiej nawet nie zaczynaj.
Period.
Czytanie ze zrozumieniem ???? a ogólnie to &lt;wow&gt; grasz 10 lat ha ha ha...
A jeżeli jesteś taki fifa rafa ???? to napisz co według Ciebie można nazwać system ?? Chętnie bym usłyszał czy granie 3 spotkań o niskim kursie płaską stawką to nie jest system ???? ??
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
O jakiej marży mówisz ??? Bo jeżeli o podatek to z ego co wiem to tylko u ziemniaków jest ????
Czytanie ze zrozumieniem ???? a ogólnie to &lt;wow&gt; grasz 10 lat ha ha ha...
A jeżeli jesteś taki fifa rafa ???? to napisz co według Ciebie można nazwać system ?? Chętnie bym usłyszał czy granie 3 spotkań o niskim kursie płaską stawką to nie jest system ???? ??
Nie rozróżniasz nawet marży od podatku i pouczasz innych zdecydowanie mądrzejszych od Ciebie. GRATULACJE
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
Przeczytaj moją sygnaturkę z 50 razy może pomoże ????
Apro po, wątpie że jeśli znów jakaś głupotę napiszesz, to ktokolwiek będzie raczył Ci odpowiedzieć tak się przygotuj, chyba ze to będzie tak smieszne ze ktos uzyje więcej minek &quot; ???? &quot; niz ja, aczkolwiek ciężko będzie pobić te głupota marża/podatek którą wykonałeś MISZCZU BUAHAHA
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Nie rozróżniasz nawet marży od podatku i pouczasz innych zdecydowanie mądrzejszych od Ciebie. GRATULACJE
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
Przeczytaj moją sygnaturkę z 50 razy może pomoże ????
Apro po, wątpie że jeśli znów jakaś głupotę napiszesz, to ktokolwiek będzie raczył Ci odpowiedzieć tak się przygotuj, chyba ze to będzie tak smieszne ze ktos uzyje więcej minek &quot; ???? &quot; niz ja, aczkolwiek ciężko będzie pobić te głupota marża/podatek którą wykonałeś MISZCZU BUAHAHA
ojoj ojoj ojoj :cool:
Właśnie pozdrawiam takich jak ty ???? niedocenionych bukmacherów przez los i nieszczęście.
Na pewno w gimnazjum masz same 6 z plusem ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Kolego z Zielonej Góry- wszystkie te kwestie o których piszesz, mało tego, nie masz o nich pojęcia, zostały na forum poruszone x razy do potęgi entej. Są to podstawy, które pozwalają na czerpanie zysków z zakładów sportowych.
Musisz przyjąć na klatę tą rzeczywistość. To forum nie jest wzajemnym kółkiem adoracji itp. Tutaj, moim zdaniem, mówi się jasno i wyraźnie co powinno się robić aby były z tego pieniądze. Rozumiem, że są tutaj użytkownicy, którzy najzwyczajniej w świecie nie dojrzeli do zarabiania pieniędzy w ten sposób (bo jakiś to sposób do dorobienia jest, nie można tego ukryć). Rzeczywistość jak i prawa matematyki są brutalne, zapamiętaj.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Nie bądź taki mONdry. Tadzin napisał magiczne słowo w poście tzn &quot;znów&quot;. To jest czas przyszły. Czytaj ze zrozumieniem.
 
