>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nokia N95 8 Gb

2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Co sądzicie o tej Nokii ?? Chodzi mi o Nokię N95 8GB, byłbym szczególnie wdzięczny za opinie osób które mają tego fona już jakiś czas, czyli czy się nie wiesza itd ??
Z góry dzienx bo w następnym tygodniu planuje zakupić właśnie tą Nokie
 
matex 0

matex

Użytkownik
dodam od siebie, że sam zamierzam kupić sobie na dniach nowy telefon i również zastanwiałem się nad Nokią N95 (8GB), a N82. Mój wybór padł na N82, a to dlatego, że robi lepsze zdjęcia (gł. za sprawą ksenonowej lampy - widziałem kilka testów), N95 ma za to nieco wiekszy wyświetlacz, a co za tym idzie lepiej korzysta się np. z GPS-u. Na niekorzyść N95 przemawia również słaba bateria (w N82 nieco lepsza), i podobno rysujący się obiektyw aparatu. Co do zacinania się N95, to nowa wersja (8GB) ma wiecej pamieci RAM i nowszy soft, a wiec zacinanie sie i spowolnienia prawie nie maja miejsca ( jezeli w ogole maja).Co do sliderów Nokii nie mam zaufania (choć wersja z 8 GB ma już poprawiony ten element). a co do wygladu N82 to juz zależy od gustu ????

Pozdrawiam
 
K 0

kurus

Użytkownik
No to pochwalę się że posiadam nokię n95 8 gb;]Komórka trzyma mi nie tak jak jest mowa 1-2 dni,zaś 5 przy 3-4 godzinnym sluchaniu piosenek dziennie.Jesli chodzi o wady to niewymienie ich,ponieważ nie ma.....zalety.....same zalety ???? bardzo duży ekran,5 pikseli aparat...sliczne zdjecia....JAK COS WIĘCEJ BYS CHCIAL TO WAL ŚMIAŁO NA pw...OPOWIEM NA WSZYTSKO..(POSTARAM SIĘ) ????
 
D 152

damian0012

Użytkownik
2211kiler
jezeli masz zamiar kupic nowa n95 to nie polecam
lepiej dołożyć pare stówek i kupic n96 za 1600 kupisz)
n96 masz 16 gb i o wiele wiecej bajerow niz w n95 ( np sciaganie plikow z torrentow o wiele lepszy GPS ( nawet radary pokazuje gdzie sa ) do tego troche wiekszy wyswietlacz lepszy wyglad i lepsza baterie bo w n95 to żenada z tymi bateriami strasznie krotko trzymaja,,,,
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Damian 0012 posiadasz N95 albo N96 ?? Czy rzucasz opinie które krążą po forach:p Bo Kuruś posiada N95 i piszę coś innego o bateri
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Damian 0012 posiadasz N95 albo N96 ?? Czy rzucasz opinie które krążą po forach:p Bo Kuruś posiada N95 i piszę coś innego o bateri
posiadam n95 ( tylko wersje 2Gb)
wielkie gowno jak dla mnie
n96 wiele lepsza i nie tak duzo droższa...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja się nie potrafi dobrze obsługiwać telefonu, to bateria faktycznie krótko trzyma.
Ja nie mogę narzekać na ten telefon. Wszystko co potrzebuje mam właśnie w N95.
Nawigacja działa bez problemu, punkty POI obsługuje. Programów do tego telefonu jest strasznie dużo, aczkolwiek nie polecam dużej ilość programów w telefonie.
Internet poprzez WLAN działa bez zarzutów, aczkolwiek w Iphonie lepiej się przegląda strony.
Mi się może raz zawiesiła, ale z mojej winy. Będziesz dbał o telefon to Ci długo posłuży.
 
Do góry Bottom