>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Nowa Prawica"

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Na pytanie, czy masoneria rządzi w Ameryce, JKM odpowiedział: &quot;Bezpośredniego NIE - bo masonerii nie wolno zajmować się polityką. Pośrednio ogromny - bo większość polityków to masoni.&quot; Zrozumiałe? Ponadto JKM generalnie uważa Masonów za monarchistów!!! co wyraził np. na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Nie da się ukryć, że Masoni, a przede wszystkim Iluminaci dążą do stworzenia rządu światowego. Kontroli jednostki na skale jakiej nie znaliśmy. Kamery, odciski palców (paszport), czipy (już dziś w ameryce się wszczepia pod skórę - kolejne będą z trucizną), małe drony (wielkości owada z trucizną), wysoko płatna i bezwzględna policja, postępujące przejście z gotówki na pieniądz elektroniczny, obozy koncentracyjne FEMA, ustawa pozwalająca prezydentowi USA zabić ludzi demonstrujacych inne poglądy polityczne itd. w imię bezpieczeństwa i ochrony przed terroryzmem. Po stronie wyniszczenia populacji człowieka jest dodruk pieniądza, aby wartość życia większości ludzi systematycznie spadała i osłabiała ich możliwosci (nawet obrony), zakaz posiadania broni w stanach (powoli się wprowadza), skłócanie społeczeństwa na sprawy o których dotychczas człowiek nawet nie brał pod uwagę: pedofilia, aborcja, in vitro, parytety, homoseksualizm, transwestytyzm, coraz więcej uniwesyteckich pism nawołujących do kontroli urodzeń (spadku populacji), wróci eugenika i sterylizacja, wzmacnia się GMO i przymus szczepień, niewyjaśnione są chemtrails.

Jeśli jednak JKM uważa większość Masonów za monarchistów, a sam mówi o sobie monarchista, to przestaję wierzyć w Jego dobre intencje - zwłaszcza te gdy mówi o suwerenności kraju i jego wolnych obywateli. Owszem, w polskim parlamencie dzieją się rzeczy zgodne z tworzeniem światowego rządu, ale wcale nie jestem pewien, czy JKM nie zrobiłby tego szybciej, ponadto rzekomo nie ma nic przeciwko GMO, a jesli dziecko nie przeżyje z powodu szczepionki to znaczy że jest słabym elementem społeczeństwa i dobrze się stało dla narodu, że trucizna zadziałała, nie zdając sobie sprawy, że choć może organizam dziecka nie jest silny immunologicznie, ale może być silny intelektualnie i mógłby coś rewolucyjnego odkryć przed swoją śmiercią w wieku np. 30 lat. Mówienie o (nie)przeżyciu słabej jednostki i jej wpływu na naród jest wiara w ewolucję - JKM się z tym nie kryje - chociaż nie ma ani jednego dowodu na to że ewolucja ma w ogóle miejsce. Jeśli Pan JKM uważa że pochodzi od małpy lub myszy - to jego sprawa, ale niestety ewolucja jest wiarą niebezpieczną, już takiego wierzącego ziemia nosiła - Hitlera, wspieranego przez finansjerę amerykańską w celu doświadczeń eugenicznych, ewolucyjnych... Nie twierdzę, że świat stworzył Bóg, ale na pewno wiara w boskie stworzenie nie zagraża już ludzkiemu życiu...

Gdyby jednak JKM w kampanii powiedział w mediach, ze to nam zagraża i jest temu PRZECIWNY, i że wszystko odwrotne temu to właśnie normalność jestem pewien że z automatu ma około 20% poparcia. Ale JKM tego w głównych mediach nie powie, bo sam wie, że możliwości seryjnego samobójcy są nieograniczone...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak oceniacie jego szanse w najbliższych wyborach? Niby media go nie chcą pokazywać, ale można powiedzieć że jest w Polsce dość popularny, a mimo to od tylu lat nic w polityce nie osiągnął.
 