P 0

poiuy

Użytkownik
Wrócę do tematu...
Fulham FC-Tottenham Hotspur- Zakład bez remisu 2,21 1,61
Liverpool FC-Swansea City- Zakład bez remisu 1,05 8,60
Blackburn Rovers-Chelsea FC- Zakład bez remisu 5,46 1,12
Arsenal FC-West Bromwich Albion- Zakład bez remisu 1,10 5,90
Newcastle United-Everton FC- Zakład bez remisu 1,61 2,21
Kursy z betgun.
Widać, że mamy tutaj 3 pewniaki, dodając jednak do nich pewne ryzyko, kupon tworzy nam całkiem ciekawą kwotę. Można oczywiście grać samymi niskimi kursami jako pewniakami, ale trzebaby wtedy bardzo dużo meczy trafić. A wystarczy, że 1 z 10 nie wejdzie i może być kłopot. Czasami warto ratować się remisem. Ja tak robię jako początkujący. To jest tylko moja opinia, przedstawiam własną strategię. Nie namawiam do jej używania.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Wrócę do tematu...
Fulham FC-Tottenham Hotspur- Zakład bez remisu 2,21 1,61
Liverpool FC-Swansea City- Zakład bez remisu 1,05 8,60
Blackburn Rovers-Chelsea FC- Zakład bez remisu 5,46 1,12
Arsenal FC-West Bromwich Albion- Zakład bez remisu 1,10 5,90
Newcastle United-Everton FC- Zakład bez remisu 1,61 2,21
Kursy z betgun.
Widać, że mamy tutaj 3 pewniaki, dodając jednak do nich pewne ryzyko, kupon tworzy nam całkiem ciekawą kwotę. Można oczywiście grać samymi niskimi kursami jako pewniakami, ale trzebaby wtedy bardzo dużo meczy trafić. A wystarczy, że 1 z 10 nie wejdzie i może być kłopot. Czasami warto ratować się remisem. Ja tak robię jako początkujący. To jest tylko moja opinia, przedstawiam własną strategię. Nie namawiam do jej używania.
Blackburn Rovers-Chelsea FC
Ten mecz bym odradził. Chelsea jest bardzo nieprzewidywalna. Teoretycznie powinno być gołe 2. Ale nie zdziwię się jak przegrają 2-1 lub 1-0.
Fulham FC-Tottenham Hotspur
Mecz derbowy. Ale sądzę że Fuhlam jest w stanie wygrać. Według mnie Tottenham nie wywiezie 3ptk.
Reszta ok.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Granie niskich kursow, tym bardziej jako AKO balansuje wg mnie na granicy pomiedzy glupota a niedorozwinieciem w temacie. Tyle na temat.
Kto dalej to neguje, probuje podwazyc, ten sie kiedys przekona ze nie mial racji
.Najpierw logika a pozniej matematyka, jedno bez drugiego nic nie da.
Pozdrawiam
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Wrócę do tematu...
Fulham FC-Tottenham Hotspur- Zakład bez remisu 2,21 1,61
Liverpool FC-Swansea City- Zakład bez remisu 1,05 8,60
Blackburn Rovers-Chelsea FC- Zakład bez remisu 5,46 1,12
Arsenal FC-West Bromwich Albion- Zakład bez remisu 1,10 5,90
Newcastle United-Everton FC- Zakład bez remisu 1,61 2,21
Kursy z betgun.
Widać, że mamy tutaj 3 pewniaki, dodając jednak do nich pewne ryzyko, kupon tworzy nam całkiem ciekawą kwotę. Można oczywiście grać samymi niskimi kursami jako pewniakami, ale trzebaby wtedy bardzo dużo meczy trafić. A wystarczy, że 1 z 10 nie wejdzie i może być kłopot. Czasami warto ratować się remisem. Ja tak robię jako początkujący. To jest tylko moja opinia, przedstawiam własną strategię. Nie namawiam do jej używania.
na marginesie, podajesy kursy na mecz ,,za pare dni,,.... a co bedzie jak przed meczem kursz sie pozmieniaja na Twoja korzysc?? badz niekorzysc.
WIdac ze tez jestes zielony w temacie.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
na marginesie, podajesy kursy na mecz ,,za pare dni,,.... a co bedzie jak przed meczem kursz sie pozmieniaja na Twoja korzysc?? badz niekorzysc.
WIdac ze tez jestes zielony w temacie.
Jak już to kurs zmieni się na niekorzyść. Większość tj. 80% kursów na faworytów w dniu meczu zawsze spada.
Dlatego dobrze jest grać wcześniej gdy kursy są większe.
A co do wypowiedzi Twojej wyzej, to nie wazne czy grasz kurs 1,15 2,10 czy 3,60. Ważne by wygrywac.
 
Do góry Bottom