>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi w/g dziadka

zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Po wczorajszym bardzo miłym dniu czas na sobotnie granie.
Teraz zgodnie z tradycją pierwsza cześć gdzie znalazł się tym razem delikatny mix meczy z niższych lig Niemiec, Włoch i Anglii, ale również jeden pojedynek z Premier League.
Spotkania rozpoczynają się przed 15.00.
Później w części drugiej która ukarze się w granicach godziny 13 - 14 -stej będzie przeważnie Anglia.
Zapraszam.
#61
Padova (16) – Palermo (1) FT 1-3
▶Palermo wygra @ 2.15
(3/5)
✅ 3.45
Kiedyś już napisałem, zę czasem nie warto się zastanawiać tylko obstawić. Tutaj akurat motywacja gości powinna być wysoka, bo ostatnio dwa mecze remisowe, a oni chcą walczyć o Serie A wiec taki mecz jest dobrym momentem na odreagowanie niepowodzenia.
#62
Furth (8) – Aue (13) ????:cholerniezly: FT 0-5
▶Furth wygra @ 2.22
(4/5)
⛔ 4
Furth co prawda ma dwie porażki w ostatnich czterech meczach ligowych ale w stosunku do FC Koln i Union wiec jak sami przyznacie nie dziwi. Ciągle bez porażki na własnym obiekcie. Aue w tym samym czasie zaledwie jeden punkt po remisie z Regensburg.
#63
Boreham Wood (11) – Leytn Orient (1) FT 1-0
▶Leyton Orient wygra @ 1.95
(4/5)
⛔ 4
Leyton jest dla mnie pierwszym w kolejce do awansu na tą chwile. Graja bardzo dobrą piłkę nożna a ostatnie wyniki to cztery wygrane i remis w pięciu ostatnich meczach ligowych. Boreham Wood jest co prawda dość trudny do pokonania w domu i przegrał tylko dwa razy w lidze przez cały sezon, ale obie porażki pojawiły się w ostatnich 5 meczach.
#64
Braunschweig (20) – Hallescher (5) FT 0-1
▶Hallescher wygra @ 2.26
(3/5)
✅ 3.78
To jeden z meczy gdzie nie warto się zastanawiać dlaczego jest taki wysoki kurs tylko zamknąć oczy, postawić i czekać na rozstrzygniecie.
Duble
#65
Lupo Martini Wolfsburg (17) – Lubecka (2) FT 0-3
▶Lubecka wygra @ 1.50
Brandenburger (14) – Greifswald (4) FT 0-4
▶Greifswald wygra @ 1.46
AKO : @ 2.29
(4/5)
✅ 5.16
W obu przypadkach goście są zdecydowanymi faworytami spotkań i będę bardzo zdziwiony jeżeli nie będą tutaj świętować wygranych.
#66
Athletico Madryt (3) – Deportivo Alaves (4) FT 3-0
▶Madryt wygra @ 1.41
Deportivo La Coruna (2) – Numancia (14) FT 2-2
▶Deportivo wygra @ 1.53
AKO : 2.15
(4/5)
⛔ 4
Mimo, że wielu okrzyknęło Alaves rewelacją ligi ja jednak proponuję popatrzeć z kim ta ekipa zdobywała punkty i wówczas mój wybór tutaj będzie jasny. W drugim przypadku po dwóch remisach Deportivo naładowana energią przed własną publicznością powinno wygrać
#67
Bornemouth (7) – Liverpool (2) FT 0-4
▶Liverpool wygra @ 1.58
Triestina (2) – Gubio (16)
▶Triestina wygra @ 1.75 FT 2-2
AKO : @2.72
(4/5)
⛔ 4
Nie czarujmy się, że Bornemouth ma jakieś szanse na zagrożenie Liverpool. Nie ta klasa. W drugim meczu Triestina walczy o powrót do Serie B wiec w cuda również i tutaj nie wierzę.
#68
Hassen Dreieich (15) – Mannheim (1) FT: 0-3
▶Mannheim wygra @ 1.67
Chemnitzer (1) – Babelsberg (7)
▶Chemnitzer wygra @ 1.35 FT 2-0
AKO : 2.25
(4/5)
✅ 5
Dwaj faworyci pewnie sięgają po komplet punktów
#69
Mainz II (14) - Kickers Offenbach (5) FT 1-3
▶Kikers wygra @ 1.91
Werder Brema II (3) – Luneburgen Hansa (14) FT 4-1
▶Werder wygra @ 1.51
AKO : @ 2.88
(3/5)
✅ 5.64
Pewne obawy co do Kikers ale to konsekwencja poprzedniej soboty. Ogólnie obie ekipy są faworytami.
#70
Ulm (6) – Pirmasens (11) FT 2-1
▶Ulm wygra @ 1.57
Torgelower Greif (9) – Lichtenberg (1) FT 2-2
▶Lichtenberg wygra @ 1.31
AKO : 2.05
(4/5)
⛔ 4
Ulm po dwóch porażkach spadło w tabeli na szóste miejsce ale w dalszym ciągu nie lekceważyłbym ich możliwości sięgających nawet walki o awans. W drugim meczu faworyt aż nadto wyraźny.
---------------------------------------------------------------
Dzisiaj trochę skromnie w części pierwszej, ale zawsze ✅ 3.03 cieszy, bo przecież nie zawsze jest różowo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Tym razem w większości Angielskie boiska.
Większość propozycji to single i kilka pewnie dla wielu z Was bardzo kontrowersyjnych, ale zauważcie, ze stawki też nie najwyższe bo biorę pod uwagę ryzyko.
I jeszcze jedna odpowiedz na zadawane mi pytania. Moja podstawowa stawka to 50 PLN a to odpowiada 5/5.
Oczywiście to jedynie moje własne postrzeganie tych lig i nie musicie się z nim zgadzać dlatego zawsze powtarzam wszystkim.
Masz szare komórki to je używaj przy wyborze.
Zacznę od bardzo nietypowego dla mnie zakładu na remis w meczu.
Single
#71
Chesterfield (21) – Salford (2) FT 2-0
▶Remis @ 3.56
(2/5)
⛔ 2
Nie odmówię sobie tym razem postawienia na kolejny remis zespołu gospodarzy. 11-ście kolejnych ligowych remisów spowodowało, że są w strefie spadkowej ale na prawdę to nie jest tak słaba ekipa. Salford jest 2 w tabeli ale ostatnio trochę dołują, szczególnie na wyjazdach. Nawet nie biorąc pod uwagę serii remisów na kilometr pachnie tutaj remisem. Delikatnie ale na remis.
#72
Dagenham &amp; Redbridge (15) - Halifax (16) FT 1-1
▶Dag &amp; Red wygra @ 1.92
(4/5)
⛔ 4
W poprzednią sobotę zagrałem na wyjazdową wygraną gospodarzy i choć nerwów było co nie miara to jednak zakończyło się to powodzeniem wiec nie widzę większego powodu aby tym razem nie zagrać na ich wygraną ponownie. Jedynym zwycięstwem Halifaksu w ostatnich 10 meczach ligowych było zwycięstwo 1: 0 z Dover. Poza domem byli bardzo słabi.
#73
Gateshead (7) – Bromley (18) FT 2-0
▶Gateshead wygra @ 2.07
(4/5)
✅ 4.28
Trochę nie doceniany do tej pory przeze mnie zespół Gateshead przegrał w tym sezonie tylko 3 mecze na własnym boisku. Teraz wygrywali tylko raz w ostatnich 5 meczach ligowych i przegrali 3 z nich, ale o dziwo, tylko jedna z tych gier była rozgrywana w domu i spodziewam się, że teraz kiedy wracają na własne śmieci poprawią się znacząco. Bromley gra słabo, a już wyjątkowo słabo na obcych boiskach. Wygrali tylko dwa mecze i tutaj przeciwko zmotywowanej ekipie gospodarzy będzie trudno o punkty, ale to Derby Hrabstwa Kent o czym nie można zapomnieć.
#74
Sutton (8) – Solihull Moors (6) FT 2-2
▶Solihull wygra @ 3.65
(3/5)
⛔ 3
