>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

nowy na pokładzie, kilka nurtujących mnie pytań

U 0

ulter777

Użytkownik
Witam chciałbym zacząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Jestem pełnoletni i posiadam konto bankowe na moje nazwisko.
1. Co jeszcze jest mi potrzebne? Konto na moneybrokers? Jakie są opłaty? Czy z tego moneybrokers dają jakąś kartę? Czy jest opcja, aby mieć konto bez karty, bo chyba mi nie będzie potrzebna.
2. Jak ono działa? Wpłacam kasę na moneybrokers, a potem na konto w buku, czy tak?
3.A jak się wypłaca pieniążki z buka? Na moneybrokers, a potem na moje konto bankowe?
4. Na początku chyba zacznę grać na bet365. Chciałbym wpłacić tak około 40-50 zł i ten kapitał pomnażać :] Czy dostanę jakiś bonus?
5. Jak będę zakładał sobie konto na buku to pewnie lepiej mieć e-mail, na koncie typu gmail, bo onet albo wp to pewnie będą problemy jakieś?
To chyba na razie tyle pytań jak coś jeszcze będę chciał się dopytać to napiszę.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Cześć, na początek witam Cię serdecznie w naszej społeczności.
Na początek polecam zapoznać się z funkcjonowaniem forumowej wyszukiwarki, bowiem ludzie potrafią być niemili o czym wkrótce się przekonasz ???? A jeśli jesteś leniwy, to w tym fachu ciężko będzie o przynajmniej wyjście na zero.
Odpowiadając na pytania:
Ad 1. Nie jest Ci potrzebne nic, jest taka opcja &quot;przelewy24&quot; która przy wpłatach szczególnie na małe kwoty jest bardzo bezpieczna, darmowa i zezwala na wszystkie bonusy lojalnościowe u bukmacherów komercyjnych (czego nie można powiedzieć o portfelach internetowych). Jeśli jednak mowa o moneybookers, możesz otworzyć samo konto, bez karty. Wskazane jest, aby ewentualne wypłaty kierować najpierw na mb, a później na konto bankowe.
Ad 2&amp;3. Dokładnie tak, najpierw wpłacasz ze swojego konta bankowego na moneybookers a później z moneybookers deponujesz środki do bukmachera. Wypłaty działają dokładnie odwrotnie, czyli najpierw firma bukmacherska wypłaca środki na mb, a później z mb wypłacasz na swoje konto bankowe (jeśli chcesz spać spokojniej).
Ad 4. Z tego co się orientuję, mają tam bonus 100% do 200zł oraz mobilny bonus 100% do 100zł. Jeśli masz tylko 50zł, polecam wpłacić tą kasę ale nie korzystać z bonusa. Spróbuj dopiero jak będziesz miał 200zł, bo inaczej tracisz alternatywne 150zł bonusu.
Ad 5. Od kilku dobrych lat używam tylko i wyłącznie gmaila. Google ma mechanizmy, które sprawiają że nasza prywatność jest ograniczana, ale nie ma żadnych poważnych i darmowych alternatyw. Na onecie przychodzi około 2000 samych reklam rocznie (poprawcie, jeśli się mylę).
Dodatkowo dam Ci jeszcze krótką radę jak wejść do tunelu, gdzie pojawi się światełko - możliwości długoterminowego zarobku. Ta rada jest krótka: wybierz sobie specjalizację, nigdy nie baw się w progresje i baw się tym wszystkim ???? Powodzenia
 
U 0

ulter777

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź trochę mi rozjaśniłem temat. Czy w banku PkoBP jest opcja, aby przesyłać do bet365 przez przelewy24? Serio jest całkowicie darmowo? Przelew za granicę nie będzie mnie nic dodatkowo kosztował. Nie chciałbym przy stosunkowo nie dużych wpłatach/wypłatach płacić jeszcze jakieś prowizje itp. Gdzieś w internecie czytałem, że do &quot;przelewów24&quot; potrzebne jest coś takiego jak skrill? Prawda to czy nie?
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Skrill to nowa nazwa moneybookers. Nie potrzebny jest do wpłat przez przelewy24, aczkolwiek zarówno w bet365 jak i betfair ten mechanizm trochę się różni - dlatego jeśli chcesz koniecznie wpłacać akurat do bet365 to najlepszą opcją jeśli nie chcesz otwierać konta na skrillu jest zakup bonu ukash.
 
U 0

ulter777

Użytkownik
W sumie to mogę zrobić to konto na Skrillu. Martwi mnie tylko trochę ta opłata za przelew ze skrill na konto bankowe-7zł :/ Trochę sporo. Szukam możliwie jak najtańszej opcji (najlepiej darmowej) przesłania kasy z buka na moje konto bankowe. Doradzi ktoś co wybrać i jak to rozwiązać?
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Nie bądź żyła. Skrill pobiera +/- 12zł za wypłatę na rachunek bankowy (dokładnie 2,95 euro). Jak coś ugrasz to te 12zł nie będzie problemem.

Ludzie jak zaczynają grać to myślą o wypłatach i wygranych. Wpłać i pograj, bo może o wypłatę nie będziesz musiał się martwić ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W sumie to mogę zrobić to konto na Skrillu. Martwi mnie tylko trochę ta opłata za przelew ze skrill na konto bankowe-7zł :/ Trochę sporo. Szukam możliwie jak najtańszej opcji (najlepiej darmowej) przesłania kasy z buka na moje konto bankowe. Doradzi ktoś co wybrać i jak to rozwiązać?
Większość uznanych buków ma przelewy24 i nie potrzeba nic więcej. Poprzez te depozyty nie masz żadnych opłat. Resumując: wpłata do buka: Przelewy24, wypłata - na konto bankowe.
Co do sposobu gry - potwierdzam - nigdy nie graj progresją i od razu odradzam ci surbety, długofalowo nie przyniosą nic dobrego oprócz limitów. Co do specjalizacji to nie jestem przekonany. Jaka jest oferta buków i płynność rynku na 2 lidze duńskiej, a jaka na Lidze Mistrzów ? Z jednej strony można przechytrzyć buka, bo dla niego to też egzotyka, ale z 2 strony dla nas też. Z perspektywy Polaka najlepiej grać I lub II ligę polską, najlepiej jak się kogoś zna osobiście w klubach ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I ode mnie &quot;dodatek&quot; ;)
Czy wolisz odpowiadać za błędy cudze czy za swoje?
Jeśli jesteś gotowy i dojrzałeś do odpowiedzialności za swoje, to nie graj cudzych typów.
Chyba, że typów nie wygeneruje człowiek ;)
 
U 0

ulter777

Użytkownik
W takim razie będę zakładał konto na bet365. Wpłaty/wypłaty dokonywał za pomocą &quot;przelewy24&quot; bezpośrednio na moje konto bankowe w PKO BP, bez skrilla, da radę tak, bo doszły do mnie sprzeczne info i chciałbym się tu ostatecznie dowiedzieć czy tak można.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Ja wpłacam do 365 przez przelewy 24, też z PKO BO i nigdy nie było problemow. Pieniądze do 5 min miałem na koncie
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Kolego w ciągu pół godziny można założyć konta u większości buków którzy mają swoje działy na forum i się samemu zorientować jakie są możliwości wpłat i wypłat.Ogarnij się trochę bo dwa tygodnie temu założyłeś temat i nadal się pytasz gdzie masz grać?
 
U 0

ulter777

Użytkownik
Nie chce zakładać kont na wielu bukach. Chce założyć na jednym mi pasującym i na nim grać. Szukam takiego, w którym będę mógł dokonać wpłaty/wypłaty bezpośrednio za pomocą &quot;przelewy24&quot;
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Kolego w ciągu pół godziny można założyć konta u większości buków którzy mają swoje działy na forum i się samemu zorientować jakie są możliwości wpłat i wypłat. Ogarnij się trochę bo dwa tygodnie temu założyłeś temat i nadal się pytasz gdzie masz grać?
A po co ma tworzyć konta u dziesięciu bukmacherów? Chłopak grzecznie pyta, bo wchodzi dopiero w te tereny. A Ty jak zwykle musisz: &quot;... i się samemu zorientować jakie są możliwości wpłat i wypłat&quot;. - Chcesz to pomóż, doradz, nie chcesz, to nie komentuj. Miał ochotę to zadał pytania. Nikogo nie zmusza do odpowiedzi. To kiedy on założył ten temat nie powinno Cie obchodzić. Może nie jest pewny czy chce w to się bawić?
Betsafe , Betsson , Betathome ,Unibet , Sportingbet , Expekt ,Betclic
Wklejając mu dziesięciu bukmacherów pomogłeś niesamowicie. PS: Jak już używasz przeciwników to używaj ich poprawnie. Przed przecinkiem nie robimy kropki. W ogóle skąd taki dziwny zwyczaj?
Ulter, polecam Ci firme Expekt. Ja tam zaczynałem ładnych kilka lat temu. Uważam że jak na początek to bukmacher idealny. Przejrzysty, łatwo się odnaleźć. I wpłacisz bez problemu pienądze przez wspomniany P24. - No i nie niesie tyle pokus związanych z live-betting, co choćby Bet365. Pozdrawiam. ;)
 
