>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

nPower League Championship 2010/2011

Status
Zamknięty.
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS

Już w sobote rozpocznie się przedostatnia kolejka Championship dla wielu klubów jest to czas ostatniej szansy na zmiane ligi o klase wyżej. Nottigham Forest staje właśnie przed taką szansą i już w sobotę mogą zapewnić sobie miejsce w Play Offach bo na bezpośredni awans szans już nie mają..Jednak rywal który przyjedzie to trzecia od końca ekipa która już na dobre pogodziła się z tym że z Championship się pożegna.

Zaczne od gości żeby pokazać jak słaby rywal przyjedzie do Nottingham. Jak pisałem zajmują 23 miejsce i aby się utrzymać musieliby wygrać obydwa mecze przy dwóch porażkach Doncaster i Sheffieled Utd a mało tego musieliby zdobyć 17 bramek więcej od nich w tych spotkaniach.. Więc chyba już wiedzą co się z nimi stanie po tym sezonie.Ich bilans bramek to -40 .. a ich wyniki w ty msezonie to 12-5-27Dodatkowo zabraknie: Josh Wright , Andy Hughes i Matt Godden. Ale co chyba najważniejsze z tego co wyczytałem Joe Garner jeden z dwóch najlepszych strzelców (6/17) nie zagra ponieważ jest wypożyczony z ekipy z którą Scunthrope się zmierzy w sobotę.

Nottigham Forest zajmuje ostatnie 6 miejsce gwarantujące grę w PO mają 2 punkty przewagi nad goniącymi ich ekipami.Bilans 18-15-11 bramki:+12 a Millwall ma +17 co jest nie zbyt dobrym prognostykiem w walce o to miejsce w PO. Jednak wiedzą że mają szanse na awans i zrobią wszystko żęby wygrać. Zabraknie: Dextera Blackstocka(5/17), Joela Lyncha i Kelvina Wilsona i Paula Andersona(2/34).Reszta jest zdrowa i zapowiada walkę o awans a po tym meczu mogą sobie to zapewnić. Ostatnie 6 meczy to 3-0-3 z czego 2 ostatnie to zwycięstwa z ekipami ze środka tabeli. Problemem Forest jest strata bramek kiedy prowadzą 1-0 lub 2-0 zwykle prowadzą i remisują ..U siebie całkiem nieźle sobie radzą 12-8-2 i +17 co daje im w tej małej tabelce 4 miejsce w lidze.W ostatniej kolejce zagrają z Crystal Palace czyli też ekipą z dołu tabeli jednak chyba u siebie będą chcieli to załatwić.

Krótko mecz o bardzo dużym znaczeniu dla Forest wygrana może zapewnić im awans do PO kurs. 1.33 na wygraną jest lichy ale do grania. Za to kurs na -1 po 1.87 to już kurs na któy pokusić się trzeba. Oczywiście OVER 2.5 po 1.62 do grania.Ekipa która leci z ligi będzie chciała przegrać nisko ale Forest ewentulanie powinni roznieść Scunthrope gdyż w tej lidze bramki mają duże znaczenie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj praktycznie trzy mecze są godne uwagi Leeds z Burnley, Millwall z Swansea oraz wspomniane wyżej przez kolegę spotkanie Nottingham jednak ja dzisiaj nie podejmę się analizy żadnego spotkania ponieważ uważam je za ciężkie jedynie Nottingham powinno bez problemu sobie poradzić jednak na ten temat kolega wyżej napisał wszystko i jedynie co mogę zrobić to poprzeć jego typ na wygraną Nottingham po kursie 1,33. ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Portsmouth - Norwich
Już dziś dokończenie 45 kolejki Npower Championship po dzisiejszym meczu zostanie jeden mecz. Dzisiaj swoje spotkania rozgrywają obie ekipy walczące o bezpośredni awans do Premier League, Norwich oraz Cardiff. Poważne braki kadrowe u gospodarzy Liam Lawrence, Dave Kitson, Ritchie de Laet i Joel Ward. Dzisiejsze zwycięstwo Kanarków może rozstrzygnąć losy drugiego miejsca wszystko zależy również jak potoczy się spotkanie na Cardiff City Stadium. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się nieoczekiwanym zwycięstwem pompey. Czas na rewanż. Kanarki mają do dyspozycji wszystkich najlepszych zawodników i patrząc na ich ostatnią formę dzisiejsze spotkanie wygrać muszą.
Win Norwich @@ 2,00 WilliamHill✅
 
danny. 202

danny.

