>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Norwegia - Get Ligaen 2012/13

Status
Zamknięty.
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Mamy play-off&#39;y. 3 pary bardzo interesujące i jedna (Valerenga - Stjernen), w której nie powinno wydarzyć się nic nadzwyczajnego (w pierwszym meczu Stjernen rozbite 9-0). Dzisiaj drugie spotkania. Nie za bardzo wiem czemu chodzi mi po głowie typ na Frisk/Asker, ale tylko 1 tercje. Być może dlatego, że pierwszy mecz tych drużyn zakończył się dopiero po dogrywce (3-2). Frisk pokazał w tym meczu ogromną wolę walki i ze stanu 2-0 dla mistrzów Norwegii potrafili doprowadzić do remisu. Frisk/Asker to najmłodsza ekipa GET-Ligaen, przed sezonem wielu skazywało tę młodzież na końcowe miejsca w tabeli, a Ci udowadniali z kolejki na kolejkę, ze będą bardzo solidnym rywalem dla każdej z drużyn. Niesamowity jest jest 25-letni Luke Salazar. Chłopak strzelił w tym sezonie 13 bramek, a asystował przy 35. To musi robić wrażenie. Świetnie radzą sobie także Craig Schira, Erik Boisvert oraz Mikael Dokken. Swoje dokłada także niedawno sprowadzony Johan Erkgärds, który nawet strzelił bramkę w pierwszym meczu w sobotę. Jednym słowem - Frisk to ekipa, która pomimo faktu, że nie jest faworytem w meczach ze Stavanger, na pewno &#39;tanio skóry nie sprzeda&#39;, tym bardziej na własnym lodowisku. Ekipy gości przedstawiać nie trzeba, wiele dobrych, jak na norweskie standardy, hokeistów, świetny w tym sezonie jest Dahl Andersen, który nastrzelał już w tym sezonie 23 bramki, a asystował przy 43. Liczę na ostry początek w wykonaniu zespołu gospodarzy, dlatego typ na 1 tercję uważam za sensowny. Może zobaczymy powtórkę z 14 października 2012 roku, kiedy to Stavanger poległ sensacyjnie z dzisiejszym rywalem 1-2 (0-2 w 1 tercji). Kurs zachwyca, kurs zachęca, typ możliwy, trzeba wierzyć.
Pozostałe pojedynki jakoś do mnie nie trafiają. Można by na Valerengę, są przecież w dobrej formie, pierwszy mecz zdecydowanie na ich korzyść, ale czy kurs 1.35 na &#39;czystą&#39; dwójkę powala na kolana? Nie wydaje mi się. A niech nagle Stjenen we własnej hali rozegra jakieś konkretne, wyrównane meczysko i sensacyjnie wygra lub doprowadzi do remisu... Co wtedy? Będzie płacz.
Lillehammer wydaje się, że powinien powalczyć z Lorenskog. mam wrażenie, że rewelacyjnej formy to wicemistrzowie Norwegii aktualnie nie posiadają. Pierwszy mecz bardzo wyrównany, liczba strzałów na równym poziomie, gospodarze byli jednak bardziej skuteczni i wygrali 3-2. Lillehammer jak każdy dobrze wie, to zespół, który na własnym lodowisku jest mocny i groźny nawet dla najlepszych. W styczniu Lorenskog nie dał rady gospodarzom, przegrywając 6-4. To dobry prognostyk przed meczem. Lillehammer po 2.30 można próbować (2.50 w bet365).
Sparta Sarpsborg dał ciała w pierwszym pojedynku dość niespodziewanie przegrywając u siebie ze Storhamar 1-2 (po dogrywce). Ja już kiedyś pisałem w jednej analiz, że ekipa Sparty, w mojej opinii, gra najbardziej chaotyczny i nieprzewidywalny hokej ze wszystkich drużyn w GET-ligaen. Potrafią postawić się najlepszym, a przegrać z najsłabszymi i to w marnym stylu. Ciężko typuje mi się ich mecze i ten także odpuszczę. 1X2 nie do grania, jeśli miałbym coś wybrać to jedynie under 6,5 ✅ (1.57 bet365) wydaje się być niezłym rozwiązaniem.
