>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy STS ?

N 5

nka

Użytkownik
Witam,dzisiaj o godzinei koło 13:00 byłme na stsie, wytypowałem osibe rano typki idę daje jej typy a ona wpisuje patrze ona jest w windowsie i ma tam stanleybet taki programik jakby co jest grane bo ja dalej nic nie wiem ?
Całkiem inny kuponik inne wszystko jest ???? ?
Gdzie sprawdzać wynik ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam,dzisiaj o godzinei koło 13:00 byłme na stsie, wytypowałem osibe rano typki idę daje jej typy a ona wpisuje patrze ona jest w windowsie i ma tam stanleybet taki programik jakby co jest grane bo ja dalej nic nie wiem ?
Całkiem inny kuponik inne wszystko jest ???? ?
Gdzie sprawdzać wynik ?
weź zrób skana albo fotkę tego kuponu i wrzuć tu. JA byłem wczoraj , dziś i dalej mam papierek co dostawałem zawsze ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bo była poprostu aktualizacja ludzie.Wejdź sobie na sts.pl i kliknij &#39;oferta po dniach&#39; i bd mial te nr co w punkcie.Kupon coś jak w toto tylko dłuższy.Zapewne jeszcze masz w punkcie ekrany wstawione i możesz obstawić wirtualne zakłady na konie,żużel,gonitwe psów czy mecze piłki nożnej.Mecze rozgrywane są co 3 czy 5 min i odrazu możesz odebrać pieniądze,ale dla mnie to system jest tak ustawiony,że raz wygrasz a drugi przegrasz;)
 
forin 450

forin

Użytkownik
Bo była poprostu aktualizacja ludzie.Wejdź sobie na sts.pl i kliknij &#39;oferta po dniach&#39; i bd mial te nr co w punkcie.Kupon coś jak w toto tylko dłuższy.Zapewne jeszcze masz w punkcie ekrany wstawione i możesz obstawić wirtualne zakłady na konie,żużel,gonitwe psów czy mecze piłki nożnej.Mecze rozgrywane są co 3 czy 5 min i odrazu możesz odebrać pieniądze,ale dla mnie to system jest tak ustawiony,że raz wygrasz a drugi przegrasz;)
może to samo co w bet365 &quot;zakłady wirtualne&quot;?
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Tak są to wirtualne są harty żużel pn i chyba konie wszystko trwa max 2-3 min a rożnica między spotkaniami/wyścigami 20min wszystko jest wirtualne lecz jest pokazana kondycja itp.
A i można w stsie obstawiać od 1zł
 
mateusz92 71

mateusz92

Użytkownik
kupon
Kupon jest dużo lepszy a co do zakładów wirtualnych to dla STSów to będzie świetny interes. Jak ktos zdecyduje się zagrać i przegra to od razu będzie chciał się odegrać i tak może być bez końca ????
Myślę, że ludzie zaczną na tym przegrywać tak samo jak na tych wszystkich maszynach do gier.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Powiedzcie mi tylko jedno.. stawiałem w jednym mieście i mogę w innym odebrać ? Oczywiście i tu i tu jest ten nowy system ;)
Próbował ktoś już tak zrobić ?
 
S 0

sts-zamosc

Użytkownik
Nowy STS
Teraz w STS&#39;ie wszystko się zmieniło, i to przez to że część udziałów wykupił Stanleybet. Wprowadzony został nowy system &quot;Leonardo&quot;, zakłady &quot;Live&quot;(obstawianie realnych spotkań na żywo) i zakłady Wirtualne (V-Sport - gonitwy koni i hartów, mecze piłki nożnej i wyścigi żużlowe). Teraz minimalną stawką na grę w nowym systemie jest 1zł. Jeżeli chodzi o &quot;Live&quot; min. stawka to 3zł, a &quot;V-Sport&quot; - 2zł. Plusami nowego systemu są m.in. brak minimalnej stawki w rozpisach, duża ilość rozpisywanych meczów, bogatsza oferta, i możliwość typowania na zasadzie &quot;multi-tip&quot;.
 
Do góry Bottom