Użytkownik

Końcówka angielskiej Championship. Dziś dokończenie przedostatniej kolejki- mecz Portsmouth – Norwich. Czy do świętującego awans do Premier League Queens Park Rangers dołączą gracze Norwich ? Dziś dla nich jedno z najważniejszych meczy w sezonie. Z 80 punktami zajmują 2 pozycje gwarantującą bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Tylko 2 mecze zostały do rozegrania. Lecz aby myśleć o awansie trzeba oba wygrać ponieważ za plecami czai się Cardiff nad którym ekipa Kanarków ma tylko punkt przewagi. Cardiff dziś podejmuje ekipę Middlesbrough, z która nie powinna mieć problemów.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku ostatnio nie są w dobrej formie. Na sześć poprzedzających ten mecz kolejek zdobyli tylko 3 punkty. Trzykrotnie dzieląc się nimi i trzy razy schodzili z murawy pokonani. Ostatnie spotkanie wygrali 19 marca. Ekipa „pompejow” ma także w przeciwieństwie do ich dzisiejszych rywali problemy kadrowe. Będą sobie musieli poradzić bez Liama Lawrence&#39;a i Dave&#39;a Kitsona. Pod znakiem zapytania stają występy Ritchie&#39;ego De Laeta i Joela Warda. Trener Steve Cotterill nie będzie mógł tez skorzystać z usług obrońcy Ricardo Rochy, który pauzuje za czerwoną kartkę.
Kolejny mecz z tytułem „trzeba wygrać”. Na pewno piłkarze czuja jakąś presje związaną z tym ale wiedza ze to dla nich szansa. Portsmouth już o nic nie walczy. Ostatnia forma pokazuje ze osłabiona ekipa gospodarzy z dobrze spisującą się ekipa Norwich nie będzie mieć wiele do powiedzenia. Sądzę, ze presja wyniku dobrze jednak podziała na piłkarzy i wywiozą z Fratton Park punkty które przedłużą, a może już zapewnią (zależy od wyniku meczu Cardiff) awans do Premier League.

Typ:
Norwich ~1.83
 
maui 83

maui

Użytkownik
Cardiff - Middlesbrough

W dzisiejszym spotkaniu zobaczymy walkę walijskiej drużyny z Cardiff z niedawnym reprezentantem Premier League czyli Middlesbrough. Cele obu drużyn z goła inne co widać po zerknięciu w tabelę.

Cardiff walczy o 2 miejsce w lidze i bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywek w Anglii a goście są już pewni utrzymania w lidze i grają aby grać. Jeśli gospodarze podejdą do tego spotkania poważnie i zależy im w 100% na awansie to powinni zainkasować pewnie 3 oczka. Presja pewnie będzie duża, ale mam nadzieję, że zawodowcy staną na wysokości zadania. Bo wczoraj NEC w meczu dla siebie o pietruszkę z Rodą pokazał jak można grać bez presji i gładko przejechał się po walczącej o wysoką pozycję Rodzie 5-0.
Dziś jednak liczę, iż niespodzianki nie będzie, grają u siebie a ich rywal w walce o 2 lokatę zmierzy się na wyjeździe z Portsmouth, a więc zadanie dużo trudniejsze.

Ostatnie mecze Walijczyków to 4 wygrane i 1 remis z QPR, a więc liderem tabeli. Natomiast goście 2 zwycięstwa, 2 porażki i 1 remis.

Liczę więc na pełne zaangażowanie ekipy Cardiff od 1 do 90 minut i pewne 3 punkty.

Typuję zatem:

1/1 @2.05⛔⛔
1 @1.45⛔⛔

EXPEKT
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Gospodarze już głowami są w Premier League ponieważ wygrywając w przedostatniej kolejce z Portsmouth 0-1 zapewnili sobie awans wraz z QPR i nie muszą grać baraży. Wiadomo każdy by chciał świętować awans na własnym boisku przy komplecie publiczności i granie o prestiż ponieważ zespół Coventry zajmuje bezpieczne 17 miejsce a przecież to już ostatnia kolejka. Ale dobra nawet statystyki są po stronie gospodarzy, 4 ostatnie mecze to 4 zwycięstwa natomiast Coventry od 3 meczów nie może wygrać (2 remisy i porażka). Coventry w całym sezonie tylko 5 razy wygrało na wyjeździe na 22 rozegranych meczów. Odwrotnie jest w sytuacji Kanarków którzy tylko 4 razy w sezonie ulegli na własnej murawie a ostatnie 5 meczów na własnym boisku to bilans 4-1-0. Typ dość ciekawy i z dobrym kursem.
Typ:1
Kurs:1.62
William Hill
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS

TYP:Middlesbrough 1.71​



No i nadchodzi ostatnia kolejka nPower Championsip. Karty rozdane wiadomo chyba co kto i gdzie.Więc większość ekip gra dla kibiców dla trenera i dla siebie przed następnym sezonem.Mi wpadł w oko mecz pogromcy jeszcze kolejke temu walczącego o awans Cardiff czyli Middlesbrough z Doncaster.
Boro ostatnio gra świetnie ostatnie trzy mecze to trzy zwyciestwa w tym na wyjaździe z Cardiff 3:0. 14 miejsce w tabeli jest dla nich chyba troche krzywdzące bo naprawde grają bardzo dobrze. Oglądałem ich ostatni mecz i naprawde byli o wiele lepszą ekipą od Cardiff.Kontuzje które trapią Boro są spore ale jest to szansa dla rezerwowych i pokazują oni jak dobrze zastępują swoich kolegów.Ostatnio czytałem wywiad jednego z graczy Boro i powiedział ze z tym trenerem za rok mogą powalczyć o awans więc stoją murem za trenerem i będą chcieli pokazać że jest to człowiek na właściwym miejscu.Doncaster Rovers noo mają pewne problemy żeby wygrać i zgarnąć 3 pkt.. Od 11 spotkań nie wygrali! 0-6-5 to ich bilans w ostatnich 11 spotkaniach. Ostatni raz wygrali z Derby 1.03.2011r. więc trochę mineło :grin: Zajmują ostatnie bezpieczne miejsce przed spadkiem więc już napewno nerwy puściły i nie będą się przejmować ostatnim meczem. 6 pkt przewagi nad spadkiem dało im już spokojne utrzymanie przed ostatnią kolejką. Dwie kontuzje graczy mniej istotnych jednak którzy czasami wpisują się do protokołów jako strzelcy bramek.Wydaje mi się że gospodarze przed swoimi fanami oraz swoimi pracodawcami pokazać że trzeba jeszcze trochę zainwestować a będzie awans za rok. Mają dobrą passe kurs fajny myślę że warto zagrać.


VS



TYP:Norwich 1.57


I jeszcze dorzucę coś od siebie do meczu opisanego poniżej. Gospodarze po dobrym meczu wygrali z Portsmouth 1:0 i przy porażce Cardiff są w najwyżej klasie rozgrywkowej w Anglii.Pełne trybuny zapowiadana feta po meczu i wręczania nagród to wszystko czeka graczy Norwich po dzisiejszym meczu.Na 100% będą walczyli żeby wygrać żeby pokazać swoim kibicom że nie przypadkowo awansują.Trener zapowiada walkę więc nie ma co się bać o ich motywację.Ostatnie ich wyniki są bardzo dobre ostatnie 10 meczy to 7-2-1 więc świetne wyniki. Zagrają z ekipą bezpieczną zajmującą 17 miejsce w tabeli. Za to Coventry ostatnio przeciwnie do Norwich ostatnie mecze to 3-4-3 . Cóż tu można pisać może być remis i tego się trochę boję ale bez przesady ostatni mecz. Grali z Portsmouth świetnie, teraz na luzie powinno być dobrze zresztą mecze u siebie mają 13-5-4. Ostatni raz przegrali u siebie 11 grudnia..
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, Ja mogę ze swojej strony dodać że dzisiaj możemy się spodziewać kolejki &#39;&#39;cudów&#39;&#39; praktycznie wszystko się rozstrzygnęło. Także nie polecam ryzykować dużych pieniędzy w Championship można będzie pomyśleć gdy będą baraże.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mówiłem że będą czary ???? .
W barażach zagrają cztery drużyny: Swansea City, Cardiff City, Reading oraz klub polskiego pomocnika Radosława Majewskiego Nottingham Forest. Zespół Polaka zmierzy się ze Swansea, a drugą parę utworzą Reading oraz Cardiff. Półfinały zostaną rozegrane 12 i 13 oraz 16 i 17 maja. Finał barażów odbędzie się 30 maja na londyńskim Wembley.

Nottingham - Swansea
Reading - Cardiff
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
JA widze żeby poczekać albo grać Live obie drużyny śa mocne w ataku... Więc proponuję oglądać Live i poczekać kto kogo bardziej wybada.
 
