>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NPB - Japan Baseball

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
rozwaliło mnie wczoraj że pograłem w meczu karpi over 6,5 runa z dodatkowymi zmianami

mieliśmy po 9 zmianach 3:3 i już wyłączyłem mecz :D nie ogarnąłem że oni tam grają tylko jedną extra zmianę i może być remis
 
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Yomiuri Giants(T Sugano) vs Yokohama BayStars(S Inoh)
typ 1st Inn. under 0.5 ❌ ❌ ❌
kurs 1.82
buk 1xbet
$1/10 lub 0.1% budzetu lub 10euro

OPIS: po cyrku wczoraj gdzie Spencer Patton wraz z menedzerem zawalili BayStars wygrany mecz w 8mym(vs Carp)pobrane oto, Meksyki już zbili na 1.77 krzak jeszcze 3ma, tylko Soto (jak dla mnie) może tutaj zawalczyc na poczatku ze strony kasztanów i naprzeciw jednemu z Najlepszych aktualnie miotaczy w Japonii..troche gorzej jesli chodzi o Ino(różna pisownia) vs ofensywa Giants ale chlopak ma tu cos do udowodnienia i obstawilem ze po 1szym będzie nadal 0:0🍀
{e}szybki ---
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Yomiuri Giants(T Sugano) vs Yokohama BayStars(S Inoh)
typ 1st Inn. under 0.5
kurs 1.82
buk 1xbet
$1/10 lub 0.1% budzetu lub 10euro

OPIS: po cyrku wczoraj gdzie Spencer Patton wraz z menedzerem zawalili BayStars wygrany mecz w 8mym(vs Carp)pobrane oto, Meksyki już zbili na 1.77 krzak jeszcze 3ma, tylko Soto (jak dla mnie) może tutaj zawalczyc na poczatku ze strony kasztanów i naprzeciw jednemu z Najlepszych aktualnie miotaczy w Japonii..troche gorzej jesli chodzi o Ino(różna pisownia) vs ofensywa Giants ale chlopak ma tu cos do udowodnienia i obstawilem ze po 1szym będzie nadal 0:0🍀
Widzę ze zainteresowales się tym samym meczem z tym ze ja stawiam -1.5 na korzysc Giants. Sugano póki co świetna robota i raczej jutro nie powinno być inaczej i liczę na zdecydowany win
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Lecimy do Japonii

Yakult Swallows - Yomiuri Giants

Typ: 2(-1.5) Kurs: 1.75 STS

Krótko bo nie ma się zbytnio nad czym rozwodzić. Goście do gry wychodzą z dotąd niepokonanym Sugano. Gość ma na koncie 8 gier i jeszcze nie znalazł pogromcy tak więc i dziś nie widze innego wyniku zwłaszcza,że rywal nie ma zbytnio czym się pochwalić. Całkiem niedawno Yomiuri z Sugano na "górce" roznieśli rywali 8:1 tak więc widać,że skoro jest forma i dobra passa trwa to trzeba grać.

Wynik: 4:8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
osvald 2,9K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Rakuten Gold. Eagles vs Chiba Lotte Marines
typ Under 5.5 1st half Innings❌❌❌
kurs 1.78
$ 3/10 lub 0.5% budżetu
buk Pinnacle

OPIS: jeszcze emocje nie opadły po meczu Pachuca vs Mazatlan 4:3 gol z karnego Victora Guzmana dajacy zwyciestwo w doliczonym czasie gry a tymczasem 2.5 godziny do ostatniego(dla mnie) zakladu w sierpniu..upublicznilem wczoraj na Twitterze a osobiscie zagralem(tez jeszcxze wczoraj) po 1.82 u innego buka(London BETTING) za 60.98€, Manabu Mima po stronie Lotte, ogladalem 90% jego meczów w tym sezonie, Chiba po 2ch porazkach z rzedu wystawiają strażaka, gdzie kolejny test dla niego, galgany podniesli kursy(nawet na Caliente ta linia--> kurs skandal 1.6)bo sugerują sie ostatnimi H2H i tym że SP Eagles Hayato Yuge tego nie ogarnie ale ja w niego wierze, najwazniejsze to powstrzymac Kubańczyka Leoyns Martina(nie interesuja mnie suche cyfry i ze na ta chwile sa lepsi od niego) to będzie kluczem do tego zakładu, Rakuten ma ogromne problemy a Manabu Mima jeszcze mnie nie zawiódł, ..sprawdziłem nawet na ziemniakach(trzech głównych)i.. oczywiscie nie ma w ofercie takiego zakładu, jest na betclic żenujący kurs 1.6..to Baseball, Król Sportu i w każdej chwili wszystko sie może zmienić a jakies annały i wypiswanie analiz mozna sobie darować ale 1.78(56.18%) to nadal value(ja mam zlapane 1.82-->54.95%)z naprawde minimalną marżą🍀

