>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NoBTS BH

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Czyli nie będzie bts w obydwu polowach.
Myślę że warto brać kursy powyżej 1,05.
Teraz rozgrywa mi się triple w Norwegii. Za 50 EUR może być zysk 11 EUR.
Są to mecze:
Brann steabek
Odd molde
Valerenga haugesund
 
betme 138

betme

Użytkownik
Maratonik

Weszło już po pierwszej połowie :))

Teraz triple z:
Fylkir, aik, stromsgodset
50EUR -&gt; 59EUR

Oraz:
Hafnarfjordur, Vikingur , dania Kazachstan (hokej)
50EUR -&gt; 60EUR
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Jak to możliwe że kurs na maratonie to 1,03 a na Williamie to 1,44? Dla meczu Brighton Sheffield. Jakiś wałek.
Betme, niech będzie. Nie myślałem o hokeju ale pewnie też wejdzie.
 
betme 138

betme

Użytkownik
Jak to możliwe że kurs na maratonie to 1,03 a na Williamie to 1,44? Dla meczu Brighton Sheffield. Jakiś wałek.
Betme, niech będzie. Nie myślałem o hokeju ale pewnie też wejdzie.
mylisz pojęcia. Ty grasz, że w pierwszej lub drugiej połowie nie padnie bramka dla którejś z drużyn. Zaś William ocenia, że dowolna z drużyn nie strzeli w pierwszej oraz drugiej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
pewnie tak jest. I dzieki dla edi8, znów fajne tabelki zaimportował. betme, Tobie też wchodzi, poiea kombinowałem podobnie to przy inwestycji 150eur, zarobek dzienny na poziomie ok. 30EUR ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Czy jest jakaś droga do skutecznego zarządzania wygranymi przy tak małych kursach? To jest wolna ścieżka wzrostu i jeśli faktycznie co 15-20 mecz będzie przegrany to ugrywanie zysków będzie, ale niezwykle mozolnie. Jakieś zmienne stawkowanie, bankowanie, progowanie, łączenie wygranych... Dotychczas też typy na przypał, ale może jakaś analizę wrzucic... Np. Mecze drużyn po serii meczów gdzie padało co najmniej 4 bramki, jako wejscie na przełamanie?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dziś wlazły kolejne dwa kupony. Przy inwestycji 250eur zysk około 50eur. Ale jeśli średnio co 20 mecz to BTS BH oznaczałoby to rychła porażkę w średnio co 6, 7 lub 8 kuponie. Czyli mimo wszystko niewielki zysk powinien pozostać.

Jak widać wszystkie mecze piłkarskie gdzie przynajmniej jeden z zespołów trafił jedną bramke lub wcale na pewno wchodzą (zielony). Kolor żółty to zdarzenia które mogą przynieść porażkę systemu, jednak większość z tych meczów też wejdzie (dwie bramki dla jednaj ekipy częściej wchodzą w jednej połów), Wyniki oznaczone na czerwono należy uznawać jako wyjątkowo rzadkie i niebezpieczne, aczkolwiek nadal możliwe do trafienia. Ale ciekawym przypadkiem jest np. Liverpool z tego sezonu, weszło noBTS BH w meczu z Dortmundem 4:3 (0:2). Ale już wtopa w meczu z Norwich 4:5 (2:1). Nawiasem mówiąc warto było grać Liverpool HT/L-FT/W.
Jednak do czego zmierzam. Przy pewnej analizie, może się uda zawsze poprawnie typować ???? Wiadomo, żeby mieć kurs 1,05 za noBTS BH to muszą byc mecze oceniane jako overowe, a co z nich sugerujecie pograć?
 
Do góry Bottom