Choć kursy sugerują, że gospodarze są tutaj faworytami to jednak ja się z tym nie zgadzam. OK. To prawda, że przegrali tylko 2 z 8 ostatnich meczów ligowych i tylko 4 w lidze przez cały sezon, ale w tym samym czasie wygrali tylko 2. Własne boisko nie wydaje się być na ich korzyść w tym sezonie. Goście przegrali tylko raz od połowy września, a w pozostałych 15 grach 10 wygranych. Na wyjazdach co prawda 4 porażki ale z Fylde, Harrogate, Orient i Barnet, co wstydu im nie przynosi.
#75
Brandford Park Aveniu (1) – Southport (19) FT 2-2
▶Brandford wygra @ 1.84
(4/5)
⛔ 4
Zazwyczaj popierałem ostatnio zespól Southport i pewnie bym robił to dalej bo ich obecna forma jest rewelacyjna ale we wtorek po tym meczu mają powtórkę w FA Cup z Tranmere i boje się, że właśnie ten mecz będzie dla nich ważniejszy. Jeżeli przeskoczą Tranmere co nie jest niemożliwe to czeka na nich już Tottenham a to wielka rzecz Brandford jest liderem i szczerze nie ma do czego się u nich przyczepić ostatnio.
#76
Kidderminster (7) – Brackley (8) FT 2-0
▶Brackley wygra @ 2.92
(2/5)
⛔ 2
Nie tak dawno gospodarze należeli do dość stałych ekip w lidze ale to co się dzieje ostatnio ni jak mi pasuje. Przegrali ostatnie 3 mecze w lidze na własnym boisku, a można dodać też porażkę w domu z Yorku w FA Trophy. Wygrali tylko 1 z ostatnich 6 ligowych meczów. Brackley przegrał tylko dwa mecze ligowe w ostatnich 10, w tym w zeszłym tygodniu przeciwko Altrincham. Nie mniej jednak na wyjazdach dość solidni. Próbujemy.
#77
Hemel Hampsted (11) – Dulwich Hamlet (17) FT 1-0
▶Dulwich wygra @ 3.48
(2/5)
⛔ 2
Wielu pewnie pomyśli teraz co ten dziadek wypisuje ale ja naprawdę nie widzę tutaj większych powodów aby gospodarze byli takim faworytem. Ta liga jest bardzo zbliżona poziomem i każdy wygrać może z każdym. Hamlet dopiero 17 miejsce w lidze, ale są lepsi niż sugeruje tabela. W zeszłym tygodniu przegrali 0-2 z Torquay, ale to jedyna porażka w lidze różnicą dwóch goli. Dulwich pokonali Wellinga w FA Trophy co pokazuje że potrafią zaskoczyć. W ostatnich 4 grach Hemelowi udało się pokonać Gloucester i East Thurrock, które nie są wielkimi zespołami, a następnie przegrywają z Wealdstone i Concord. Ten mecz jest otwartym spotkaniem.
#78
Blyth Spartan (11) – Ashton Utd (21) FT 2-0
▶Blyth wygra @ 1.77
(5/5)
✅ 3.85
Gospodarze wracają do świetnej formy po słabym początku ligi I nie powiedziane, że nie włączą się jeszcze do walki o awans. Goście trzy porażki w ostatnich pięciu meczach i najgorszy bilans straconych goli w lidze (43).
#79
Eastbourne Boro (12) – Billericay (5) FT 0-2
▶Billericay @ 2.97
(4/5)
✅ 7.88
Billericay ma ostatnio zły okres czasu. Jedna wygra w pięciu meczach ligowych, ale to ciągle jedna z czołowych ekip tej ligi i ciągle jeden z kandydatów do awansu. Cztery punkty straty do Torquay ale dwa mecze mniej rozegrane. Nie ma już miejsca na pomyłki w wykonaniu gości.
#80
Farsley (4) – Basford (5) FT 2-0
▶Farsley wygra @ 2.27
(5/5)
✅ 6.35
O gospodarzach napisałem już tyle, że wystarczy trochę poszperać. To obecnie najlepsza drużyna ligi. Co prawda sześć punktów straty do lidera ale aż cztery mecze mniej rozegrane. Goście wysoko, ale 27 z 35 ligowych punktów to dorobek własnego boiska.
#81
Nantwich (1) – South Sheld (7) FT 0-0
▶South Sheld wygra @ 3.08
(3/5)
⛔ 3
Podobna sytuacja jak z Farsley. Goscie dopiero na siódmej pozycji ale cztery mecze mniej rozegrane od lidera i dziewięć punktów straty. Ostatnie piec meczy South to 12 punktów.
#82
Aberdeen (6) –St Jonhston (5) FT 0-2 ????:cholerniezly:
▶Aberdeen wygra @ 1.91
(4/5)
⛔ 4
Wygląda, ze wicemistrz Szkocji powoli się odradza po nie najlepszym okresie czasu. Na własnym boisku cztery ostanie mecze to wygrane, podobnie jak cztery wygrane w ostatnich pięciu meczach ligowych. Zespół z Perth jest wysoko, ale dla mnie trochę przeszacowany tutaj.
#83
Celtic Glasgow (3) – Kilmarnock (1) FT 5-1
▶Kilmarnock wygra lub zremisuje @ 4.00
(2/5)
⛔ 2
Celtic nie gra dobrze w ostatnim kresie czasu. Ostatni remis z Motherwell jest najlepszym potwierdzeniem tych słow. Mają w tygodniu mecz w LE który muszą przynajmniej zremisować, aby awansować do playoff wiec nie zdziwię się jak dzisiaj będzie trochę dziwny skład. Kilmarnock od dwóch sezonów gra doskonale jak na ich możliwości iw ostatnich czterech meczach z Celtic nie przegrał, wygrywając dwa razy, wiec czemu nie tym razem? Oczywiście dla ryzykantów bo powodzenie tego zakładu to jakieś 15%
#84
Gimnasttic (22) – Granada (3) FT 0-1
▶Granada wygra @ 1.98
(4/5)
✅ 3.92
Ogromne problemy gospodarzy. Sportowo na dnie, ale i organizacyjnie coraz bliżej tragedii. Granada walczy o La Liga i to powinno wystarczyć tutaj za komentarz.
Duble
#85
Weston Super Mare (21) – Woking (3) FT 2-4
▶Woking wygra @ 1.70
Kettering (1) – Lowestoft (18) FT 3-1
▶Kettering wygra @ 1.46
AKO : @ 2.48
(4/5)
✅ 5.92
Co tutaj musiałoby się wydarzyć aby faworyci nie wygrali swoich meczy?
#86
Salisbury (3) – Wimbourne (15) FT 4-3
▶Salisbury wygra @ 1.54
Enfield Town (6) – Harlow (20) FT 4-1
▶Enfild wygra @ 1.59
(4/5)
.AKO : @ 2.44
✅ 5.76
Podobna sytuacja jak wyżej.
#87
Leeds (2) – QPR (11) FT 2-1
▶Leeds wygra @ 1.71
Norwich (1) – Bolton (23) FT 3-2
▶Norwich wygra @ 1.38
AKO : 2.35
(4/5)
✅ 5.4
No co tutaj można napisać więcej prócz tego, ze strata punktów przez Leeds czy Norwich będzie ogromną niespodzianką.
Przepraszam że trochę późno, ale sporo tego było, a i trochę innych zajęć niż typowanie w sobotnie przedpołudnie.
Powodzenia z wyborami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
No to już po emocjach dla mnie.
Na pierwszy rzut oka dużo czerwieni w moich zakładach ale jak napisałem wyżej niektóre zakłady były ryzykowne i oczywiście stawki niskie. W niektórych wypadkach brakowało niewiele bo spotkania kończyły się remisami.
Cieszy wygrana Billericay, a także ciągle nie docenianego przez rynek zespołu Farsley. W końcu zadziałały duble w Anglii co było pietą Achillesową poprzedniej soboty.
W sumie bardzo udana dzień, bo inaczej nie mogę nazwać bilansu obu części na poziomie :
Bilans dnia : ✅ 20.39 :beer: ????
Bilans Grudnia : ✅ 58.92
Bilans tematu : ✅ 67.72
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Dzięki Lukaku80, w komentarzu.
Nie dla mnie VIP-y. Szczerze nie chce tam trafiać bo to... no właśnie co?
Jakiś cudowny świat z nie omylnymi ludźmi ?
Nie ma takich.

