>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowośc - Zakłady SuperAKo

taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Lazio, Liverpool i Sevilla - 4.50 ⛔
zakład na zwycięstwa: Lazio z Galatasaray, Liverpoolu z Augsburgiem i Sevilli z Molde
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Leicester, Chelsea i Everton - 6.00 ⛔
zakład na zwycięstwa: Leicester z WBA, Chelsea z Norwich i Evertonu z Aston Villą
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Te SuperAKO to jest dobra sprawa... wiadomo których meczów unikać.. w 90 % przypadków 1/3 nie wchodzi i już to zauważyłem jakiś czas temu. Kwestia analizy, które spotkanie tym razem okaże się miną.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Legia, Manch. Utd i Real Madryt - 5.00 ⛔
zakład na zwycięstwa: Legii z Niecieczą, Manchesteru z Watfordem i Realu z Levante
 
B 0

burzaxburza

Użytkownik
@ up
Tera to jest takie &quot;superako&quot; co chyba nic nie wejdzie ????
Bayern ma ciężki mecz, Legia (bez komentarza) a PSG przed trudnym meczem w LM ;D
Zatem nie warto teraz w to wchodzić .
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
@ up
Tera to jest takie &quot;superako&quot; co chyba nic nie wejdzie ????
Bayern ma ciężki mecz, Legia (bez komentarza) a PSG przed trudnym meczem w LM ;D
Zatem nie warto teraz w to wchodzić .
Można to widzieć inaczej, Legia i Bayern po wczorajszych porażkach będą będą chcieć się zrehabilitować, tak samo PSG po porażce niedzielnej ????
To całe STS-owskie super ako to żadna rewalacja, grając bez podatku w internecie to podbobnie wychodzi. To jest chwyt taki jak z ekspertem Tośkiem Piechniczkiem który kreślił taśmy i kazdy te 2zł dał, a teraz zmienili na super ako i dziadki daja dyszke zamiast 2 ????
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
@ up
Tera to jest takie &quot;superako&quot; co chyba nic nie wejdzie ????
Bayern ma ciężki mecz, Legia (bez komentarza) a PSG przed trudnym meczem w LM ;D
Zatem nie warto teraz w to wchodzić .
Teraz? A kiedykolwiek bylo warto? ????

Ja powtarzam - ja się cieszę, że to jest, bo wiadomo których meczów unikać.

jak Legia przegra z Górnikiem u siebie, po takiej porażce z Termalica to to będzie taka sensacja, że aż nie jestem w stanie sobie wyobrazić.

Bayern owszem przegrał ale teraz wcale nie będzie łatwo... rzekłbym, że nawet trudniej - tutaj jest pierwsza przesłanka do postawienia BVB lub remis.

PSG - teoretycznie bardziej skłaniam się ku temu, że Bayern z tej trójki nie ugra 3 pkt, PSG owszem ma trudny mecz w LM przed sobą ale to dopiero w środę czyli będą mieli prawie 4 dni na odpoczynek i na pewno większym argumentem dla mnie jest forma i fakt, że BVB gra u siebie niż że Montpellier na wyjeździe ugra coś z PSG ale oczywiście to tylko piłka...
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Lech, Juventus i Inter - 4.75 ✅
zakład na zwycięstwa: Lecha z Cracovią, Juventusu z Atalantą i Interu z Palermo

e: po 11 wtopach wreszcie im wlazło! :grin:
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Real Madryt, Wolfsburg i Arsenal - 4.75 ✅
zakład na zwycięstwa: Realu z Romą, Wolfsburga z Gent i Arsenalu z Hull

e: @thecakeisaspy ten kurs 4.75 to chyba faktycznie jest magiczny dla zakładu SUPERAKO w STSie :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Lech, Juventus i Inter - 4.75 ✅
zakład na zwycięstwa: Lecha z Cracovią, Juventusu z Atalantą i Interu z Palermo
e: po 11 wtopach wreszcie im wlazło! :grin:
Weszło ale dzięki temu mi weszło Gol Palermo po 1.72 ???? bo po wygranych Lecha i Juve myślałem, że Inter umoczy ????
tak czy siak dobrze, że weszło, teraz kolejne 10+ SUPERAKO wtop ???? chyba, że kurs 4.75 jest magiczny i teraz też wejdzie
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
no i co myślisz? ????
W sumie takie mecze, że choćby remis w jednym z nich jest bardzo mozliwy.. :p
Fakt jest jeden, w tym SuperAko jest wiele spotkań gdzie faworytem bez wątpienia jest jedna drużyna. I po tych nietrafionych typach można wyciągnąć jasne wnioski co najczęściej nas &#39;&#39;typerów&#39;&#39; zawodzi. FAWORYCI.... tak to należy określić jasno.
 
Do góry Bottom