Gramy pierwszą tercję na Frisk, próbujemy wygraną Lillehammer i czekamy co przyniesie druga kolejka spotkań ;)
Frisk/Asker - Stavanger ----- 1 (1 tercja) --- 3.15 ⛔
Hokeiści Stavanger strzelają bramkę na 1:1 w 18 minucie i 48 sekundzie pierwszej tercji, niszcząc w ten sposób mój misterny plan na bycie bogatym :]
Lillehammer - Lorenskog ----- 1 --- 2.30 ✅
Lillehammer - Lorenskog ----- 1X --- 1.46 ✅
Coś NIE-SA-MO-WI-TE-GO! Lillehammer demoluje rywali 8-1. Szokujący wynik i dobry bet :spokodfhgfh:
kursy: Tobet

Ogółem pisząc - świetna kolejka spotkań. Frisk/Asker ponownie rozgrywa bardzo dobre spotkanie, ulegając mistrzom Norwegii dopiero po 14 minutach dogrywki (2-3). Lillehammer zaskoczył wszystkich, nie tyle zwycięstwem, co jego rozmiarami. Solidna jak dotąd defensywa Lorenskog tym razem została mocno rozstrzelana (8-1). Stjernen prowadził z Valerengą już 4-0 (po dwóch tercjach), by przegrać po dogrywce 5-6. Sam nie wiem czy bardziej należy się szacunek za kapitalną pogoń gości, czy ostra nagonka na gospodarzy, którzy fatalnie rozegrali trzecią tercję. Tak czy siak pisałem wyżej, że kurs 1.35 na Valerengę to nie jest dobry pomysł ;) Storhamar zaś przegrał ze Spartą 2-4.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Stavanger Oilers - Frisk/Asker DNB 2 5,25 ⛔
Oddsring

Stawka: 15 zł

+ Frisk (+2) 1,95 ✅
Betcity

Stawka: 20 zł



Dwa pierwsze mecze to zwycięstwa Stavanger po dogrywkach, ilość strzałów na bramkę zbliżona.W reg sezon h2h 3-2 dla Stavanger. Widzę tu raczej równe spotkanie. Chyba że Stavanger szybko strzeli co najmniej dwie bramki i goście zaczną panikować. Spodziewałem się kursów w granicach 3-3,5.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Dobre typy u kolegi wyżej, sam pewnie zagrałbym podobnie, ale praca nie pozwoliła na grę ani jakiekolwiek analizy.
W każdym bądź razie trzecia seria spotkań znów ciekawa. Stavanger ponownie miał sporo kłopotów z Frisk/Asker. Mistrzowie Norwegii prowadzą już 3-0, ale trzeba przyznać, że ta młodzież z Askerhallen radzi sobie naprawdę bardzo dobrze i stawia twarde warunki zdecydowanemu faworytowi.
Valerenga bez problemów ograł 5-1 ekipę Stjernen i prowadzi w ogólnym rozliczeniu 3-0.
Ciekawie jest w parze Lorenskog i Lillehammer. Faworytem na początku rywalizacji była ekipa Lorenskog, ale póki co w korzystniejszej sytuacji jest zespół z Lillehammer. Wczoraj bowiem team ten wygrał na lodowisku rywala 2-1 (po dogrywce) i przy takiej grze Lillehammer może pokusić się o małą niespodziankę.
Sparta po dobrym, poniedziałkowym, meczu w arenie Hamar Ol-Amfi, wczoraj poległa 3-6 ze Storhamar na własnej tafli i utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest strasznie nierówna w tym sezonie. Storhamar przy dobrych wiatrach może powalczyć o awans do półfinału, Sparta w takiej formie na pewno jest do przejścia, póki co 2-1 dla ekipy z Hamar.
