>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

mario22 15

mario22

Użytkownik
Po wielu testach wydałem pierwszą pełną wersję programu SoccerBet.
Niestety pojawiły się komentarze że program jest słaby, dla tego przedstawiam dla odmiany moje wyniki analizy z ostatnich 2 miesięcy a nie 2 dni :)

Faktycznie w trakcie pierwszej fazy testów program zachowywał się różnie, ale jeden z testerów okrył nieprawidłowości w obliczeniach i problem rozwiązał sie. Przez cały okres testów sprawdzałem kilka sposobów wybierania najlepszych typów i udało się.

Wypracowałem skuteczny sposób wyszukiwania najlepszych typów, przedstawione tutaj screeny zawierają wszystkie mecze jakie wybrał program przy pomocy opcji auto-szukanie.

Na wszystkich screenach do raportu oraz do wykresu jako stawkę na jeden kupon ustawiłem 10zł

Pierwszy screen przedsawia Typ 1 kurs od 1,7 do 3,0
liczba wygranych kuponów: 21
liczba przegranych kuponów: 10
skuteczność: 67,74%
zysk: 26,38%



Drugi screen przedstawia Typ 2 kurs od 2,5 do 4,0
liczba wygranych kuponów: 20
liczba przegranych kuponów: 24
skuteczność: 45,45%
zysk: 28,36%



Na trzecim screenie przedstawiam połączone siły 1 X 2 kursy jak wyżej
Z tym że remisy sprawdzałem tylko ostatni tydzień który wyszedł bardzo dobrze - zysk 77% przy 7 meczach 4 trafione :)

Podsumowanie dla 1 X 2:
liczba wygranych kuponów: 45
liczba przegranych kuponów: 37
skuteczność: 54,87%
zysk: 31,78%



Jeżeli ktoś nie wierzy w skuteczność programu proszę samemu przeanalizować bazę kuponów:
Pobierz
Tylko proszę dobierać takie same kursy jak na opisach podczas filtrowania.

A dla osób których nawet to nie przekona mam niespodziankę :) udostępnię za darmo wszystkie archiwalne bazy danych oraz program począwszy od stycznia aż do końca lutego i samemu można sprawdzić wprowadzając po kolei każdy mecz - osoby chętne proszę zgłaszać sie na forum oraz proszę wysłać do mnie zgłoszene na adres [email protected]

Od razu ostrzegam to jest zadanie dla odpowiedzialnej osoby której może zaufać całe forum.

Zgłosić może się każdy i kazdy otrzyma te bazy, ale musi wytedy wyraźić swoją opinię na forum.

Sądzę, że procentowy zysk 26% 28% i 31% zadowoli chyba każdego, lepszej lokaty dla swoich pieniędzy nie znajdziecie :)
 
V 256

vernix

Użytkownik
Wypracowałem skuteczny sposób wyszukiwania najlepszych typów, przedstawione tutaj screeny zawierają wszystkie mecze jakie wybrał program przy pomocy opcji auto-szukanie.
No nareszcie coś się ruszyło odnośnie programu. Wielkie brawa!
Niestety pojawiły się komentarze od dziwnego kolesia &quot;vernix&quot; który stwierdził po 2 dniach testów, że program jest zły, dla tego przedstawiam dla odmiany moje wyniki analizy z ostatnich 2 miesięcy a nie 2 dni jak ten .....
Dziwnych to może masz w rodzinie i w ten sposób leczysz swoje kompleksy na forum...
A ty nadal swoje; wyraziłem opinię (już drugi raz powtarzam!), nikt nie musi się do nie przywiązywać, była to moja osobista ocena nt. programu. Więc nie bardzo wiem po co te ciągłe komentarze :-?
Mimo wszystko życzę temu programowi jak najlepiej, przydałby się wielu osobom, zwłaszcza początkującym. No i autorom programu życzę jak największych zysków, bo przecież wszystko kręci się wokół pieniądza :-D
 
P 1

premi

Użytkownik
Pierwsze spostrzeżenia: stosując się do zaleceń autorów to może by kolorowo. Póki co należę do zadowolonych osób.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Nie nie jest darmowy, przeczytaj temat to będziesz wiedział co i jak
Poprawka - program jest darmowy i można go pobrać i wrzucić tą bazę kuponów aby sprawdzić jak działa.
Ale aktualizacja bazy danych jest już płatna i trzeba wykupić abonament.

Jeżeli chcesz program napisz [email protected]
 
K 5

korjaw

Użytkownik
Chętnie przetestuje program SoccerBet w celu sprawdzenia skuteczności.
Po przetestowaniu edytne posta, aby przedstawić moją opinię na temat wyżej wymienionego programu.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Informacja dla wszystkich dostępna jest finalna wersja programu 1.0.0.2

Powoli zastanawiam się nad kolejną wersją programu :)
planuję wprowadzić następujące zmiany:
- zwiększyć bazę lig o Brazylię, Argentynę, Colombia, itp...
- wprowadzić nowe rodzaje sportów: hokej, koszykówka, piłka ręczna
- kursy od wszystkich bukmacherów
- bezpośrednie porównania drużyn
- wykrywanie niespodzianek oraz niebezpiecznych meczy.

Czy są chętni na ten program :) ?
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Informacja dla wszystkich dostępna jest finalna wersja programu 1.0.0.2

Powoli zastanawiam się nad kolejną wersją programu :)
planuję wprowadzić następujące zmiany:
- zwiększyć bazę lig o Brazylię, Argentynę, Colombia, itp...
- wprowadzić nowe rodzaje sportów: hokej, koszykówka, piłka ręczna
- kursy od wszystkich bukmacherów
- bezpośrednie porównania drużyn
- wykrywanie niespodzianek oraz niebezpiecznych meczy.