Stare Chińskie przysłowie mówi &quot;Jeżeli wiesz wszystko to znaczy że nie wiesz nic&quot;
Ja mam 54 lata i trochę inaczej postrzegam: ciśnienie na kasę ,pomagam.
Nigdy nikt nie zarobi wszystkich pieniędzy tego świata...
Dystans do życia i tego co się dzieje wokół.
Dziękuje za dobre słowa, ale naprawdę nie chce żadnych VIP tematów.
Normalny starszy człowiek jestem jestem.
Dzisiaj nie będzie szaleństwa.
Trzy single i trzy duble z Włoch, Hiszpanii i Niemiec.
Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie zagrał czegoś dyskusyjnego ale akurat w wypadku Entella mam jakieś przeczucie, że awans do kolejnej rundy Copa Italia po wyeliminowaniu Genoa w rzutach karnych nie został jeszcze zapomniany przez organizmy zawodników, jakkolwiek to rozumiecie.
Jest też jeden mecz z głównych lig Europy związany z Entella, a jak że, ale nie aż tak topowy, żeby go grali wszyscy wiec znalazł się w moich propozycjach na dzisiaj.
Single
#88
Magdeburg (16) – Union Berlin (3) FT 1-1
▶Union Berlin wygra @ 2.18
4/10
To jeden z meczów z serii zamknąć oczy postawić i nie zbyt się zastanawiać dlaczego. Potem spokojnie czekać na rozstrzygniecie i przyjąć je ze zrozumieniem.
⛔ 4

