>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obstawianie w bet365

P 0

pawel4322

Użytkownik
Witam, jestem kompletnie świeży w takich sprawach a nie znalazłem podobnego tematu na forum, więc chcę mieć pewność.Czy w bet365 jest opcja postawienia zakładu tak jak robi sie to u bukmacherów stacjonarnych, że wybieram kilka zdarzeń i stawiam na nie określoną stawkę ? Na stronie widziałem tylko 2 systemy : klasyczny i pewniaki i chyba żaden z nich nie jest tym o co mi chodzi. Jeśli nie to proszę o objaśnienie po krótce o co chodzi w tych systemach.
Pozdrawiam
 
P 0

pawel4322

Użytkownik
Ale gdy wybiorę ileś zdarzeń to przy każdym pokazuje mi się stawka . Jak zrobić żeby obstawić np 7 zdarzeń za 5 zł ? Przy każdym z nich mam wpisać w polu stawka wpisać 5 zł ?
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Masz z boku napisane &quot;Zakłady akumulowane&quot;. Rozwiń to i wyświetli się, w zależności od ilości zdarzeń, jakie zaznaczysz, np. Duble, Treble, 4 zdarzenia, 5 zdarzeń, i tak dalej. Przy akumulowanym zakładzie, żeby wszystkie zdarzenia były na jednym kuponie, musi być jedynka, żeby oznaczało to, że te &quot;-n&quot; zdarzeń jest na jednym, akumulowanym kuponie. Na przykład, dałeś 5 zdarzeń, to zapis powinien być : 5 zdarzeń xx.xx (jakiś tam kurs akumulowany ze wszystkich zdarzeń) ---&gt; 1@ i kwadracik, w którym wpisujesz stawkę. I wszystko.
 
Do góry Bottom