Czy są chętni na ten program :) ?
No ciekawe pomysły szczególnie z wyszukiwaniem niespodzianek bo narazie recznie szukam
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tylko od razu mówię - program nie będzie darmowy
Obecnie jestem na etapie projektowania bazy danych oraz wypełniania jej
Program nie powstanie szybko - zbyt duży nakład czasu i pracy.

A zainteresowani mogą pobierać program SoccerBet 1.0.0.2

Mirror 1
Mirror 2
Mirror 3

Proszę również nie zapomnieć o abonamencie :) dzięki temu wspieracie ten projekt
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tak jak wcześniej wspominałem aktualizacja oprogramowania jest darmowa, także jak ktoś ma zapłacony abonament po prostu ściągnie sobie nową wersję programu i będzie otrzymywać nową większą bazę danych, ale zanim zbuduję program jeszcze trochę potrwa.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Mario mógłbyś napisać coś więcej o tym?
dopiero ustalam co może być w programie, podczas testów zebrałem kilka ciekawych pomysłów i część z nich chcę zrealizować w nowej wersji.
A co do wykrywania niespodzianek to taka funkcja już można by powiedzieć działa w moim programie ver. 1.0 otóż jeżeli każdy z 3 algorytmów wskazuje coś innego to znaczy, że mecz może skończyć się praktycznie z każdym wynikiem, a więc nie warto tego meczu obstawiać.
A wstępnie planuję wyszukiwać spotkania które w ostatniej kolejce sprawiły niespodziankę (słaba drużyna wygrała lub mocna przegrała pewny mecz) może to świadczyć o wahaniach formy, spadku morali lub czymś o czym nie wiemy. Oczywiście, że można to ręcznie robić ale w weekend mamy ponad 400 spotkań i każdą druzynę przeanalizować ręcznie to trochę ciężko :jezora:
Dodatkowo planuję zastosować funkcję oceniającą morale drużyny.
 
D 0

dawid8602

Użytkownik
Bawię się waszym programikiem 2 dni więc nie będę nic pisał na temat jego skuteczności, natomiast brakuje mi w nim statystyk, tzn., skoro twórcą programu przyświecał cel jakoby program miałbyć narzędziem wspomagającym analize to dlaczego ogranicza się wyłącznie do podawania typu poprzez użyte algorytmy - brakuje mi w nim przejrzystych statystyk - by np. pod spotkaniem wyświetlała się aktualna tabela lub/i tabela formy oraz wyniki ostatnich spotkań, (które choć są to przedstawione są w mało czytelnej i przejrzystej formie). To może mało istotne, ale bardzo ułatwiałoby własne przemyślenia. Drugim minusem, który zauważyłem jest brak aktualnych spotkań lig angielskich po wybraniu flagi angielskiej a później odpowiedniej ligi - po prostu w ten weekend nie było tam żadnych spotkań - to trochę dziwne - jeśli się już za coś płaci to powinno to byc w miarę &quot;jakościowe&quot;.

A teraz o plusach, zeby nie było, że jest tak źle:
- wyszukiwanie ciekawych spotkań jest rewelacyjne i bardzo pomaga w orientacji, zwłaszcza w weekendy kiedy to spotkań jest mnóstwo
- program jest łatwy i przejrzysty w obsłudze
- baza kuponów jest bardzo przydatnym narzędziem

Reasumując: 20zł miesięcznie może być dobrą inwestycją w ten program o ile zacznie on oferować trochę więcej, i nie mam na myśli wycudowanych algorytmów, bo niech się nikt nie łudzi, że za pomoca jakiegokolwiek programu manna sama poleci z nieba, narazie jest to trochę za dużo..
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
brakuje mi w nim przejrzystych statystyk - by np. pod spotkaniem wyświetlała się aktualna tabela lub/i tabela formy oraz wyniki ostatnich spotkań, (które choć są to przedstawione są w mało czytelnej i przejrzystej formie).
Dla tego rozpoczełem pracę nad kolejną wersją programu, w której będą dodatkowe statystyki, porównanie drużyn pod względem gry w domu i na wyjeździe, poziom formy i może kilka innych rzeczy.
Umieścibym też informację o kartkach i kontuzjach niestety nie mam zbyt dobrych źródeł z tymi infomacjami - ale może się uda.
Co do listy ostatnich spotkań to poprawie to aby było bardziej czytelne.
 
D 0

dawid8602

Użytkownik
Powiem Ci, że szukanie tych informacji jest bardzo czasochłonne. Jeżeli chodzi o popularne ligi to nie ma problemu - na soccerway lub espn czy saoocerstats są dokładne wiadomości dotyczace składów i kartek, ale przy mniiej popularnych już trzeba się naszukać...
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Tylko od razu mówię - program nie będzie darmowy
Obecnie jestem na etapie projektowania bazy danych oraz wypełniania jej
Program nie powstanie szybko - zbyt duży nakład czasu i pracy.

A zainteresowani mogą pobierać program SoccerBet 1.0.0.2

Mirror 1
Mirror 2
Mirror 3

Proszę również nie zapomnieć o abonamencie :) dzięki temu wspieracie ten projekt
co pobrac na mirrroach nie ma programu
 
Do góry Bottom