>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

O co chodzi ?

V 0

vevs

Użytkownik
Witam.
Wchodzę po meczu aby wypłatę zrobić i mam coś takiego:
Wydarzenie
Kurs​
Data​


1. Uruguay - Holandia
1.50​
Wygrane​

Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie - Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
Handicap ( 0 - 1. ) , Stawiasz na:2

2. Polska - Francja
2.20​
Przegrane​

Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie - Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

3. Francja U21 - Włochy U21
1.95​
Wygrane​

Piłka Nożna - M ecze Towarzyskie - U20 Turniej w Tulonie
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

4. Francja - Kuba
2.20​
Wygrane​

Siatkówka - Liga Światowa
Handicap na sety ( 1.5 : 0 ) , Stawiasz na:2
Rozliczyli mi Francję żle pisać do nich czy skana zrobić strony czy jak to rozwiązać ?
 
V 0

vevs

Użytkownik
Drogi Panie ........

Dziękujemy za kontakt z Betsson.

Uprzejmie informuję że sprawa została skierowana do działu zakładów, zatem w przeciągu kilku godzin otrzyma Pan od nas odpowiedź w tej sprawie.

Dziekuje za zgłoszenie nieprawidłowości.
Kolejny e-mail: Dziękujemy za kontakt z Betsson. Uprzejmie informujemy, że kupon został rozliczony prawidłowo. Zakład był handicapem (1:0), zatem Francja musiałaby wygrać przewagą min. 2 goli. W przypadku wyniku 0-1, zakład został rozliczony jako remis.
Jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania, proszę skontaktować się z nami ponownie, a my z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.

Twierdzą iż grałęm francje 2 a nie francja wygra ????
i 1000 w dupe :/
 
V 0

vevs

Użytkownik

U góry jest skan tzn skrinschot mojego kuponu.
Napisałem wczoraj do nich info i wysłałem im ten sam skan aby rozliczyli mi poprawnie mecz Polska-Francja.
Dziś dostałem odp. iż u nich w systemie nie ma takiego meczu tylko widnieje handicap 1-0 i kupon jest rozliczony prawidłowo.
HELP bo zgłupiałem jest to mój pierwszy zakład u tego buka.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
masz zwyczajne zwyciestwo bez zadnego handicapa , oni sa slepi czy co? pisz dalej do nich , lepiej do angielskiego supportu
 
P 0

przemek87

Użytkownik
z tego kuponu wyraźnie wynika, że stawiałeś na Francje klasyczną 2. Także kupon jest rozliczony nieprawidłowo. Pisz, upominaj się i dręcz do skutku.
 
V 0

vevs

Użytkownik
Dostałem odpowiedz :
Dziękujemy za kontakt z Betsson. Proszę otworzyć zakład 96920182 z Historii zakładów, a następnie przesłać nam link z okna otwartego zakładu abyśmy mogli przesłac Pana sprawe do odpowiedneigo działu w naszej firmie.

Dziekuje za zrozumienie oraz życzę miłego dnia.

Serdecznie pozdrawiam
Ja -
Wchodzę na czata pytam o jaki link a oni że to nie jest już aktualne i odp otrzymam w poniedziałek gdyż dział techniczny już nie pracuje bo jest weekend.

Help
 
V 0

vevs

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt z Betsson. Uprzejmie informujemy, ze Pana sparwa zostala juz przekazana do dzialu technicznego. Chcielibysmy udzielic Panu odpowiedzi jak najszybciej i dolozymy wszelkich staran aby sparwa zostala wyjasniona w stosownym czasie, niestety ze wzgledu na rozpoczynajacy sie weekend oraz fakt, ze sprawa wymaga weryfikacji przez dzial techniczny, odpowiedzi bedziemy mogli Panu udzielic najprawdopodobniej dopiero w poniedzialek.????

Przepraszamy za to opoznienie i dziekujemy za zrozumienie oraz wspolprace!

Jesli jednak mimo naszych wyjasnien oraz proby rozwiazania zaistnialej sytuacji, nadal nie jest Pan usatysfakcjonowany podjetymi przez nas krokami:


8.4.
Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś usatysfakcjonowany rozwiązaniem Twojej reklamacji przez serwis BETSSON, możesz złożyć zażalenie do Maltańskiej Instytucji ds. Loterii i Gier (Malta Lotteries and Gaming Authority) (w odniesieniu do wszystkich spraw za wyjątkiem gier pokerowych, działających zgodnie z paragrafem 6 niniejszej Umowy):
Adres: Suite 1, Level 3, TG Complex, Brewery Street, Mriehel, Birkirkara BKR 3000, Malta
Numer telefonu: +356 21316590/1/3/4
Email: [email protected]
 
V 0

vevs

Użytkownik
Drogi Panie ....

Dziękujemy za kontakt z Betsson.

Dział Techniczny potwierdził, że złożyl Pan kupon na MW1X2 Handicap w meczu Polska - Francja.

Prosimy raz jeszcze zapoznać się z zrzutem ekranu z Pana kuponu jaki złożony został w naszym systemie i poprawnie rozliczony jako przegrany.

Serdecznie pozdrawiam
Julia
Betsson Support


Co za barany.???? Mają jakiś błąd i ich system widzi coś innego oraz kuponu nie poprawią. Napisali na czacie abym sobie pisał do LGA [email protected].
Może mi ktoś doradzić co tam się pisze lub czy mam szanse i w jakim czasie mi pomogą ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
pisz do angielskiego supportu oraz zapodaj im link do tego tematu
i zrelinkuj screena bo cos nie działa
 
V 0

vevs

Użytkownik
Link powinien już działać poprawnie.
Do LGA napisałem ciekawe w jakim czasie odpiszą.
Teraz będę czekał i czekał a tysiąc leży i gnije ....
 
V 0

vevs

Użytkownik
LGA odpisało -
Dear Jerzy,

I am writing to acknowledge receipt of your e-mail dated 14&lt;sup&gt;th&lt;/sup&gt; June 2011.

I have made contact with the Representative of Betsson Malta Ltd. on your behalf about the matter you have raised; information has been requested with regards to the incident you refer to.

As soon as information becomes available to the Authority you will be notified accordingly.

Any future mail should be addressed to [email protected]">[email protected] .

I czekamy nadal.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Czy ktoś wie ile czasu czeka się na ostateczną decyzję ?
Czekam i czekam i cisza jak makiem zasiał ????
Od momentu wyslania minelo 3 dni robocze ,takze spokojnie napewno sie odezwą.Twoja sprawa z pewnoscia nie jest jedyna jaka sie zajmuja
 
Do góry Bottom