>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Obracanie bonus 350

menzax 0

menzax

Użytkownik
proponuje grac dwa singel na ten sam mecz tzn 1 lub 2 ( to zalezy) za jakas stawke a na remis to tylko tyle zeby w razie czegos sie zwrocilo;)

ja tak mialem grac ale wyliczeylem ze i normalnie sobie spokojnie obroce wiec nie gram tego,bo w jakims tam stopniu tez sie obawialem czy sie nie czepia tego systemu gry ale to jest wydaje mi sie sposob jak kazdy inny;)
 
D 1K

damian_rs

Użytkownik
Witam, nie skromnie powiem że udało mi się obrócić kwotę wpłaconą oraz bonus (razem 850zł) grałem za dość duże stawki ok 100-150. Zawsze na kupony ako kurs ok 3-4; 2 kupony na dzień. Kiedy brakowało mi kilka stówek do całkowitego obrotu dopadła mnie beznadziejna passa( 7 kuponów bez wygranej, suma &quot;wtopionych&quot; pieniędzy 800zł) ale potem jako tako mi szło. I tak ze początkowych 850 zł zostało mi 440 na dzień dzisiejszy, ale obrót wyniósł ok 2900 zł :-D a więc jakoś mi sie udało. Ale i tak aby wypłacić pieniążki muszę poczekać do końca trwania akcji promocyjnej tj do 12 paź.:-?

Pzdr :spokodfhgfh:
 
S 0

szadek1988

Użytkownik
Bo ja nie bardzo zrozumialem.
Obrót pieniadza bedzie w momencie gdy np. Stawiam na zaklad 10zl, wygrywam 20zl. Ile w takim przypadku wyniesie obrót?
 
xaryth 0

xaryth

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie bonusu w bah a dokładniej obrotu pieniedzy.
Jeżeli wpłaciłem np. 100zł co przy bonusie 100% da mi 200zł musze to obrócić 3 razy po kursie minimalnym 2,0 tzn. ,że muszę postawić tyle pieniędzy by łączna suma wyniosła 600zł? np. stawiam 4 razy po 100zł i 1 raz 200zł = postawione 600zł...
Mógłby ktoś napisac czy dobrze to rozumiem czy też działa to na innej zasadzie?

edit: Już rozumiem nie przeczytałem odpowiedniego tematu.
 
Do góry Bottom