A dzisiaj play-off o utrzymanko (bądź awans) w GET-ligaen. Od razu w oczy rzuca się typ na over bramkowy (i to chyba jakikolwiek :p) w spotkaniu Ringerike - Tonsberg. Zespół z 1. dywizji zajął drugie miejsce na koniec pierwszej rundy, strzelił w 39 meczach aż 210 bramek. Wynik kosmiczny, średnia ponad 5 bramek na mecz! Dziś rywal trudny, ale jak najbardziej do ogrania. Z resztą Tonsberg strzelać potrafi i choć ostatnio ich forma jest słabiutka, to na taki mecz mobilizacja powinna być ogromna. Liczę na ostre strzelanie, inne rozwiązanie niż minimum 6 bramek w tym meczu, będzie dla mnie sporą niespodzianką i mocnym ciosem dla mojego portfela. Mecz o 18.30.
Ringerike - Tonsberg ----- over 5,5 --- 1.30 ⛔
Ringerike - Tonsberg ----- over 6,5 --- 1.62 ⛔
Tobet
Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam... 1-4 po dwóch tercjach (dokładnie po 4 minutach drugiej tercji!) i takim wynikiem kończy się to spotkanie. No nie wierzę. Parodia :-|
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Na dziś wybrałem dwa spotkania, jedno w play off drugie w grupie walczącej o awans. Na początek może to drugie, a tutaj pojedynek Ringerike z Comet. Zarówno Pantery jak i Comet nie mają już jakichkolwiek szans na awans do Get Ligaen, dla gości jest to mecz o pierwszą wygraną u siebie, dla gości na wyjeździe. Póki co Ringerkie zgromadziło 6 pkt po 2 zwycięstw, najpierw na wyjeździe ograli dzisiejszych gości Comet 2:1, później w identycznym stosunku ograli Rosenborg w Trondheim. W miarę przyzwoicie wychodzi Panterom gra w przewagach jak dobrze naliczyłem na 12 strzelonych bramek aż 7 strzelili grając z przewagą zawodnika, tak rozłożyli i Comet i Rosenborg a więc jest to ich groźna broń. Obie ekipy dysponują porównywalnymi składami, ale tę fazę rozgrywek lepiej grają dzisiejsi gospodarze, ktorym chyba bardziej się chce. No bo powalczyli u siebie z Rosenborgiem doprowadzając do wyrównania m. in. stan 0:2, ugrali komplet pkt na wyjazdach właśnie z Rosenborgiem i Comet, a dziś zwyciężając mogą udowodnić, że byli o włos od awansu. Comet zaliczy wyjazd którego nikt nie chce, nie poprawią już sytuacji w tabeli, zwycięstwo im nic nie da i nastrojow specjalnie nie poprawi. Jakoś nie widzę specjalnej motywacji do gry. Klub też nie wychodzi na przeciw kibicom, z powodu nikłego zainteresowania odwołano planowany wyjazd autokarem, także chyba dla wszystkich jest to przykry obowiązek dziś zagrać. Jakby spojrzeć na dokonania zawodników w tym sezonie no to lepiej wygląda to po stronie gospodarzy, statystyki Hagena, Paulsena czy Parksa wyglądają dobrze na tle rywala. Mecz o nic ale hala ma byc wypelniona i nie widzę możliwości by gospodarze przeszli obok meczu. Gospodarze w pelnym składzie, goście tylko na 3 piątki, nie licząc bramkarzy trener gości ma do dyspozycji 15 zawodników.
