>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obrót bonusem

paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Mam takie pytanie po prostu nie wiem.Otrzymałem bonus freebet 50€.

Min. 2 match, 1.80 odds per line, x15 Rollover

mam rozumieć obstawiam 2 mecze i KAŻDY Z NICH musi mieć kurs 1.80+
czy też 2 mecze o łącznym całościowym kursie 1.80

dzieki za szybką odpowiedz
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Min. 2 mecze na kuponie, z ich kursem łącznym czyli AKO minimum @1.8, oraz 15x obrót tym bonusem.
 
K 0

kamil19871

Użytkownik
itak juz po kasie bo obrocic bonuem 15x?:p nienapalaj sie niepotrzebnie bo pozniej bedziesz wlosy wyrywal sie tyle miales i przegrales ????
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Min. 2 mecze na kuponie, z ich kursem łącznym czyli AKO minimum @1.8, oraz 15x obrót tym bonusem.
Masz wygrać 15-krotnosc od kwoty freebeta, nie myl tego z tym że masz 15 x zagrać, masz porostu wygrać 15 x więcej w 1 grze bądź ilu tam Ci się uda
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Masz wygrać 15-krotnosc od kwoty freebeta, nie myl tego z tym że masz 15 x zagrać, masz porostu wygrać 15 x więcej w 1 grze bądź ilu tam Ci się uda
Chomik1&gt;&gt; z nas 2 tylko 1 ma tu rację i to niestety nie jesteś Ty ???? - bowiem na 100% prawidłową jest tylko moja odpowiedź, że chodzi tu o zrobienie 15x obrotu tym freebetem a nie uzyskanie 15x zysku.
Wystarczyło abyś poszukał w necie na stronie buka dokładnego opisu w zakresie warunków stawianych graczowi, zanim zamieściłeś swój wpis z nieuzasadnionym, totalnie błędnym tegoż swoim zinterpretowaniem.
Ponadto odnosisz się w swoim wpisie do treści u mnie wcale nie występujących, gdyż ja napisałem przecież w odpowiedzi dla kolegi @paypal, że chodzi tam o 15x obrót kwotą bonusu a nie że ma zagrać 15 razy jak Ty się doczytałeś i komentujesz jako rzekomo moją wypowiedź, bo to są zgoła odmienne zagadnienia.
Ale nie przejmuj się zbytnio swoją niewiedzą, bo w bukmacherce najtrudniejsze jest początkowe 20 lat - a tyle stażu na tym gruncie to i ja nie mam i ta okrągła rocznica przypadnie u mnie dopiero w roku 2021 i dlatego wciąż się uczę...
Tu masz lekturę, w formie uzupełniania dziś wykazanych braków w podstawowej edukacji:
What is rollover in sports betting, bonus rollover explained
http://www.onlinebookmakers.co/what-is-rollover-explained.html
( jeżeli oczywiście języki obce nie są Ci obce)
 
B 0

bartektoki15

Użytkownik
Podpinam się pod temat.
Obstawiłem kilka walk KSW na UNIBET i wygrałem około 180 zł. Środki z wygranej weszły w saldo bonusowe i gdy chciałem za nie dalej grać wyskakiwał mi taki komunikat &quot;twoje saldo jest za niskie - wpłać większą kwotę lub obniż stawkę swojego zakładu. Pamiętaj, że nie możesz wykożystać swoich środków premiowych ponieważ premia straci ważność przez rozstrzygnięciem tego zakładu&quot; . A żeby było śmiesznie teraz ta kwota zniknęła bo skończyła się ważność bonusu.
Podpowie ktoś co jest grane? Dodam że to są moje początki w obstawianiu.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Miałeś okreslony czas (zapewne tydzień na obrót bonusem). Wyskakiwał Ci ten komunikat, ponieważ wydarzenie, które chciałeś zagrać miało się odbyć po upływie tego tygodnia na obrót bonusowych środków.
Czyli, dla przykładu, 01.06 dostajesz bonusowe środki, masz tydzień na obrót, czyli musisz obrócić do 07.06
Dzisiaj chcesz zagrać na mecz Polska - Rumunia (10.06) - nie możesz, ponieważ odbędzie się po upływie terminu na obrót bonusem.
 
Do góry Bottom