{edit}ten zaklad przejdzie do historii jak i te wygrane, najwazniejsze(Salernitana vs Vicenza, Inter vs Bayern, czy Niemcy vs Szwedy na ost. MŚ ale i te przegrane jak Chievo vc jufe--potem sie okazalo sprzedany mecz, jak wtedy co na live Inter strzeli karnego co Pazzini sie poslizgnal i zaliczyli to jako przestrzelony karny)nie interesuje mnie tez to za ile to bylo zagrane, sierpien i tak wydarlem od łobuzów min.zakladany profit, gram po to zeby z nimi wygrać, ta bitwa(ost.w sierpniu) przegranaale konca wojny nie widac, dlatego tez rozdziellem typy publ--.priv. bo na dluzsza mete nie ma szans tego polacyc a kazdy, KAZDY powtarzam kto twierdzi ze jest inaczej poprostu klamie albo...SAM TEGO NIE GRA ZA REALNA $$$, amen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Rakuten Gold. Eagles vs Chiba Lotte Marines

Typ: 1 Kurs: 1.6

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.25

STS

No cóz mozna by zrobić kopiuj wklej tego co było dziś. Gospodarze do gry wystawiają dotąd niepokonanego Wakui. 8 gier i wżadnej ne znalazł pogromcy tak więc gramy skoro forma jest. Ostatnio Rakuten bodaj 3 porażki tak więc tym razem licze,że ruszą po drodze zwycięstwa. Rywal jest ciut lepszy niż to było dziś ale skoro Wakui gra to trzeba próbować. 1 wydaje się być pewna ja jednak próbuje zagrać hc

e: 2x HR i po zabawie

Wynik: 0:2
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Coś się nie mogę wstrzelic w tą Japonię ale cóż próbuje dalej

Fukuoka S.Hawks - Chiba Lotte Marines

Typ: 1 Kurs: 1.55

Typ: 1 (-1.5) Kurs: 2.25

STS

Cóż bez zbędnego rozpisywania się. Jest to tzw. must win dla Fukuoki. 2 mecze i 2 porażki tak więc tym razem pasuje się sprezyc. Do gry wchodzi Ischikawa który dotąd w 6 występach nie przegrał i liczę na to,ze ten trend zostanie dziś utrzymany. Rywal ze zmiennym szczęściem wiec napewno jest to na plus dla typu.

Wynik: 2:4
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
W ten weekend ruszył kolejny sezon
Zapraszam do analizowania i typowania
Damy Japonii trochę czasu i po świętach sprobujemy
 
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Sezon baseballa powoli rusza. Japonia zaczęła,MLB startuje dziś Korea również wnet ruszy tak więc zapowiada się kolorowo(oby).
Póki co damy się im rozegrać natomiast w pełni sezonu jest Tajwan więc spróbujmy zaglądnąć właśnie tam


Fubon Guardians - Chinatrust Brothers

Typ: 2 Kurs: 1.96

fortuna

Mecz na szczycie tabeli. 2 mecz serii i jak to zwykle bywa lecimy na przełamanie. W pierwszym spotkaniu Fubon było górą więc teraz mocno kibicujemy gościom.
Licze,że zadziała tu prawo serii. Obie ekipy wygrywają na przemian mecze więc kto wie może i dziś to będzie miało miejsce.
Kurs fajny więc gramy. Spotkanie o 12:35

Wynik: 6:3
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Dobra czas zacząć

Na niedzielny poranek próbujemy Japonie

Orix Buffaloes (Miyagi H) - Nippon Ham Fighters (Kato T)

Typ: 1 Kurs: 1.76

fortuna

Goście zaczęli sezon od falstartu. Na bodaj 11 pierwszych tylko 1 win i 2 remisy,a tak to same porażki. Dopiero w starciu z Orix zanotowali dwa winy no i mamy trzecie spotkanie w którym liczymy na gospodarzy. Jeśli chodzi o "górke" to obaj panowie póki co bez porażki. Miyagi 2 winy a Kato z 1 winem tak więc zapowiada się ciekawe spotkanie.Czas na zwycięstwo Orix


Wynik: 4:4
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Znów zaglądamy do Japonii

Rakuten GOld Eagles - Chiba Lotte Marines

Typ: 1 Kurs: 1.69

Typ: 1 (-1.5) Kurs: 2.48

fortuna

Spróbujmy - Rakuten póki co zdecydowanie lepszy od rywali aczkolwiek w serii mamy win Chiba i remis tak więc dziś gramy na gospodarzy. Jeśli chodzi o miotaczy to póki co żaden specjalnie się nie wyróżnia. Rakuten od 5 spotkań bez zwycięstwa więc czas przełamać niemoc

Wynik: 3:7
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Rakuten Gold.Eagles - Seibu Lions

Typ: 2 Kurs: 2.16

Fortuna

Kiedy jak nie dziś?! Seibu bodaj od 7 czy 8 spotkań bez zwycięstwa ,a więc powoli trzeba wracać do swojej dobrej dyspozycji. W starciu z Rakuten również ostatnio bilans nie najlepszy więc dziś nadarza się okazja na poprawe zwłaszcza, że na górce Hirai który w tym sezonie w 3 spotkaniach nie zaznał porażki. Jego vis - a - vis ze zmiennym szczęściem tak więc szanse
:plus:
są spore. Jak będzie przekonamy się o poranku

Wynik:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom