>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nordicbet: 100% Bonus (do 20 EURO) + 5 EURO na Live

verti 3,4K

verti

Forum VIP
Polecam bonus :!:
Wpłaciłem 15 euro - bonus dopisany błyskawicznie do konta, obrót 3x po kursi 1,5 - wykonany i pieniazki wypłacone poprzez moneybookers - wypłata bardzo szybka (zleciłem ja wczoraj - już dzisiaj pieniadze na moim koncie), kontakt z supportem bardzo dobry!
 
shen 408

shen

Użytkownik
zamierzam sobie wpłacic 20 euro,i wiecie czy bede musiał cos bulić więcej za przewalutowanie (bo konto na MB w pln a na nordicbet jest w euro) bo nie wiem czy wplacac rowno 20 euro na mb czy cos wiecej :p dzieki ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
zamierzam sobie wpłacic 20 euro,i wiecie czy bede musiał cos bulić więcej za przewalutowanie (bo konto na MB w pln a na nordicbet jest w euro) bo nie wiem czy wplacac rowno 20 euro na mb czy cos wiecej :p dzieki ????
Sami Ci przeliczą,ja dziś kurs wychodzący miałem 3.37zł. Jak wpłacałem 3.51zł.Pozdrawiam fox71.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Bonus z tego co wiem był do 6 października, tak mi odpisali na mejla. Teraz też nie widzę żadnych ofert bonusowych także nie atakujcie tak kolegi.
Z linka którego podawaliście też jest https://www.nordicbet.com/en-us/home_page/LiveBet_Campaign.html wyraźnie napisane, że do October 6.
Po pierwsze nikogo nie atakuje, tylko ciezko jest w kolko odpowiadac na te same pytania: &quot;czy nadal aktualne?&quot;, kiedy wszystko w temacie juz bylo powiedziane. Fakt, tu przyznaje ze warunki bonusa zmienily sie w trakcie i kolega mogl miec watpliwosci, ale tez mogl swoje pytanie rozszerzyc tak, aby nikt nie mial watpliwosci w czym ma problem. Co do samego promo, to na 100% poczatkowo obowiazywalo do 26 listopada (tak mialem w linku, ktory otrzymalem od nich), wiec troszke w trakcie zmodyfikowali regulamin. W tym momencie rzeczywiscie jest po promocji.
Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom