>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

obstawianie sportów wirtualnych

polikum 54

polikum

Użytkownik
Sezon ogórkowy w pełni, więc czas na odpoczynek lub... eksperymenty :rolleyes:

Od niedawna (2 miesięcy?) można w naziemnych Totolotkach grać sporty wirtualne - zakłady non toper w różnych sportach. Próbował już ktoś swoich sił, jakieś dobre patenty? Może buk jeszcze nie skalibrował do końca mechaniki i można pohulać - niekiedy tak bywa z podobnymi nowinkami. Może to ten przypadek, dzielcie się doświadczeniami :idea:
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Doświadczeń jeszcze nie mam, ale pomysł ciekawy. I tak gram w Totolotku od paru miesięcy ;), więc pewnie spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Sporty wirtualne to ciążki hazard, porównywalny do ruletki czy innego rodzaju gier, gdzie gracz może tylko zaspokoić swoje chore pragnienie emocji podczas gry. Nie masz na nic wpływu, komputer losuje która drużyna wygra, a dodatkowo oprogramowanie może jeszcze sobie wybierać jaki wynik będzie korzystniejszy z perspektywy bukmachera. Krótko podsumowując: jedno wielkie gwno :cool:
To już lepiej z kumplem się założyć i grać orzeł-reszka; tam przynajmniej nie będzie marży komu oddawać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
papuga 6

papuga

Użytkownik
Grałem kiedyś, ale nie popieram. O wiele bardziej już wole pograć w kasynie w ruletke czy blackjacka, tam już mam o wiele więcej wpływu na wynik.
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Sporty wirtualne to ciążki hazard, porównywalny do ruletki czy innego rodzaju gier, gdzie gracz może tylko zaspokoić swoje chore pragnienie emocji podczas gry. Nie masz na nic wpływu, komputer losuje która drużyna wygra, a dodatkowo oprogramowanie może jeszcze sobie wybierać jaki wynik będzie korzystniejszy z perspektywy bukmachera. Krótko podsumowując: jedno wielkie gwno :cool:
To już lepiej z kumplem się założyć i grać orzeł-reszka; tam przynajmniej nie będzie marży komu oddawać ????
Ruletka to ciężki hazard? WTF? W ogóle co to znaczy według ciebie ciężki hazard?
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ciężki hazard = twardy hazard
Gdzie z góry wiadomo, że na samym starcie jesteś w plecy, dla ludzi inteligentnych. Wirtualne sporty to nic innego jak algorytm matematyczny z marżą na korzyść kasyn. To samo jest z jednorękim bandytą/automaty.
Ruletka online - to również dobry wymysł z podobnymi algorytmami czy to live czy gra.
Gry karciane jak Poker czy zakłady bukmacherskie to inna liga. W tym drugi musisz oszacować czy bukmacher wystawił w Twojej opinii za niski kurs, a w Pokerze grasz przeciwko 2 człowiekowi, który ma uczucia, system, emocje, podbijanie stawek itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Złodziej, bo złodziej, ale nie mogę się nie zgodzić z Szakalem ;) ✅
Nic dodać, nic ująć. Ktoś myślący nie będzie się pchał w takie zabawy, gdzie z góry z matematacznego punktu widzenia na dzień dobry dajesz się doić.
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Czyli w Polsce bukmacherka to jest twardy hazard. ;) Wiadomo, że poker to zupełnie inna liga, ale nie oszukujmy się, bukmacherka to też ciężki temat i wg mnie nie ma czegoś takiego jak twardy hazard póki dysponujemy środkami rozsądnie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Czyli w Polsce bukmacherka to jest twardy hazard. ;) Wiadomo, że poker to zupełnie inna liga, ale nie oszukujmy się, bukmacherka to też ciężki temat i wg mnie nie ma czegoś takiego jak twardy hazard póki dysponujemy środkami rozsądnie.
Serio dla ciebie bukmacherka a obrót kołem fortuny to podobna rzecz?
W bukmacherce jeśli wiesz o co biega możesz osiągnąć sporo więcej niż licząc na to że po jakimś rzuceniu ruletą wypadnie czerwona.
W pokera nie gram na poważnie, ale uważam że podobnie jak zakłady bukmacherskie jest to gra umiejętności, jesteś sprytniejszy od kogoś innego (buka) - osiągasz sukces.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
O czym tu dyskutować, wystarczy spojrzeć na realia...
Poda mi ktoś choć jeden przykład turnieju czy czegokolwiek podobnego, strony itp. Gdzie są notoryczni zwycięzcy w wirtualne sporty, ruletkę, jednoręki bandytów itd.? Nie ma czegoś takiego.
Za to w Pokerze są organizowane turnieje, mistrzostwa, są znani gracze i nie wzięło się to z powietrza czy z elementu losowego. Tak samo w zakładach bukmacherskich jest masa stron i typerów którzy notorycznie generują zyski, promują się, prowadzą swoje profile na portalach do tego przeznaczonych, mają swoje strony, konta, fanpage itd. Z niczego to się nie wzięło.
To jest ta dobitna różnica między twardym hazardem, a &quot;miękkim&quot;. Tak samo jak jest różnica między dawaniem w kanał po kablach hery, wąchaniem kleju i zapaleniem jointa czy wypiciem piwa.
Są gracze rekreacyjni w zakładach, taśmowcy, dziadki, niektórzy grają 4fun, inni tak z pasji, jeszcze inni są delikatnie uzależnieni, inni za zarobku, ktoś lubi żyłę adrenaliny, a ktoś jeszcze dla chwały itd. Trzeba określić siebie jako osobę kim się jest i czego się oczekuje od zakładów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Za to w Pokerze są organizowane turnieje, mistrzostwa, są znani gracze i nie wzięło się to z powietrza czy z elementu losowego. Tak samo w zakładach bukmacherskich jest masa stron i typerów którzy notorycznie generują zyski, promują się, prowadzą swoje profile na portalach do tego przeznaczonych, mają swoje strony, konta, fanpage itd. Z niczego to się nie wzięło.
Większość tego typu stron wzięło się z chęci oszustwa, o tym ty powinieneś najwięcej wiedzieć panie Szakal.

