>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy dział?

rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Proponuję założyć nowy dział, w którym codziennie będzie podawane kilka spotkań. Zabawa miałaby polegać na tym, aby każdy chetny podawał swoje prawdopodobieństwo danego meczu. Wygrywałby ten, którego %-we typy byłyby najskuteczniejsze. Nie wiem jeszcze dokładnie jakby to dokladnie miało wyglądać,ale może np. w ten sposób:

Przeliczając średnie kursy na dane spotkanie wyliczamy jakie prawdobodobieństwo podają buki. Załóżmy, że będzie to np:
1: 65%
X:20%
2:15%

I teraz ktoś z nas uważa, że goście mają większe szanse niż 15% i podaje swoje procenty:
1:50%
X:25%
2:25%

Jeżeli goście wygrają to gracz otrzymuje jakieś punkty.
Może w następujący sposób:
Procenty gracza przeliczamy na kurs (bez prowizji)

1.2,00
X4,00
2:4,00

i tak:kto w rezultacie po kilkunastu typach będzie miał największą stopę zwrotu(z typów na drużynę, której zwiększał prawdopodobieństwo) ten wygrywa. Np:
1 mecz: 2,00 ⛔
2 mecz: 3,15 ✅
3 mecz: 2,40 ✅
Suma: (kursy wygrane - przegrane)=5,55-2= 3,55


Oczywiście mozna jakoś inaczej to jest tylko przykład. Co o tym myślicie? W dłuższym okresie czasu mógłby to być nowatorski sposób na wyłonienie dobrego typera. Czekam na wszystkie propozycje i krytykę. Wątpię, żeby wypaliło , ale wierzę, że jest to do zrobienia.

Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak dla mnie nie ma zapotrzebowania na takowy Dział więc według mnie pomysł odpada ;) ale poczekamy na innych opinie
 
picia 13

picia

Użytkownik
Moim zdaniem fajny pomysł ;) Można by się zabawić w bukmachera ???? Niekoniecznie z nagrodami, ale dział oddzielny by się przydał ;)

Jakby, co to się zgłaszam do podliczania pkt, aby modzi nie mieli z tym problemów ;)
 
Do góry Bottom