Drugi mecz na ktory zwrócilem uwagę to pojedynek w Stavanger Ishall. 5te spotkanie, stan rywalizacji 2:2 i póki co spotkania dość pewnie wygrywają gospodarze. Jeszcze 10 lat temu Stavanger błąkał się gdzieś w 3 lidze, od tamtego czasu dwa razy został mistrzem, Lorenskog w grono najlepszych awansował 5 lat temu a dziś walczy o drugi finał z rzędu. Postęp jaki przeszły oba kluby imponujący. Ale wracając do meczu. Oba kluby dysponują ogromną silą ognia ale lepsza defensywą dysponują chyba jednak gospodarze. Z tego co widzę awizowany w pierwszym składzie jest dziś młody Holm w bramce a nie Ruben Smith, ciekawy pomysł, ale w bramce gości ma stanąć rownież młody Eriksen. Gospodarze na pelne 4 piątki, Lorenskog tylko na 3. Nie widzę informacji dlaczego, ale nie ma w skladzie obrońcy Petera Messa (5+17) i Jonasa Gabrielsena (3+12). Są to dość poważne ubytki w formacji obronnej do tego dochodzi zaledwie 20 letni młokos w bramce. Jakoś mi to się dziś nie widzi i jeśli wynik będzie zły dla gospodarzy to szersza kadra na koniec meczu na pewno będzie miała znaczenie.
Ringerike - Comet 1 2,25 ⛔ 3:4d.
Stavanger - Lorenskog 1 2,05 ✅ 4:2
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien
Spotkanie.Lørenskog - Stavanger
Typ.1
Kurs.2,37
Bukmacher.Pinnacle Sports
Data.26.03.2013 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj kolejne spotkanie w Norweskiej Elitserien i mecz pomiedzy Lørenskog - Stavanger.Jest to juz faza play-off i spotkanie polfinalowe gdzie w serii do 4 zwyciestw prowadzi zespol Stavanger 3-2.Jak na razie wszystkie spotkania konczyly sie wygrana gospodarzy...
24/03/13 EP Stavanger - Lorenskog 4:2
22/03/13 EP Lorenskog - Stavanger 7:4
20/03/13 EP Stavanger - Lorenskog 7:4
18/03/13 EP Lorenskog - Stavanger 4:2
16/03/13 EP Stavanger - Lorenskog 2:1
Wiekszosc z tych spotkan konczyla sie pewna wygrana gospodarzy i dzisiaj licze na podtrzymanie tej passy.Ekipa Lorenskog dzisiaj walczy o zycie i nie wydaje mi sie ,ze by przeszla obok tego meczu bez walki,a dla gosci zawsze pozostaje ostatni mecz na wlasnych smieciach.Tak wiec bardziej zdeterminoiwani beda z pewnoscia gospodarze i to na ich wygrana dzisiaj licze gdyz widac,ze w tej parze atut wlasnego lodowiska wydaje sie byc kluczowym.Dodam tylko,ze wtym sezonie ekipa Lorenskog na 4 mecze u siebie z ekipa Stavanger 3 wygrala a w jednym minimalnie przegrala 4-5.Ogolnie natomiast w tym sezonie na 10 spotkan remis 5-5.Stawiam dzisiaj na majacych noz na gardle hokeistow Lorenskog i mam nadzieje ,ze sie nie spala...Typuje wynik 4-2 dla gospodarzy.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