#89
Albissola (17) – Entella (6) FT 0-1
▶Albissola (ah+0) wygra @ 3.50
(2/5)
⛔ 2
Tym razem zagram przeciwko Entella, bo dla tego zespołu osiem meczy w ciągu miesiąca plus ostatni mecz Copa Italia w czwartek zakończony wyeliminowaniem Genoa po dogrywce i karnych to na prawdę końska dawka. Albissola nie jest niczym specjalnym i normalnie nie miała by tutaj żadnych szans ale okoliczności karzą spróbować ich wygranej tutaj.
#90
Genoa (14) – Spal (15) FT 1-1
▶Genoa wygra @ 1.99
(4/5)
⛔ 4
Skoro zagrałem przeciwko Entella to tutaj powinienem zagrać również przeciwko Genoa, ale nic z tych rzeczy. Jak napisałem przy okazji zakładu na ten mecz pucharowy, nie dawno gospodarze zmienili trenera i to będzie pierwszy mecz ligowy pod jego przewodnictwem. Już w czwartek pokazali chwile dobrej gry. Ogólnie Genoa jest mocniejsza niż jej pozycja w tabeli a ten mecz może mieć kluczowe znaczenie. Spal ma teraz cztery porażki w pięciu wyjazdowych spotkaniach ligowych, wiec …
Trochę na tak zwanego nosa i na dodatek z Serie A ale tym razem wybaczcie. Gram na zwycięstwo Genoa.
Duble
#91
Carrarese (1) – Pistoiese (17) FT 2-1
▶Carrarese wygra @ 1.61
TuRU Dusseldorf (6) – FSV Duisburg (18) FT 0-0
▶TuRU Dusseldorf wygra @ 1.34
AKO : @ 2.15
(4/5)
⛔ 4
W obu przypadkach gospodarze mają ogromną przewagę jakości nad swoimi rywalami i inne rozwiązanie niż ich wygrana będzie ogromną niespodzianką.
#92
Berliner AK 07 (2) – Furstenwalde (13) FT 4-4
▶Berliner wygra @ 1.49
Piacenza (2) – Arzachena (19) FT 3-1
▶Piacenza wygra @ 1.62
AKO : 2.41
(4/5)
⛔ 4
Co prawda Berliner w swojej lidze ma bardzo małe szanse na wygranie, bo tam rządzi Chemnitzer, ale to nie znaczy, ze odpuszczą drugie miejsce w tabeli. W drugim wypadku Piacenza pewnie będzie chciała odzyskać straconą wczoraj pozycję lidera ligi, bo dla nich celem numer jeden jest awans.
#93
Pontedera (5) – Pro Piacenza (16) FT 2-1
▶Pontedera wygra @ 1.60
Cadiz CF (7) – Rayo Majadahonda (14) FT 1-0
▶Cadiz CF wygra @ 1.55
AKO : @ 2.48
(3/5)
✅ 4.44
Pontedera ma trzy wygrane w czterech ostatnich meczach ligowych i przyzwoite 3-3-1 na własnym boisku. W drugim meczu Cadiz ostatnio pokazuje, że jeszcze nie składa broni w walce o awans. Rayo to beniaminek ligi, Spisuje się nawet dość przyzwoicie ale na wyjazdach ma ostatnio cztery porażki w pięciu meczach ligowych.
Tyle na dzisiaj.
Powodzenia
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ⛔ 13.56 ????:cholerniezly:
Bilans grudnia : ✅ 45.36
Bilans tematu : ✅ 54.16
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Uzupełniałem co nieco w temacie. I delikatnie muszę przeprosić za porażkę w niedziele, ale mam nadzieję ze czytacie to co napisze, a nie ślepo gracie.
Wczoraj mnie totalnie zablokowało.
Kto wie co to rwa kulszowa to wie, że nic się nie chce. Przypadłość starszych ludzi.
Trzy single z moich niższych lig Anglii
# 94
Weston super Mare (22) – Chelmsford (10) FT 0-3
▶Chelmsford wygra @ 2.17
(4/5)
No cóż… jeden z tych zakładów kiedy nie zbyt się zastanawiam dlaczego a stawiam pieniądze.
✅ 4.68
# 95
Bath (8) – Billeicay (3) FT 1-2
▶Billericay wygra @ 3.10
(3/5)
Nie mam pojęcia dlaczego tak nie doceniany jest zespól gości. Finansowo, organizacyjnie przewyższają ten poziom rozgrywek. Ostatnio w sobotę fajne pieniądze na nich zarobiłem. Kurs był na podobnym poziomie. Gram bo wierzę w ten zespół, że awansuje.
✅ 6.3
# 96
Staines (22) - Dorchester (18) FT 1-6
▶Dorchester wygra @ 2.17
(3/5)
To jest wtorek w ligach Angielskich i jak już napisałem kiedyś czasem się cuda zdarzają, ale chyba nie tutaj.
✅ 3.15
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ✅ 14.49