G 0

grisza89

Użytkownik
wybory uzupełniające do senatu okazały się wielką klapą. Chyba każdy spodziewał się większego wyniku. Mimo wszystko miejmy nadzieję, że poparcie będzie stale rosło
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Fabik jak masz pisac glupoty to lepiej sie nie wypowiadaj , osobiscie napewno bede glosowal na knp bo poprostu nie ma innej prawicowej partii w Polsce a pozatym utożsamiam sie z ich poglądami
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Sorki, że psuje pozytywny nastrój ????
PS. Po wygraniu prezydenckich od razu mianuje się królem ? xDDDD
 
W 13

wolfman

Użytkownik
Fabik10 Korwin już dawno by coś osiągnął w polityce, gdyby nie jego co jakiś czas głupie wystąpienia, którymi zniechęca ludzi np. u Lisa z tymi niepełnosprawnymi sportowcami. Mój głos poszedłby na KNP, no chyba że Ruch Narodowy stanie się partia ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Fabik10 Korwin już dawno by coś osiągnął w polityce, gdyby nie jego co jakiś czas głupie wystąpienia, którymi zniechęca ludzi np. u Lisa z tymi niepełnosprawnymi sportowcami. Mój głos poszedłby na KNP, no chyba że Ruch Narodowy stanie się partia
Dawno, na pewno ???? . Korwin fajnie mówi, ale to nie jest polityk tylko celebryta. Bo nie da się wygrać wyborów, nawet dostać do sejmu z jedno osobową partią, bez zaplecza i struktur. Więc głosowanie na Nową Prawicę to czysty populizm. I jeszcze Korwin karmi (dosłownie) swój „elektorat” wymówką, że jego klęski to problem jego braku obecnością w mediach. Jest to straszne naciągane, przegrywa bo nie ma pomysłu jak wygrać - tylko i wyłącznie.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Dawno, na pewno ???? . Korwin fajnie mówi, ale to nie jest polityk tylko celebryta. Bo nie da się wygrać wyborów, nawet dostać do sejmu z jedno osobową partią, bez zaplecza i struktur. Więc głosowanie na Nową Prawicę to czysty populizm. I jeszcze Korwin karmi (dosłownie) swój „elektorat” wymówką, że jego klęski to problem jego braku obecnością w mediach. Jest to straszne naciągane, przegrywa bo nie ma pomysłu jak wygrać - tylko i wyłącznie.
nie przegrywa tylko i wyłacznie dlatego ze wiekszosc jest debili na świecie nie ludzi ogarniętych. Jego problem w mediach to pikuś jezeli ktos sie chce zapoznac z jego pogladami to napewno sie doszuka , napewno najlepsze poglady odnośnie gospodarki.
Wiekszosc z was na pewno na obecne rządy , ale jak przyjdzie co to czego to pójdziecie (albo nie pojdziecie) zagłosować na Po/PiS bo nie ma &quot;alternatywy&quot; no tak coz za głupota gdyby twoj znajomy bił sie z większym gościem to pomógłbyś większemu bo i tak znajomy nie ma szans.
P.S zapoznaj sie ze znaczeniem słowa populizm
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
P.S zapoznaj sie ze znaczeniem słowa populizm
Już kiedyś mi ktoś to sugerował ???? .
Populizm - współcześnie tym terminem najczęściej określa się zachowanie polityczne polegające na głoszeniu tych poglądów, które są aktualnie najbardziej popularne w danej grupie społecznej, w celu łatwego zdobycia popularności, bez analizowania sensu tych poglądów oraz zastanawiania się nad realnymi możliwościami i rzeczywistymi skutkami wprowadzenia głoszonych poglądów w czyn.
Myślę, że to mamy załatwione, nigdzie nie jest powiedziane że populista musi kierować swoje poglądy do szerokiej grupy społecznej.
nie przegrywa tylko i wyłacznie dlatego ze wiekszosc jest debili na świecie nie ludzi ogarniętych.
Przyjęło się powiedzenie, że większość nie ma racji, ale skąd wysnułeś wniosek, że obywatele równi sobie (!) to debile, nie wiem. Znam postulaty Korwina, w których mówi że należy powrócić do systemu kastowego, oraz historyjkę o profesorze i równym mu alkoholiku. Ale mogę też wskazać profesorów znanych mi z mediów, których poglądy są niejednokrotnie głupsze od przysłowiowego faceta spod budki z piwem. To też jest taki zabieg socjotechniczny, Korwin praktykuje metodę utwierdzania swojego elektoratu, że jest lepszy, że macie „objawione” poglądy et consortes – też potrafię łaciną, którą Miikke potrafi urzekać swoich odbiorców hehe :razz:.