O pokerze nie musisz mi mówić, to gra umiejętności, ale ogranie bukmachera jest bardzo trudne i lwia część wychodzi na tym na minusie.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Większość tego typu stron wzięło się z chęci oszustwa, o tym ty powinieneś najwięcej wiedzieć panie Szakal.
O pokerze nie musisz mi mówić, to gra umiejętności, ale ogranie bukmachera jest bardzo trudne i lwia część wychodzi na tym na minusie.
Większość grających u bukmachera dlatego przegrywa ponieważ nie stosuje żadnych schematów i nie zna zasad czy zachowań jakie trzeba stosować aby nie być hazardzista, a jedynie kontrolować w pełni swoją grę. I nie chodzi mi o samą umiejętność typowania i znajomość, czucie dyscypliny. To jest drugorzędną sprawa.
Ile znacie osób które grają budżetem ? Ja znam dwie ze sobą włącznie ! Większość ludzi gra za przysłowiową &quot;ostatnią stowke&quot;, albo gra za wszystko co ma na grę. Tak nawet trafiając 15x z rzędu wszystko przegramy (coś o tym wiem i minęły lata za nim to zrozumiałem). Podstawowa zasada, nie masz kasy, nie grasz! Bo z hazardem nikt nie wygra i to będzie tylko strata czasu i nerwów, a lata mijają szybko! Kiedyś przerwałam grę. Żyjąc z wypłaty na wypłatę wolałem zaoszczędzić niz grać za ostatnią kasę, mimo tego że typujac &quot;na kartce&quot; robiłem dobry wynik. Wiedziałem już z przeszłości że to i tak będzie jedynie stratą czasu i kasy. Skompletowalem odpowiedni budżet i dziś to ja jestem &quot;panem sytuacji&quot;.
 
Do góry Bottom