I jeszcze jedno spotkanie na które zwróciłem dziś uwagę. Tutaj mamy już finał w którym Valerenga prowadzi 1:0 po zwycięstwie w pierwszym meczu u siebie 5:1. Dla mnie faworytem do zdobycia tytułu jest Stavanger i to głównie za sprawą Christiana Dahla Andersena, który potrafi zrobić różnicę. Wszędzie go pełno, walczy, dobiera, podaje. Ktoś powie że takich to przyjezdni mają dwóch w postaci braci Donati, ale ich za chwilę tutaj już nie będzie, a jest coś co ich różni od Andersena. On spędził większość swojej kariery tutaj i swoim nie tylko samym przywiązaniem do klubu ale i charakterem potrafi wstrząsnąć szatnią a taki wstrząs po wysoko przegranym pierwszym spotkaniu na pewno nastąpił. Dla Donatich to tylko kolejny klub w karierze, a Andersen da się pokroić za te barwy. Ciekaw jestem postawy bramkarzy, Soberg młody, niedoświadczony, dla neigo to pierwszy sezon w karierze na takim poziomie i już finał, dziś cała hala przeciwko niemu, zobaczymy jak sobie poradzi. Na przeciw Smith, 3ci sezon tutaj kiedyś mówiono o nim jako o melodii przyszłości w bramce Norwegii ale jakoś te przejście z młodzieżowej kadry do seniorskiej mu nie wyszło. Praktycznie pełne składy bez większych czy nawet mniejszych osłabień. Valerenga nie wygrała w Stavanger od 3 lat, ostatnie dwa spotkania to prawdziwy łomot i porażki kolejno 3:9 i 2:7. Głupio dla gospodarzy byłoby przerwać tą serię w finale. Spotykają się dwie absolutnie topowe ekipy ligi co potwierdził sezon zasadniczy i to powinien być wyrównany finał nawet na 7 spotkań.
Stavanger - Valerenga 1 2,20 ✅ 4:1
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Może i rywalizacja w finale będzie wyrównana aczkolwiek wątpię w to...Zresztą już w pierwszym meczu Valerenga pokazała swoją mega siłę gromiąc Stavanger 5:1 jak dla mnie to będzie maksymalnie 4:1 lub 4:2 oczywiście dla Valerenga Oslo :)
dla mnie over +5,5 bramek 1,6
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien
Spotkanie.Stavanger(-1,5) - Vålerenga HE
Typ.1
Kurs.3,10
Bukmacher.Bet365
Data.08.04.2013 g.19.00

Analiza.

Wielki final w lidze Norweskiej trwa i dzisiaj zobaczymy 4 spotkanie pomiedzy zespolami Stavanger - Vålerenga .Stan serii po 3 spotkaniach to 2-1 dla dzisiejszych gospodarzy.A oto jak wygladaly mecze w serii finalowej...
06/04/13 EP Valerenga - Stavanger 1:4
04/04/13 EP Stavanger - Valerenga 4:1
02/04/13 EP Valerenga - Stavanger 5:1
Tak wiec widac,ze po pierwszym spotkaniu gdy Stavanger dostalo baty,w nastepnym meczu to oni pokazali swietny hokej ,a jak by tego bylo malo potwierdzili to takze na wyjezdzie bijac Valerenga 4-1.
Dzisiaj stawiam na wygrana ekipy Stavanger ktora z dzisiejszym przeciwnikiem na wlasnej tafli radzi sobie swietnie.Wystarczy spojrzec na historie spotkan na lodowisku Stavanger
04/04/13 EP Stavanger - Valerenga 4:1
28/02/13 ELIT Stavanger - Valerenga 7:2
20/12/12 ELIT Stavanger - Valerenga 9:3
06/10/12 ELIT Stavanger - Valerenga 3:2 (OT)
12/01/12 ELIT Stavanger - Valerenga 5:4

Tak wiec jak widac na zalaczonych wynikach w ostatnich 5 meczach same wygrane ekipy Stavanger .Zwyciestwo po dogruwce na poczatku sezonu,a potem same pogromy w ktorych ekipa gosci nie istniala.Stawiam,ze dzisiaj bedzie podobnie i gospodarze odniosa przekonywujace zwyciestwo.Moj typ to 4-1 dla Stavanger.