napewno najlepsze poglady odnośnie gospodarki.
Skoro są najlepsze, dlaczego nikt ich nie stosuje. Może nie wiesz, ale PKB na osobę w Chile (ten model gospodarczy chce kopiować Korwin) jest niewiele wyższe od tego samego wskaźnika w Polsce.
Wiekszosc z was na pewno na obecne rządy , ale jak przyjdzie co to czego to pójdziecie (albo nie pojdziecie) zagłosować na Po/PiS bo nie ma &quot;alternatywy&quot; no tak coz za głupota gdyby twoj znajomy bił sie z większym gościem to pomógłbyś większemu bo i tak znajomy nie ma szans.
Ludzie na niego nie głosują bo jest postacią groteskową, wzbudzającą raczej uśmiech niż powagę. Może ludzie nie tyle nie widzą w nim alternatywy, co w ogóle nie traktują go poważnie. Ja nie chcę obrażać Janusz Korwin-Mikke, nie w tym rzecz, ja go oceniłem na podstawie subiektywnej, ale przeważającej opinie jego osoby jako polityka.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
@Darius
I czy to jest sprawiedliwość ze zula głos ma taka sama moc co osoby uczonej ?
No prosze cię.
Jezeli chodzi o gospodarke to napewno opuszczenie UE , zmniejszenie biurokracji i administracji państwowej ( gdzie ostatnio czytalem ze PO dostaje na rok od obywatli z podatkow oczywiscie 48 milionow ), JKM ma radyklane poglady gdyby umial ja przedstawiac w sposob bardziej przystepny dla zwykłego obywatela napewno by zyskał wiekszy elektorat ,ale jak sam mowi tego nie zmieni.
Co do gospodarki jeszcze Polska na poczatku lat 90 miala wzrost gospodarczy na poziomie 7-9% nie pamietam dokładnie , teraz szacuje sie ze bedzie to 2 % czyli pewnie bedzie 0,5-1%. Ja mam dosc mydlenia oczu , przez złodzieji Po/PiS i chcialbym radykalnej zmiany , coz nie ktorym chodzi tylko o to aby egzystować a nie żyć
KNP to nie tylko JKM.
pozdrawiam
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
I czy to jest sprawiedliwość ze zula głos ma taka sama moc co osoby uczonej ?
No prosze cię.
Oczywiście, że tak. Dwa – „uczonej” znaczy jakiej? Kiedyś w czasach średniowiecza były osoby niepiśmienne, wówczas słusznie ludem zarządzały elity. Dziś jednak świat poszedł co najmniej trochę dalej i nawet osoba której życie się nie ułożyło (tak ją nazwijmy) ma ten sam dostęp do mediów, wiedzy, internatu i jest świadoma. Przykład osoby uczonej, która powinna mieć więcej do powiedzenia z racji wykształcenie:
Prawdopodobnie będę pierwszym ministrem spraw zagranicznych, który tak mówi, ale to powiem: mniej się obawiam niemieckiej siły, niż zaczynam bać się niemieckiej bezczynności.
Słowa absolwenta University of Oxford ;). Mogę pójść pod pierwszy lepszy sklep, zapytać tam pana z piwem co sądzi na temat tej wypowiedzi i uważam, że uzyskam satysfakcjonującą mnie odpowiedź.
Jezeli chodzi o gospodarke to napewno opuszczenie UE
Owszem ja też jestem eurosceptykiem, ale uważam że UE opuścić nie możemy puki ona sama się nie rozpadnie. Dlatego, że zostaniemy zaatakowani przez agencje ratingowe jak Węgrzy. Co więcej my mamy problem z Rosją, którą Unia w jakimś sensie blokuje.
i chcialbym radykalnej zmiany
Dlatego jesteś łatwym cele, bez trudu prostymi zabiegami marketingu politycznego przechodzisz na stronę tego, kto ładnie mówi i pokazuje panaceum na cale zło. Korwin zaś wcale wyborów wygrać nie chce, jemu się całkiem dobrze żyje. Raz napisze artykuł, innym razem książkę, pójdzie do tv, swoje zarobi - na spokojne życie, moim zdaniem znalazł pomysł na sobie i całkiem dobrze się z tym czuje. Wasza wola, głosujcie na kogo chcecie, ale musicie być świadomi że w Polsce by wygrać wybory trzeba mieć 30-40 procent, których Nowa Prawica nigdy nie będzie mieć.
 
A 6

analizytypy

Użytkownik
Kolejny dzisiejszy pewniak - Simon w pole bedzie.. juz to widac ???? )
turniej w madrycie mi dal popalic, tu to samo zaczelo sie srednio...
 
Do góry Bottom