>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obstawianie poza oficjalnymi godzinami otwarcia

bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Hej.Mam pytanie do fortunowców:wink:
Orientuje się ktoś czy jeżeli punkt jest otwarty do 21 to czy przyjmują do tej pory zakłady?Czy tylko do 15 tak jak jest na stronie?Oni mają jakiś ogólny system, ktory dostępny jest tylko do 15?

E:Odwiedziłem punkt w okolicy i spokojnie można obstawiac.Nawet spoko bo panie mają otwarte do 21 w tygodniu;)
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Zakłady są przyjmowane do tej godziny,do której czynny jest punkt.
Gdyby przyjmowanie kończyło się o 15,to po co punkt byłby otwarty do 21 ???
Z tego co wiem, to punkty Fortuny są czynne do 18:30 i do tej godziny można wysyłać kupony :grin:.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Są punkty Fortuny , przejęte po Tip-sporcie i one są czynne do 21 i tam do tego czasu można puszczać kupony , najczęściej te punkty znajdują się w barach lub kafejkach.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Ja kiedyś pracowałem w Totolotku, punkt znajdował się w galerii handlowej i wszystko co się tam znajdowało musiało być otwarte do godziny zamknięcia czyli do 20:00, więc jak w sobotę kończyłem o 16:00 to musiałem 4 godziny siedzieć tam bezczynnie a zakładów nie mogłem przyjmować, bo system nie działał już od 16:00. Co prawda płacili za te godziny, więc miałem jakby więcej godzin i zarabiałem więcej niż bym zarabiał w innym punkcie, ale to było trochę bez sensu... ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
We Fortunie jest tak że jeśli wyślą Ci choćby sekundę po godzinie zamknięcia punktu to w razie wygranej Pani w okienku wypłaca Ci kase z własnej pensji. Nie wiem czy mnie tylko straszyli jak byłem na szkoleniu ale tak mi powiedziano.
 
Do góry Bottom