Bilans grudnia : ✅ 59.89
Bilans tematu : ✅ 68.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam po kilku dniach nieobecności.
Po chorobie wróciłem dzisiaj do pracy i trzeba było odrabiać zaległości w biurze. Nie zdążyłem napisać moich propozycji na dzisiejszy dzień z ligi Angielskiej i Niemieckiej, ale jak widzę to dobra rzecz bo kilka meczy zupełnie w drugą stronę się ułożyło i układa, dwa po prostu przerwano z powodu ulew.
Podsumowałem wtorkowy udany wieczór i jutro już w normalnym trybie kilka meczy z niższych lig już widzę do opisania, wiec zapraszam i przepraszam przy okazji za nieobecność, ale w moim wieku czasem plecy odmawiają posłuszeństwa a przy rwie kulszowej niczego się nie chce. ????
Nie mówiąc o innych przydatnych rzeczach ...
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Jak dobrze, że wczoraj nie zdążyłem napisać niczego, bo efekt byłby bardzo zły.
Po chorobie trzeba wejść znowu w rytm meczowy i może dlatego dzisiaj trochę inaczej
Jest kilka meczów które są dla mnie dzisiaj oczywistymi zakładami, a pochodzą nie koniecznie z niższych lig, ale i tych meczy nie zabraknie.
Postaram się to ująć godzinowo wiec będzie mieszanka pięciu singli i pięciu dubli. Kilka kursów jest dla mnie po prostu astronomicznych i dlatego znalazły się u mnie w zakładach.
Jak zobaczycie nie gram meczu Liverpool bo choć jest faworytem to Manchesetr Utd na takie mecze prestiżowe potrafi się mobilizować. Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać, ale to Wasze wybory.
No to takie coś mi się wymyśliło na dzisiaj
# 97.
Sevilla (4) – Girona (10) FT 2-0
▶Sevilla wygra @ 1.45
Hibernian (8) – Celtic (2) FT 2-0 ????:cholerniezly:
▶Celtic wygra @ 1.50
AKO : @ 2.17
(4/5)
⛔ 4
Co tutaj napisać ? Sevilla jest w lepszej formie choć dwa ostatnie mecze to remisy. Mieli jednak mocnych rywali, wiec teraz tym bardziej na własnym boisku powinni dążyć do wygranej.
Celtic jest drugi w tabeli co jest niespodzianka w tym momencie sezonu, ale mają trzy mecze zaległe wiec chyba większych kłopotów z kolejnym mistrzostwem Szkocji nie będzie, ale już błędów popełniać nie mogą. Hibernian zaledwie jedna wygrana w ostatnich pięciu meczach ligowych.
# 98.
Ingolstadt (18) – Heidenheim (6) FT 1-1
▶Heidenheim (ah+0) wygra @ 2.46
(4/5)
✅⛔ 0
Zupełnie tutaj nie rozumiem dlaczego gospodarze są faworytami meczu ? Jedna wygrana w sezonie i bez wygranej w ostatnich pięciu meczach ligowych. Goście trzy wygrane w pięciu meczach ligowych. Co prawda lepsi na własnym boisku ale wyjazdy to tylko dwie porażki i cztery ostatnie bez porażki w tym trzy remisy.
# 99.
Horsen (7) – FC Midjylland (2) FT 1-3
▶FCM wygra @ 1.56
SonderjyskE (10) – FC Kopenhaga (1) FT 0-3
▶FCK wygra @ 1.61
AKO: 2.51
(3/5)
✅ 4.53
W obu przypadkach różnica jakości po stronie gości i dziwie się że kursy są powyżej @ 1.50. Będę zdziwiony kiedy któraś z ekip straci tutaj punkty.
# 100.
Southampton (19) – Arsenal (5) FT 3-2 ????:punch:
▶Arsenal wygra @ 1.83
(4/5)
⛔ 4
Jeden z meczy kiedy nie zastanawiam się zbyt długo tylko stawiam na wygraną faworyta
# 101.
Arezzo (3) – Entella (6) FT 2-2
▶Entella wygra @ 2.36
(3/5)
⛔ 3
Entella ostatnio przegrała na własnym boisku ale to raczej konsekwencja ciężkiego kalendarza i meczu pucharowego z Genua. Teraz mieli chwilę oddechu i mam nadzieję, że wrócą na drogę zwycięstwa. Arezzo co prawda cztery punkty więcej w tabeli ale sześć meczy więcej i ostatnie trzy bez wygranej.
# 102.
RB Lipsk (4) – Mainz (10) FT 3-1
▶RB Lipsk wygra @ 1.48
Botosani (10) – FCSB (2) FT 1-3
▶FCSB wygra @ 1.76
AKO : @ 2.60
(4/5)
✅ 6.4
Lipsk przegrał dwa ostatnie wyjazdowe mecze czym oddalił się od czołówki, ale na własnym boisku nie przegrali jeszcze meczu i jedynie dwa remisy. Mainz co prawda trzy z pięciu ostatnich meczy wygrał, ale rywale o wiele niż ej notowani od gospodarzy. FCSB ostatnio mnie zawiodło i obiecałem sobie unikać grania na ich wygraną, ale w tym wypadku kursy są jak dla mnie astronomiczne zwarzywszy, ze Botosani przegrało trzy z ostatnich pięciu meczy ligowych na własnym boisku.
# 103.
Ternana (5) – Giana Erminio (19) FT 2-2
▶Ternana wygra @ 1.63
VfL Vichttal (12) – Wegberg – Beeck (1) Odwołany
▶Wegberg wygra @ 1.00
AKO : @ 1.63
(4/5)
⛔ 4
W tym wypadku obaj faworyci są bardzo wyraźni, choć Ternana ma ostatnio gorszy okres, jednak przeciwnik to jeden z głównych kandydatów do spadku. W Oberlidze Wegberg to główny kandydat do awansu i naprawdę tutaj musiałyby się wydarzyć cuda aby nie wygrali.
# 104.
Piacenza (2) – Lucchese (20) FT 1-0
▶Piacenza wygra (1.68)
Deportivo La Coruna (5) – Real Zaragosa (20) FT 3-1
▶Deportivo wygra @ 1.59
AKO: @ 2.65
(3/5)
✅ 4.95
Piacenza będzie chciała wrócić na fotel lidera, tym bardziej grając z ostatnią drużyna w tabeli i aż nie wiem co powiedzieć widząc takie kursy. Deportivo ostatnie dwa mecze to dwa remisy i jeżeli chcą awansować to natychmiast muszą to zmienić, a Zaragosa, trzy porażki w ostatnich pięciu meczach.
# 105.
Eintracht Frankfurt (5) – Bayer Leverkusen (11) FT 2-1
▶Bayer Leverkusen (ah+0) wygra @ 2.09
(3/5)
⛔ 3
Chyba najbardziej kontrowersyjny dla Was mecz w moich dzisiejszych zakładach ale tak mi się wydaje że ostatnio Eintracht ma lekka zadyszkę, a Leverkusen powoli odzyskuje swój wygląd z poprzedniego sezonu. Delikatnie z zabezpieczeniem na wypadek remisu ale na gości.
# 106.
Zagłębie Sosnowiec (16) – Lech Poznań (8) FT 0-6
▶Lech wygra @ 2.02
(4/5)
✅ 4.08
Za taką cenę na wygraną Lecha Poznań nie będę się zastanawiał nad zakładem na Poznaniaków. Oczywiście można tutaj mieć wątpliwości ale z całym szacunkiem dla Zagłębia Cztery porażki w pięciu meczach plus remis to słabe referencję, a 36 straconych goli to już masakra dla defensywy tej drużyny.
To na tyle na dzisiaj.
Wasze opinie jak najbardziej mile widziane, a wieczorem jeszcze podsumowanie ????
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj trochę szaleństwa w moich zakładach, ale przy odrobinie szczęścia to szaleństwo by się bardzo opłacało, no ale Celtic olał sprawę, Entella prawie wygrała, a Southampton pod kierownictwem nowego szkoleniowca wyglądał zupełnie inaczej niż poprzednio.
Nie mniej jednak dzień wyszedł na plus, co prawda minimalny ale plus, wiec jestem zadowolony.
Jutro wrócę do niższych lig w Anglii, choć jeden zakład będzie nie koniecznie dla wszystkich.
Ale to jutro a na razie podsumowanie dnia.
Bilans dnia : ✅ 1.96

Bilans Grudnia : ✅ 61.82
Bilans tematu : ✅ 70.61
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Po wczorajszych eksperymentach które dzięki rewelacyjnemu zespołowi Celtic mogę uznać za nie zbyt udane dzisiaj tradycyjnie Anglia i dwa spotkania Z Anglii (to drugie zdecydowanie dla odważniejszych graczy) i jeden dla mnie oczywisty dubel.
Single :
# 107.
Haringen (2) – Carlhalton (10) FT 3-1
▶ Haringen wygra @ 1.82
(4/5)
✅ 3.28
Gospodarze w rewelacyjnej formie. Osiem kolejnych meczy to wygrane. Potrafili wygrać z Dorking i Lewes, nie wspomnę o Kingstonian. Zaaplikowali tym trzem czołowym ekipą w sumie 8 goli tracąc dwa. Goście typowy średniak tabeli. Jak na razie bez jakiejś stałej formy. To powinna być wygrana zespołu gospodarzy.
# 108.
Southport – Tranmere FT 0-2
▶Southport (Ah + 0) wygra @ 2.83
(3/5)
⛔ 3
To powtórzony mecz 2 rundy FA Cup. W pierwszym padł remis 1-1. Pisząc szczerze to bardzo lubię zespół gospodarzy. Byli jedną z tych ekip którą widziałem w walce o playoff, ale po fatalnym początku sezonu raczej te szanse stracili, choć z drugiej stronie mają dopiero 18 rozegranych meczy na 42 ligowych. Ostatnio odzyskują moje zaufanie. Nie przegrali w lidze od połowy października. Ostatnio co prawda porażka w FA Trophy z Solihull 0-1 na własnym boisku, ale mam wrażenie, że ten mecz FA Cup jest dla nich ważniejszym, bo jeżeli by wyeliminowali Tranmere to w trzeciej rundzie czeka Tottenham, a to już wysokie progi i ogromne korzyści finansowe dla klubu. Co do Tranmere, grają w League Two i są w czołówce ale to raczej konsekwencja początku sezonu. Teraz w pięciu meczach tylko jedna wygrana i trzy porażki. Oczywiście są tutaj faworytem, ale nie do przesady.
Dubel:
# 109.
FC Koln (2) – Magdeburg (17) FT 3-0
▶ FC Kolne wygra @ 1.34
Miedz Legnica (13) – Lechia Gdańsk (1) FT 0-0
▶ Lechia wygra lub zremisuje @ 1,38
AKO : @ 1.86
(5/5)
✅ 4.3
W obu wypadkach faworyci są mocni. Szczerze to zagrałbym nawet czystą 2 na Lechię ale skoro to dubel to bardzo bezpiecznie x2.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Całkiem przyjemny Poniedziałek :bow:
Bilans dnia : ✅ 4.58

