>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obserwator (M) Typuje...

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Grudzień :

Stawka : 103j
Wygrane : 124,35j
Zysk : 21,35jj
Yield :
✅20,72%

_____________________
_____________________

2015 wrzesień - ✅36.63%
październik - ✅69.61%
listopad - ✅73.24%
grudzień - ✅20.72%
Wrzesień - grudzień:
Stawka : 409j
Wygrane : 622,77j
Zysk : 213,77j
Yield :
✅52,26%
Do zobaczenia w VIPach, czyli tam gdzie jest miejsce najpopularniejszego tematu w historii forum ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Swój droga Obserwator czemu czekasz tak długo do zagrania? To jakies wyczekiwanie na wypatrzenie linii czy pewność składu?
limity głównie, omawiany pelplin wrzucili 10minut przed meczem, pre bodaj 200 limit był, bah wrzuca live 5minut przed meczem zawsze itd... składy czasem też, pelplin był wiadomy 20parę minut przed tzn.Śląsk, pisałem w hp, że wszystkich najlepszych wzięli do Koszalina...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#2 Saipa @ 5.2 Pari itd 6/10
http://www.oddsportal.com/volleyball/iran/super-league/sarmayeh-bank-saipa-alborz-WAiFytRb/
sbankvc******
آراء نهایی کمیته*ی انضباطی در خصوص حواشی دیدار پیکان و بانک سرمایه:
*
تیم #بانک_سرمایه:
▪ #مهدی_مهدوی (کاپیتان): ۳ جلسه محرومیت قطعی و ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی
▪ #سیدمحمدموسوی: ۲ جلسه محرومیت قطعی و ۱۰ میلیون جریمه نقدی
▪ #علیرضا_مباشری: ۲ جلسه محرومیت قطعی و ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی
▪ #شهرام_محمودی: ۱ جلسه محرومیت قطعی و ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی
▪ #کامبیز_یعقوبی (مربی): ۱ جلسه محرومیت قطعی و توبیخ کتبی
▪ #عباس_برقی (مربی): توبیخ کتبی
▪ #مصطفی_کارخانه (سرمربی): توبیخ کتبی
*
تیم پیکان تهران:
▪ والریو ورمیلیو (کاپیتان): ۲ جلسه محرومیت قطعی و ۱۰ میلیون جریمه نقدی
▪ فرهاد قائمی: ۲ میلیون تومان جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی که به علت داشتن سابقه اجرا خواهد شد.
▪ فرهاد سال*افزون: ۲ میلیون تومان جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی که به علت داشتن سابقه اجرا خواهد شد.
▪ سامان فائزی: ۲ میلیون تومان جریمه نقدی
▪ پیمان اکبری (سرمربی): توبیخ کتبی
*
We won&#39;t have our captain Mahdavi, Seyed, Shahram Mahmoudi and Alireza Mobasheri in upcoming match against Saipa. #sbankvc #sbankvspaykan
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
wg mnie bez sensu jest podawanie czego nie ma w ofercie , on zagrał ,kto jeszcze ?? nikt? przeciez to zdarzenie pewnie wisialo z 5-10minut. Jeszcze mu anuluja i tyle bedzie po emocjach.
do usuniecia
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Przeciez tego zdarzenia nawet nie ma w ofercie to po co takie cos podajesz? w Bet365 widze handi 38,5 .
A czy ja podawałem linię z Bet365 ?
wg mnie bez sensu jest podawanie czego nie ma w ofercie , on zagrał ,kto jeszcze ?? nikt? przeciez to zdarzenie pewnie wisialo z 5-10minut. Jeszcze mu anuluja i tyle bedzie po emocjach.
W chwili podawania było w ofercie iforbet i innych buków, których oferta jest niemal identyczna do ww. z dostępnych jeszcze dla Polaków m.in. eu.dafabet i tipbet...
O anulowanie w tym temacie się nie martw, wszystkie zakłady są grane realnie i tak też rozliczane. Czy będą wisieć 5minut czy 5h nie interesuje mnie to... Analogiczna sytuacja była z Kurskiem i handicapem -21. Było długo w ofercie wszystkich ww., a to że w netowych zakazanych bukach linia oscyluje na poziomie +-35.. W tym temacie od dnia dzisiejszego są tylko realne, LEGALNE typy z licencjonowanych w Polsce bukmacherów.

Wszystkich LEGALNIE grających zapraszam do śledzenia
, a już zapewne za miesiąc,dwa (to już tylko zależy od Administracji) widzimy się w vipach, z 1(?).w historii forum.bukmacherskiego.com w pełni legalnym temacie przynoszącym zyski.
*tym okradającym polskie państwo pozostaje możliwość gry w innych bukach.
Powyższe posty niech zostaną, ażeby w przyszłości uniknąć zbędnego spamu w tym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Popatrzcie sobie lepiej co stawiacie ???? USK Praga to nie to samo co USK Prague ( bo to są kobiety ), a można się pomylić bo grają mężczyźni z przeciwnikiem o tej samej nazwie i o tej samej godzinie

Do usunięcia potem
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik

Wszystkich LEGALNIE grających zapraszam do śledzenia
, a już zapewne za miesiąc,dwa (to już tylko zależy od Administracji) widzimy się w vipach, z 1(?).w historii forum.bukmacherskiego.com w pełni legalnym temacie przynoszącym zyski.
*tym okradającym polskie państwo pozostaje możliwość gry w innych bukach.
mialem napisany caly wywod ale go skasowalem, tak wiec powiem jedno - nienawidze hipokryzji. tak wiec nie rob z siebie hipokryty, wiadomo ze gramy na assianconetcie i vpnach.
tzn tobie wystarczy sam pinnbet wiec nawet w vpny sie bawic nie musisz.

ps
a ilosc wyswietlen leci
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tadzin, czasem bredzisz, ale i tak darzę Cię szacunkiem jakimś tam. W ramach małego sprostowania. &quot;Hipokryzja – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.&quot;
Nie jestem z władz forum, a więc mi wyświetlenia i klikanie kasy nie daje, za 2 miesiące wróć, zerknij w statystyki i będziesz wiedział co zrobić... Chcę się sprawdzić, więc równie dobrze temat może powędrować do challenge na dole. Wszystkie typy są realne, pochodzące z legalnych buków. Tylko tyle albo aż tyle, fałszywości 0, dwulicowości 0, obłuda 0. Moje korzyści ? Przeliczę na to po co się w to bawimy 0zł. Zamiast zarzucać mi hipokryzję, po prostu nie wchodź tu. Mniej kliknięć, o których mówisz...
Poza tym wymieniana przez Cb strona zaleca grę we wspomnianym buku przez vpn, bo pod regulację pinnka jest dostosowywany regulamin, tak więc VPNy być muszą:cool:
 
Do góry Bottom