>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Notoryczne wygrane - kiedy bukmacher zaczyna się interesować osobą często wygrywającą

I 0

ic3

Użytkownik
Witam,
jeżeli załóżmy wygrywałbym dzień w dzień 400 zł, to czy bukmacher zainteresuje się moją osobą i da mi np. limit na zakłady?
Jak może wyglądać wyszukiwanie osób, które &quot;zagrażają&quot; finansom bukmachera, czy otrzymuje on automatycznie jakąś notkę, gdy ktoś wygra jakąś większą sumkę, a następnie śledzi takiego delikwenta i jak widzi kolejne wysokie wygrane na jego koncie to daje mu limit?
Jakie stawki są na tyle bezpieczne by w ogóle nie wzbudzić zainteresowania bukmacherów? W końcu dziennie grają u nich setki tysięcy ludzi, nie daliby rady tak osobno sprawdzać kto jaką metodą gra i ile pieniędzy regularnie dzięki niej wygrywa.
Sprawdzają oni raczej stawki czy wygrane?
Pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
400 zł to jest jakieś 100 € na zachodzie czyli mniej więcej dniówka jakiegoś budowlańca czy tam pracownika biurowego w &quot;Call Center&quot;.
 
A 85

aksior

Użytkownik
Garneg- 400 zł dziennie a nie 4 zł ???? hahaha nie opowiadaj takich bzdur że 12 tyś miesięcznie to przeciętny gracz, bo do prima aprilis kilka miesięcy ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dla shakiego 400 zł dziennie to jest pikuś. Przeciez od dawna ogrywa bukmacherów i serwuje nam screeny ze stawką 3000 (przerobione w paincie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Ja ze swojego doświadczenia mogę stwierdzić, że po wygraniu w sumie około 10k (kilkadziesiąt zakładów) dostałem limit. Myślę że mają jakiś klucz który nakłada limit dla graczy którzy wygrali określoną kwotę pieniężną.
 
I 0

ic3

Użytkownik
To powiedzcie mi w takim razie, w jaki sposób zarabiają gigantyczne pieniądze osoby, które &quot;żyją z bukmacherki&quot; (niewielki odsetek ze wszystkich grających), skoro są takie szybkie limity?
 
K 2

koziu

Użytkownik
Parę lat temu grając progresją w Expekcie miałem limity przy stanie konta ok. 5k i singlach na 600 zł. Co ciekawe, dało się to obejść stawiając 2 takie same single po 300 i wygrana było rozliczana pozytywnie. Ale po tych akcjach szybko się od nich zmyłem. ????
 
D 0

derju

Użytkownik
Parę lat temu grając progresją w Expekcie miałem limity przy stanie konta ok. 5k i singlach na 600 zł. Co ciekawe, dało się to obejść stawiając 2 takie same single po 300 i wygrana było rozliczana pozytywnie. Ale po tych akcjach szybko się od nich zmyłem. ????
Od bukmachera zalezy jesli chodzi o limity. W odds ring byla promocja 200% bonusu wplacilem sto euro i zeby uwolnic 200 euro musialem mase obrotow zrobic, ale o dziwo wiekszosc mi wchodzilo. Rozkrecilem sie do 1500 euro ze stu i na kazde spotkanie dali limit 10euro a poczatkowo bulo 140euro. Uwolnilem bonus wyplacilem wszystko i dziekuje dobranoc ???? Nie polecam grania u takich buko co daja limity, bo jesli przegrywasz to jestes ok, ale jesli zarabiasz to limit, bezsens Nie to co np bet365. Tam spokojnie mozesz wygrywac 400 zl dziennie i wiecej. Stawialem kupony po 5k i spoko. Mialem miesiac ze bylem na duzym + i zadbej zmiany limitow, nawet bonusy lojalnosciowe daja wieksze (aktualnie 100, jak gralem mniej to 50zl) polecam wiec bet365 poza tym najbogatsza oferta wg mnie. Betfair tez dobry ale tam w euro lub funtach chyba no i mniej zdarzen niz bet365
 
Do góry Bottom