Bilans Grudnia : ✅ 66.4
Bilans tematu :
✅ 75.09
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Choć jeszcze w grze są wszystkie moje dzisiejsze zakłady to już teraz jeden z meczy na dzień jutrzejszy, bo myślę, że jutro już takich kursów może nie być, a myślę, że okazja jest duża. Reszta około 18.00 we Wtorek
Singiel
FA Trophy 1/32
To jest powtórka z ostatniej soboty, ale przypomnę młodszym czytelnikom, że w Angielskich pucharach nie ma rewanżu tylko powtórka, wiec wynik pierwszego meczu (3-3) nie ma absolutnie znaczenia.
# 110
Bedford – Aldershot FT 7-0
▶ Bedford wygra @ 3.10 :dance:
(3/5)
✅ 6.39

Bedford to przedstawiciel Southern League Division One Central. Poziom 9 ligi w Anglii i zajmują tam na razie 8 lokatę z bilansem 8-1-5 bramki 40-17. Mają najmniej rozegranych spotkań a to za sprawą fantastycznej gry w FA Trophy ( Puchar Anglii dla zespołów od 5 ligi w dół ). Grali tam od fazy wstępnej i ich bilans to 5-4-0 czyli tylko raz kończyli grę po pierwszym meczu, wiec są przyzwyczajeni do powtórek. Jedyna gra jedno meczowa z przedstawicielem 8 ligi Worthing. W pierwszym meczu z Aldershot potrafili dwa razy odrabiać straty przy stanie 1-2 i 2-3.
Aldershot ma fatalny okres, ale to nie koniecznie sprawa ich formy. Mają ogromne kłopoty ze składem w ostatnim czasie czego dowodem jest ich bilans. Cztery porażki i remis w ostatnich pięciu meczach ligowych. Trener Gary Waddock będzie miał tutaj do dyspozycji tylko 13 zawodników w tym 2 nominalnych obrońców. Nić dziwnego, że coraz głośniej mówi o przeprowadzce w styczniu do Bristol Rovers, bo działacze już zapowiedzieli, ze nie ma pieniędzy na wzmocnienia, co oczywiście nie jest bez wpływu na morale zespołu i tak szczerze trochę wątpię czy tutaj będą w stanie grać normalna piłkę nożną, a pamiętać trzeba, że w sobotę w lidze czeka na nich Wrexham i to jest priorytet, ale i tak w tam zagram przeciwko tej ekipie i to może jeszcze jutro, bo kursy są rewelacyjne a już lecą w dół
Tutaj próbuję na gospodarzy a dla mniej odważnych może jakiś handicap Azjatycki ????
Reszta moich poglądów jutro pod wieczór :sarcastic:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Trochę późno, ale czekałem na tzw. inspekcje boiskowe, bo pogoda w Anglii jest okropna. Kilka meczy zostało odwołane w tym dwa na które chciałem postawić dzisiaj moje pieniądze. Niemniej jednak kilka pozostało wiec i dla mnie coś się znalazło
Wczoraj już opisałem ( post wyżej ) sytuację w spotkaniu Bendford - Aldershot i postawiłem zakład na ten mecz po kursie @ 3.10. Mam nadzieję, że kilka osób mi zaufało i zawarło zakład jeszcze wczoraj bo jak widzę dzisiaj z kursu pozostało … @ 1.21. :cwl:
Przejdźmy jednak do moich propozycji.
Single
# 111.
Southern League South Division
Dorchester (16) – Swindon Supermarine (17) FT 0-3
▶ Dorchester wygra @ 1..93
(4/5)
⛔ 4

Gospodarze we wrześniu i październiku mieli straszny okres. Tylko jedna wygrana w sześciu meczach ligowych, ale nagle przyszła zmiana w postaci nowego szkoleniowca i teraz to jedna z najbardziej zabójczych ekip z tej ligi. Od tamtego czasu ich bilans to 6-1-1 we wszystkich rozgrywkach i pięć kolejnych wygranych. Swindon ma teraz trzy wygrane w pięciu meczach ligowych ale te zwycięstwa ze słabszymi rywalami jeszcze niżej sklasyfikowanymi od nich. Myślę, że rozpędzony Dorchester da rade po raz kolejny wygrać swój mecz.
# 112.
Southern League Central Division Owołany z powodu zalanego boiska
Stratford (7) – Coalville (11)
▶ Stratford wygra @ 1.00
(4/5)

Zwrot
Stratford to kolejna drużyna w świetnej formie, która przegrała tylko jedną ligową grę w ostatnich 10 meczach. Wygrała 7 z nich. To prawda, że zostali wyeliminowani przez Fylde w FA Trophy w sobotę, ale Fylde to solidna drużyna, więc nie ma się czego wstydzić z tego powodu, a wręcz przeciwnie będzie powód do rehabilitacji.
Coalville wygrał tylko raz od początku października w 12 spotkaniach ligowych. W sobotę bardzo ciężki mecz w lidze z Stourbrige i kolejna porażka 2-4. Nie sądzę, zęby tutaj byli w stanie odnieść zwycięstwo.
# 113.
FA Trophy Odwołany z powodu zalanego boiska
Salisbury – Braintree
▶ Salisbury wygra @ 1.00
(3/5)