Z 0

zinkman

Użytkownik
Swansea jest jednak znacznie lepsze, szczególnie w obronie, mniej bramek od nich stracilo tylko QPR. Widzialem ich parę meczy, m.in. wygrany z Norwich 3-0. Kanarki nie mialy nic do powiedzenia. Stawiam, ze Swansea wygra, mało tego, że awansuje do premiership.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Swansea dzisiaj pokazała jak się gra. Grając w 10 przez 90 minut ! zagrali bardzo dobrze w obronie w dodatku byli w stanie sobie stworzyć sytuację bramkowe co mnie trochę zdziwiło. Notts słabiutko w obronie i w dodatku problem ze stworzeniem sytuacji. Na tym poziomie grając przez 90 min w 11 trzeba było to wykorzystać. Śmiem twierdzić po tym co zobaczyłem , że w następnym meczu Swansea im sprawie niezłe lanie. A kurs 2,00 na gospodarzy trzeba będzie wziąć z pocałowaniem ręki.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spotkanie było pod Swansea na które chciałem postawić ale szybka czerwona kartka ustawiła mecz jednak Swansea itak atakowało i czuje że ten mecz wygra Nottingham grał to co zwykle do przodu ale niema na kogo i kolejny rok baraże przegrane będą.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A co myślicie dziś o Cardiff? Ja myślę,że warto na nich zagrać. Mecz podobny do tego z wczoraj ale Cardiff w końcu muszą zaskoczyć bo końcówką zawiedli kibiców i muszą tłuc się po play offach.
Dean wczoraj &quot;poreperował&quot; dorobek kartkowy, szkoda,że nie zrobił tego w meczu City z Tottenhamem :p wczoraj około 18 nie widziałem zakładu na kartki a szkoda potem wybyłem i nie miałem jak sprawdzić.
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik

Swansea - Nottingham Forest
Czas na rewanż w meczu Swansea - Nottingham Forest. W pierwszym meczu było 0-0 co jest bądź co bądź wynikiem bardzo korzystnym dla Swansea, ponieważ po pierwsze Swansea niemal przez cały mecz musiało radzić sobie w &quot;10&quot;, a jednak nie była to obrona Częstochowy, gdyż Swansea miało swoje okazje. Kolejna sprawa to to, że Nottingham to w dużej mierze drużyna własnego boiska. Myślę, że gdyby nie ta czerwona kartka to Nottingham już po pierwszym meczu mogłoby się szykować do kolejnego sezonu w Championship. Dzisiaj (jutro) widzę pewne zwycięstwo gospodarzy.
Tak więc:
Swansea -0,5 @1,975 (kurs jest o 0,075 wyższy niż na czyste Swansea a jest to dokładnie to samo) bet365 ✅
Swansea -1,5 @3,55 bet365 ✅
miało być +300 a elche dało dupy krótko mówiąc i nic z tego...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
R ównież się podpisuję pod tym co napisał kolega. Tutaj nie mam wątpliwości po tym co zobaczyłem w pierwszym spotkaniu. Gospodarze w lidze w obecnym sezonie już się mierzyli z dzisiejszym rywalem i spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 ale warto dodać , że ta druga bramka przez Notthingam była strzelona w końcówce więc widać również , że dzisiejsi rywale nie powinni być jakimś wielkim problemem. Solidna obrona gospodarzy i napad, który zdobywał przestrzeń i stwarzał sytuację bez problemu w pierwszym spotkaniu w 10 dziś ma nie dać rady ? Nie wierzę w to , kto oglądał mógł zobaczyć styl gry tych drużyn i wyciągnąć wnioski. Kurs jaki wystawili 1,90 - 1,97 trochę chyba przesadzony. W dodatku dziś do gry powinien być napastnik Borini i Taylor , któremu anulowano czerwoną kartkę z pierwszego spotkania ! Więc siła ognia ofensywy i defensywy wzrasta ;) Sweansea @ 1,91
FT 3-1
Hard Ca$$$h :twisted:
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Panowie macie jakieś przemyślenia na temat Cardiff - Reading? Tak patrzę na ten mecz i wydaje mi się raczej no bet jednak może ktoś ma jakiś pomysł ja ugryźć to spotkanie ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja tutaj widzę goła 1...&gt; Reading nic w końcówce nie gra po za tym dzis osłabione, Dwie walijskie drużyny będą bił się o miejsce w Premier League ;). Cardiff ma Bellamiego który robi tam cuda. Nie zapominajmy o tym.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
tez mi sie wydaje ze no bet ciezko cos przewidziec.. moze under moze over wszystko w tym meczu moze sie wdarzyc kursy fajne ale ciezko cos wyczuc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom