>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Noiq Poker - pytanie

E 0

enasekk

Użytkownik
Witam

Mam pytanie do posiadaczy konta w Noiq Poker.

Czy da sie wypłacić pieniądze na moneybookers,bez robienia depozytu?Ile trwa taka wypłata, oraz czy wypłacaja pieniądze w weekendy?

Prosze abyscie sie nie odnosili do sieci, tylko jedynie do Noiq Poker,poniewaz Cashier w Noiqu wyglada inaczej,niz np w Titan Poker(gdzie depozyt jest chyba wymagany)
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
Czy przy wyplatach powyzej 1 razu w miesiącu Noiq pobiera jakas prowizje bo wiem ze inne softy z sieci B2B pobieraj 10E??
 
noiqpokerpl 0

noiqpokerpl

Użytkownik
Czy przy wyplatach powyzej 1 razu w miesiącu Noiq pobiera jakas prowizje bo wiem ze inne softy z sieci B2B pobieraj 10E??
Nie, jednak nie mozna np. zrobic depozyt i odrazu wyplate, trzeba pograc najpierw, uzbierac punktow VIP w zaleznosci od sumy. Jest to w regulaminie, poniewaz NoiQ pokrywa wszystkie koszty tranzakcyjne
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to i ja sie zapytam możesz mi napisać krok po kroku co zrobić zeby przeniesc swoj login do nowego softu?bo nieogarniam jak to zrobić wpisuje mój login i haslo i wyskakuje login failed
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Piszę to tutaj, bo jak piszę do was na support to nawet nie dostaję odpowiedzi.
Przed świętami Bożego Narodzenia mieliście jakąś akcję promocyjną, że robi się depozyt 50$ i się dostaje jakiś gadżet albo 100$ i się dostaje 2 gadżety. Zrobiłem depo 50$, pograłem trochę po czym wszystko wtopiłem, ale żadnego prezentu, który miał być na święta, bo tak pisało w ofercie promocyjnej, nie widzę.
Gdy piszę na wasz support nie dostaję w ogóle odpowiedzi. na MSN jesteś ciągle niedostępny. Proszę o kontakt, najlepiej na PW tutaj na forum. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni, bo to była oferta z ograniczoną ilością gadżetów, ale ja zrobiłem depozyt u zgłosiłem się dość szybko
 
noiqpokerpl 0

noiqpokerpl

Użytkownik
Witam, co do nicka, jesli mieliscie konto u nas na starym sofcie, treba sie zalogowac uzywajac STARY username i haslo, potem wejsc do dzialu Poker i zarejestrowac NOWY nick (moze byc taki sam jak wczesniej jesli nie jest zajety). Tyle

Co do prezentow, prosze pisac do [email protected]
Prawie wszyscy juz dostali prezenty bez problemow
 
E 0

existenz

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie do osób dłużej grających w noiqpoker. Jak wygląda sprawa z punktami VIP ? Słyszałem że można dostać zwrot ze stawek. Jeżeli tak, to kiedy można liczyć na taki zwrot i jaki jest przelicznik punktów VIP na zwrot. Mam 200 pkt. VIP to może pare groszy by wpadł ;). Dzięki za informacje.
 
Do góry Bottom