Zwrot
Gospodarze trzecia ekipa w Southern League South Division, gra bardzo przyzwoicie. Mieli chwile słabości kilka tygodni temu ale teraz wrócili do wygrywania. Braintree gra dwie klasy wyżej w National League ale grają to trochę wyrażenie na wyrost w ich kontekście. Dla mnie to pierwszy kandydat do spadku co potwierdzają tylko ich wyniki w lidze (3-5-16 bramki 21-44). Zakład dla odważnych.
Duble
# 114.
Lincoln Red Imps (2) – Gibraltar Phonix (6) FT 4-0
▶ Lincln wygra @ 1.36
Aberdeen (4) – Dundee FC (11)
FT 5-1
▶ Aberdeen wygra @ 1.51
AKO: @ 2.08
(5/5)
✅ 5.4

Na Gibraltarze liczą się dwie drużyny. FC Europa i właśnie Lincoln. Nie tak dawno Lincoln wygrał z Phonix 16-1. W drugim meczu też tym razem nie powinno być niespodzianki, choć trochę nieobecności u gospodarzy, ale cztery wygrane w pięciu ostatnich meczach na własnym boisku bardziej przemawia do mnie.
# 115.
Whitehawk (22) – Worthing (7) - Odwołany z powodu zalanego boiska
▶ Worthing wygra @ 1.51

Blackpool – Solihull Moors FT 2-2
▶ Blackpool wygra @ 1.41
AKO : @ 1.41
(4/5)

⛔ 4
Pierwszy mecz to Isthmian League gdzie gospodarze pewnie zmierzają do spadku mając zaledwie dwie wygrane w 19 meczach ligowych. Worthing raczej będzie w playoff, a może nawet wygrać tą ligę. Mają teraz osiem punktów straty do lidera ale cztery mecze mniej.
Drugie spotkanie to FA Cup i choć zazwyczaj lubię szukać niespodzianek i lubię też Solihull to jednak różnica jest zbyt wielka. Moim skromnym zdaniem Blackpool z perfidią zremisował pierwszy mecz aby teraz zgarnąć kasę z transmisji TV i pewnie wygrać.

To na tyle na dzisiaj.
Cały czas przypominam o tym typie z wczoraj (oczywiście jak ktoś zagrał ) który jest post wyżej, bo go rozliczę do dzisiejszego dnia ale tez pamiętajcie że teraz już jest nieopłacalny do zagrania.
Dziadek idzie trochę się zrelaksować.:highhive:
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
No niestety kolejne dwa spotkania zostały odwołane i niestety oba to moje single z dnia dzisiejszego.
Salisbury – Braintree
Stratford – Coalville
Powód w obu przypadkach ten sam. &quot;waterlogged pitch&quot;
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Wczoraj z podsumowaniem nie chciało mi się już czekać do końca meczy w Anglii no i dobrze bo Blackpool zrobił mi kuku i pewnie bym szedł spać zły, a tak cieszyłem się z trafionego zakładu na Bendford z Aldershot po rewelacyjnym kursie @ 3.10.
I tutaj od razu moja propozycja już na sobotę bo jeszcze można złapać fajny kurs.
National League
Aldershot - Wrexham - sobota 22/12/2018 godz 16.00
Wrexham wygra @ 1.74
(5/5)
Co do Aldershot sytuacja kadrowa raczej się nie zmieni od wczorajszego meczu a morale po porażce 0-7 z
9-cio ligowcem możecie sobie wyobrazić. Dodatkowo coś mi sie wydaje, ze będą już bez trenera Waddock&#39;a. Wrexham w ostatnich 10-ciu meczach przegrało tylko z Leyton. Co prawda mieli cztery remisy w ostatnich pięciu meczach ale to spotkanie trudno będzie im nie wygrać ;)
(Numerację kuponu dodam w sobotę)
Dzisiaj mam dwa mecze na oku na wieczór, ale poczekam na rozwój wypadków ze stanem boisk do popołudnia, wiec zainteresowani niech zaglądną około 17.30.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podsumowanie wczorajszego dnia : ✅ 3.79
Biland Grudnia : ✅ 70.19
Bilans tematu : ✅ 78.88
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj trochę sobie odpocznę od pisania i tylko takie coś z mojej strony.
Single
# 116.
Merstham (16) - Lewes (2) FT 3-2
▶ Lewes wygra @ 1.71
(4/5)

Anglia, Bostik League. Gospodarze raczej niczego niż walka o utrzymanie.Ostatnie pięć meczy to trzy porażki i dwie wygrane ale jedna z ostatnim w tabeli Whitehawk. Goście, będą walczyć o bezpośredni awans.. na razie mają trzy punkty straty do lidera ale mecz mniej i cztery kolejne mecze z rzędu to wygrane i 10-1 w bramkach.
⛔ 4

# 117.
Freiburg (12) - Hannover 96 (18) FT 1-1
▶ Hannower wygra lub zremisuje @ 2.03
(3/5)

Trochę nie rozumiem dlaczego tutaj gospodarze są aż takim faworytem. Mają jedna wygrana w pięciu meczach ligowych i trzy porażki miedzy innymi z Mainz i ostatnio z Dusseldorf, wiec nie zbyt silnymi ekipami w Niemczech. Hannover to fakt jest ostatni w tabeli przegrał trzy z czterech ostatnich meczy ligowych ale grał z Dortmund i ostatnio z Monachium. Choć przegrali ostatni mecz 0-4 to jednak widziałem w ich grze poprawę.
Na pewno @ 2.03 za x2 jest tutaj wartością.
✅ 3.09
To na tyle na dzisiaj. wyrobiłem się przed 17.30 ????
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Tak sobie patrzę w dzisiejszą ofertę już prawie godzinę.
Kombinuje na prawo i lewo i nic mi nie odpowiada.
Nie chce, a może inaczej.
Nie muszę niczego robić na siłę, wiec dzisiaj z mojej strony jedynie podsumowanie
wczorajszego grania, gdzie delikatnie tąpnęło.
Co prawda prawie nie odczuwalnie ale jednak
Bilans dnia : ⛔ 0.91
Bilans Grudnia : ✅ 69.28
Bilans tematu : ✅ 77.97

Dziadek powróci ???? Już wkrótce, bo przecież w weekend grają w niższych ligach Anglii, Włoch, Hiszpanii.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj mam kilka propozycji.
Pewnie znowu komuś przyjdzie do głowy że przy niektórych z nich lekko dziadkowi odbiło ale cóż to.
Single
# 118
2 Bundesliga
1FC Koln (2) – VfL Bochum (8) FT 2-3
▶ Bochum wygra lub zremisuje @ 2.48
(2/5)