D 20

devorious

Użytkownik
A po co ma tworzyć konta u dziesięciu bukmacherów? Chłopak grzecznie pyta, bo wchodzi dopiero w te tereny. A Ty jak zwykle musisz: &quot;... i się samemu zorientować jakie są możliwości wpłat i wypłat&quot;. - Chcesz to pomóż, doradz, nie chcesz, to nie komentuj. Miał ochotę to zadał pytania. Nikogo nie zmusza do odpowiedzi. To kiedy on założył ten temat nie powinno Cie obchodzić. Może nie jest pewny czy chce w to się bawić?

Wklejając mu dziesięciu bukmacherów pomogłeś niesamowicie. PS: Jak już używasz przeciwników to używaj ich poprawnie. Przed przecinkiem nie robimy kropki. W ogóle skąd taki dziwny zwyczaj?
Ulter, polecam Ci firme Expekt. Ja tam zaczynałem ładnych kilka lat temu. Uważam że jak na początek to bukmacher idealny. Przejrzysty, łatwo się odnaleźć. I wpłacisz bez problemu pienądze przez wspomniany P24. - No i nie niesie tyle pokus związanych z live-betting, co choćby Bet365. Pozdrawiam. ;)
Sorry ale expekt odkąd przejął go betclic to masakra jakaś. Polecam unibet bądź bet365. Ten drugi najlepsza oferta a ten pierwszy z kolei ma bardzo fajne zakłady specjalne.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Cytat:

Napisał Josef39 -&gt;

Betsafe , Betsson , Betathome ,Unibet , Sportingbet , Expekt ,Betclic



Wklejając mu dziesięciu bukmacherów pomogłeś niesamowicie. PS: Jak już używasz przeciwników to używaj ich poprawnie. Przed przecinkiem nie robimy kropki. W ogóle skąd taki dziwny zwyczaj?
@WładcaŚmieci - znasz takie przysłowie: Uczył Marcin Marcina a sam był głupi jak świnia...

Bo @Josef39 podał w formie pomocy tamtemu userowi 7 firm i zastosował w swoim wpisie pomiędzy ich nazwami przecinki ( a nie przeciwników ) i ani razu przed nimi nie napisał żadnej kropki!

Te przecinki - czyli znaki przestankowe - zostały zastosowane zgodnie z ich funkcją w polskiej interpunkcji , gdzie pełnią rolę oddzielającą .

Zgłoś się zatem do okulisty - po wizycie u psychiatry...

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Może nie jest pewny czy chce w to się bawić?
dla zabawy to jest http://www.kurnik.pl/ a nie gra na pieniądze.
Ulter, polecam Ci firme Expekt. Ja tam zaczynałem ładnych kilka lat temu. Uważam że jak na początek to bukmacher idealny. Przejrzysty, łatwo się odnaleźć. I wpłacisz bez problemu pienądze przez wspomniany P24. - No i nie niesie tyle pokus związanych z live-betting, co choćby Bet365. Pozdrawiam.
Jeśli Ty po kilku latach udzielasz mu takich rad i nie wiesz po co konta u różnych buków to znaczy że nie powinieneś się udzielać w tematach bukmacherskich.Twoje przemyślenia na temat zasad pisowni polskiej skomentował już @edi8(dzięki) ????
 
Do góry Bottom