>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obrócić 4x15zł czy 4x35?

M 53

marekz

Użytkownik
Witam,
Bonusu dostałem 15 zł, bo wpłaciłem 30.
Nie za bardzo rozumie o co chodzi z tym obrotem. Było na forum już dużo o tym, ale ja nadal nie rozumiem.
Prosiłbym o wytłumaczenie.
Jak np. postawię 8 pojedynczych zakładów, każdy po 45zł i wejdą mi 4, to będę miał obrócone już wszystko co trzeba?. Czy jednak muszę 4 po 15zł.
Serwis: Bet-at-home.
Pozdrawiam serdecznie i przepraszam, że pytam o takie rzeczy, które dla Was są banalne.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Obrócić tzn. zagrać za określoną sumę,to czy wygrasz czy przegrasz jest bez znaczenia.Jeśli masz obrót 4xdepo plus bonus to musisz postawić zakłady za 180pln i co Ci zostanie to Twoje.Czy będziesz grał po1pln czy po 20 nie ma znaczenia.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Nie rozumiem nadal ????
Stawiam jeden zakład za 180zł? Po kursie większym niż 1,70?
Podaj przykłady jak mam postawić, bo chyba nigdy tego nie zrozumiem ????
Pozdrawiam.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy w ciągu 90 dni cztery (4x) razy obrócić po minimalnym kursie 1.70 (w zakładach kombinacyjnych lub pojedynczych) przed możliwością żądania wypłaty

Wiec masz obrocic 45 x 4 - lacznie za 180 - w dowolnej kombinacji, czy single/duble/czy inne ako i czy to bedzie na jednym kuponie czy dwudziestu bez znaczenia. Ma byc postawione za 180 zebys mogl wyplacic.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
10 zakładów po 18pln albo 20 po 9pln albo180 po 1pln lub 90 po 2pln i tak można wymieniać dlugo
 
M 53

marekz

Użytkownik
Dzięki za szybkie odpowiedzi ;)
Trochę już pograłem kilak dni temu i mam 10 kuponów za łączna sumę 122 zł. Mówię tu o sumie wszystkich stawek. 3 kupony po jednym zdarzeniu i w każdym z tych 3 był kurs, większy jak 1,70. Te 3 kupony są sa łaczną stawkę 40zł. Czyli muszę jeszczę w podobny sposób postawić łącznie 140zł?. Np. 14 pojedynczych po 14zł?
A jak sprawdzić czy kombinacyjne też wchodzą w skald?.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Przecież kolega wyżej zacytowal Ci regulamin który mówi że kombinacyjne też.Aha i 14 po 14 to więcej niż 140
 
M 53

marekz

Użytkownik
No tak 14 po 10 chciałem napisać. Ale kiedy kombinacyjny się wlicza?
Jak sprawdzić czy mam juz wystarczająco obrócone?. Na moim profilu w aktualności piszę, że nieobrócone bonusy to 15 zł.
Przepraszam, że tak dopytuje, ale nie potrafię tego załapać ????
 
Do góry Bottom