Uważni czytelnicy pewnie już wiedzą, że czasem coś mi nie pasuje. Tak jak ostatnio w meczu Freiburga faworyzowanie go ponad miarę. Tutaj jest trochę podobnie. Koln ma teraz piec kolejnych wygranych, tyle tylko, że żadna z tych wygranych nie miała miejsca przeciwko ekipie z pierwszej ósemki ligi.. Były to ekipy z miejsc 9, 10, 11, 13 i 17. Oczywiście trzeba uszanować wygrane ale już mały dzwoneczek zaczął mi dzwonić pod czaszką. Bochum które nie jest słabą ekipa w tej lidze, ostatnio trzy mecze bez wygranej (drugi dzwoneczek bo motywacja większa) w tym dwie porażki z St. Pauli i Union. Śmiem twierdzić, że nic w tym złego. Co prawda na wyjazdach tylko 8 punktów ale tylko dwie porażki. Po za tym jedna wygrana i pięć remisów (trzeci dzwoneczek dzwoni).
Z wielką ostrożnością takie dwie jednostki z pięciu i dla odważnych.
✅ 2.96
# 119
Hiszpana La liga 2
Tenerife (17) – Granada CF (1) FT 1-1
▶ Granada CF (ah+0) wygra @ 2.19
(4/5)

Tak się zastanawiam czy ja o czymś nie wiem ?
Najlepszy zespół w całej lidze, podróżuje do Santa Cruz, aby zagrać jedną z najsłabszych stron rywalizacji La Liga 2 i nie jest faworytem meczu ?
Granada nie przegrała jeszcze meczu z Tenerife na tym poziomie rozgrywek i w każdym z nich strzelała co najmniej dwie bramki.
To jeden z takich meczy o których Wam już nie raz napisałem.
Stawiam na gości i nie zastanawiam się zbyt długo dlaczego.
zwrot ( w 90+2&#39; Tenerife wyrównało ) ????
:bomb:To jak już dzisiaj same szaleństwa to jeszcze jeden singiel z tej serii z naszej Ekstraklasy
# 120.
Polska Ekstraklasa
Wisła Kraków (7) – Lech Poznań (4) FT 0-1
▶ Wisła (ah+0) wygra @ 2.52
(3/5)

Co prawda w ostatnich pięciu meczach Wisła wygrała tylko dwa razy ale w dalszym ciągu jej strata do trzeciego miejsca to zaledwie trzy punkty, wiec zaliczam tą ekipę do silnych w naszej lidze, a zmiana właścicieli może podziałać jeszcze bardziej motywująco.
Ja wiem, ze trudno wyrzucić z umysłu ostatni wynik Lecha (6-0 z Sosnowcem) ale jeszcze raz powtórzę czasem suchy wynik może strasznie mylić. Lech nie zagrał niczego rewelacyjnego. Wykorzystał słabość ostatniego rywala, ale i wcześniej ze Śląskiem mimo wygranej nie zachwycił. Nawałka jeżeli nie dostanie nowych zawodników to będzie miał z tym klubem problemy z kwalifikacją do Pucharów Europejskich.
⛔ 3
Wiem naraziłem się kolegą z Poznania. No cóż, wybaczcie dziadkowi
Dubel:
# 121.
Wehen (7) - Aalen (19) FT 2-1
▶ Wehen wygra @ 1.53
Mallorca (8) – Gimnastic (22)
- FT 2-0
▶ Mallorca wygra @ 1.54
AKO: @ 2.35
(4/5)
✅

W obu wypadkach dość wyraźni faworyci. Wehen w 3 Bundeslidze ma ochotę na walkę o awans, choć ostatnio przegrali dwa mecze z rzędu z wiceliderem Osnabruck i trzecim Uerdingen to jeszcze bardziej powinno ich motywować do wygranej tutaj. Prawie identyczna sytuacja z Mallorca. Też dwie porażki ostatnio z dwoma bardzo silnymi ekipami i plany na co najmniej playoff. Gimnastic jest za słaba dla nich.
To sobie dziadek dzisiaj napisał.
Założę się ze kilka uśmiechów przy czytaniu było.
No przyznać się kto się śmiał ! :]
Pamiętajcie, ze to są jedynie moje przemyślenia i typy do gry, a wybory są Wasze.
Miłego dnia.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ✅ 5.36

Bilans Grudnia : ✅ 74.64
Bilans tematu : ✅ 83.33
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Nie ma się co śmiać ???? chyba, że że mnie, prawiedziadka, ale ta Mallorca powoduje, że u mnie dwa dzwoneczki brzęczą, żeby mecz poobserwować a nie obstawiać przedmeczowo. H2H z ostatnich lat pokazuje, że Mallorca ma problemy z ta drużyną, goni wynik, aby zremisować 2:2, nie wygrywa ani u siebie ani na wyjeździe.
Oczywiście dziś może być ten wygrany bo:
1. Gimnastic w tym sezonie dołuje strasznie
2. W ostatnich kilku meczach strzelił tylko jedna bramkę (w ostatnim meczu - o dziwo - wygranym wyjazdowym).
Ja jednak poczekam na live. Poczekam na wzrost kursu co najmniej 30 minut (najwyżej będzie za późno i nie postawię) lub na gola gości (wtedy postawię 1x).
Pozdrowienia
oraz good luck y buena suerte
m.
 
D 27

dzymek

Użytkownik
miewales juz bardziej &quot;kontrowersyjne&quot; typy hehehe ???? . A tak powazniej sam sie zastanawialem skad taki kurs na Granade, moze buki jakis prezent pod choinke chca zrobic swoim chlebodawca? :p ogladalem ostatni mecz Bochum z Berlinem i musze przyznac ze zaskoczyli mnie pozytywnie, szczegolnie w 1 polowie. W drugiej gospodarze przejeli inicjatywe. Pewnie pojde w jeszcze bardziej wieksze szalenstwo i zagram pierwsza polowa/caly mecz 2/1. Koln w moim odczuciu wygra ten mecz. POzdrawiam i przepraszam ze zasmiecam Ci tutaj swoimi wypocinami
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Jak to napisałeś dzymek ... &quot;widziałem bardziej... zaśmiecone tematy&quot; ???? Co do kontrowersyjności moich typów to jutro będzie kilka, ale na razie sza...
Kończę właśnie pracę i udaje się na zasłużony odpoczynek do 02/01/2019 ????
Będzie trochę czasu na pisanie.
 
Do góry Bottom