>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

obstawianie SINGLA za grubszą kasę- PEWNY ZYSK

S 0

szymon4k

Użytkownik
Czy waszym zdaniem jest opłacalne granie singli po kursi ok. 2,0 lub wyższym, np. z handicapem za określoną sumę, powiedzmy 50 pln. Kurs 2,0 to niby dużo, ale granie po niższym kursie np. 1,5 jest moim zdaniem nieopłacalne, bo gdy na 3 mecze nie trafimy 1 to jesteśmy na &quot;zero&quot;. Z własnego doświadczenia wiem, że poprzeż wnikliwą analizę statystyk, a także wiadomości o składzie drużyny, kontuzjach itp. można wytypować zwycięstwo drużyny o kursie ok. 2,0. Proszę o wasze zdanie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Re: single
Czy waszym zdaniem jest opłacalne granie singli po kursi ok. 2,0 lub wyższym, np. z handicapem za określoną sumę, powiedzmy 50 pln. Kurs 2,0 to niby dużo, ale granie po niższym kursie np. 1,5 jest moim zdaniem nieopłacalne, bo gdy na 3 mecze nie trafimy 1 to jesteśmy na &quot;zero&quot;. Z własnego doświadczenia wiem, że poprzeż wnikliwą analizę statystyk, a także wiadomości o składzie drużyny, kontuzjach itp. można wytypować zwycięstwo drużyny o kursie ok. 2,0. Proszę o wasze zdanie.
Tak jest to bardzo dobry pomysł .Jezeli czujesz sie na siłach i odpowiednio bedziesz analizowac mecz i bedziesz go pewnien w jakis 85 % to jest bardzo dobry pomysł .Sam chyba bede podobny grał ale na poczatku ciut mniejsze stawki,

poZDro
 
beau 1

beau

Forum VIP
Takie kursy są dla spotkań niższych lig więc jeśli znasz się troche na nich możesz grać po 50zł single i sporo zarobić :mrgreen:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Wedlug mnie to nie ma jak swoja wasna analiza ???? A co do systemu to wedlug mnie jest to bardzo dobry system i zarazem oplacalny bo znalezc codziennie lub raz na dwa dni mecz o wiekszym kursie lub rownym 2 nie jest takie trudne. Nieraz buki daja dosc pewne mecze z takimi kursami.
 
Do góry Bottom