✅ 5:1
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien
Spotkanie.Vålerenga - Stavanger
Typ.2
Kurs.3,30
Bukmacher.PinnacleSports
Data.11.04.2013 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj kolejne spotkanie finalowe w lidze Norweskiej pomiedzy zespolami Vålerenga - Stavanger .Ostatnio typowalem minimum 2 bramkowa wygrana ekipy Stavanger a wygrali ,az 5-1 i dzisiaj takze licze,ze pokusza sie o niespodzianke...Po 4 spotkaniach stan serii 3-1 dla ekipy Stavanger.Po pierwsze Vålerenga zaszla mi bardzo za skore i dlatego moj typ na gosci ktorzy dzisiaj zagraja na kompletnym luzie,a gospodarze musza dzisiaj wygrac,a wiedomo,ze to nie zawsze wychodzi...a w razie porazki gospodarzy zloto dla Stavanger.Po za tym ostatnia historia spotkan to dominacja ekipy Stavanger...
08/04/13 EP Stavanger - Valerenga 5:1
06/04/13 EP Valerenga - Stavanger 1:4
04/04/13 EP Stavanger - Valerenga 4:1
02/04/13 EP Valerenga - Stavanger 5:1
28/02/13 ELIT Stavanger - Valerenga 7:2
24/01/13 ELIT Valerenga - Stavanger 5:1
20/12/12 ELIT Stavanger - Valerenga 9:3
15/11/12 ELIT Valerenga - Stavanger 4:3
06/10/12 ELIT Stavanger - Valerenga 3:2 (OT)
08/09/12 TK Valerenga - Stavanger 2:6
Na ostatnich 10 spotkan to ekipa Stavanger wygrala,az 7 razy w tym na lodowisku Valerengi na ostatnie 5 meczy ,sztuka ta im sie udala 2 razy.Po za tym,za ekipa gosci przemawia ostatnio bardzo dobra forma gdzie w finale przegrali tylko pierwszy mecz 5-1,a potem deklasowali ekipe Valerenga wygrywajac trzy razy i strzelajac im przy tym ,az 13 goli a tracac tylko 3 bramki.Tak wiec widac,ze defensywa mocna,a atak kapitalny.Mysle,ze dzisiaj grajac na luzie ,pokonaja,stojacych pod sciana zawodnikow Valerenga .Moj typ to 3-2 dla gosci , 4-1 w serii i zloty medal dla Stavanger.
⛔ 3-1
Grzecho // szymontom używaj opcji &#39;edytuj&#39; do rozliczenia typu
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien
Spotkanie.Stavanger(-1,5) - Vålerenga HE
Typ.1
Kurs.2,70
Bukmacher.Sportingbet
Data.14.04.2013 g.17.00
Analiza.
Ponawiam swoj typ z ligi Norweskiej i stawiam na minimum dwu bramkowe zwyciestwo gospodarzy.Jest to juz wielki final i stan rywalizacji wynosi 3-2 dla ekipy Stavanger.Tak wiec dzisiaj w razie wygranej zostaja mistrzami i utra nosa faworytowi,co mnie bardzo cieszy...W ostatnim meczu granym na tafli Vålerengi juz gospodarzom gralo sie trudno i wygrali zaledwie 3-1,a gdzie dopiero gdy beda grali na wyjezdzie,gdzie zupelnie im nie idzie z tym rywalem i dostaja notoryczne baty...
A to ostatnie spotkania na lodowisku Stavanger
04/04/13 EP Stavanger - Valerenga 4:1
28/02/13 ELIT Stavanger - Valerenga 7:2
20/12/12 ELIT Stavanger - Valerenga 9:3
06/10/12 ELIT Stavanger - Valerenga 3:2 (OT)
12/01/12 ELIT Stavanger - Valerenga 5:4
Widac,ze tutaj maja jakis kompleks i trudno im sie gra ,a nie mowiac juz jak dojdzie do tego presja,ze tego meczu nie moga przegrac.Ja to widze tak,ze z forma lepiej wygladaja gospodarze i w dodatku zagraja na wiekszym luzie i dlatego typuje ich spokojna wygrana.Moj typ to 4-1 dla gospodarzy i tytul mistrzowski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom