>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obstawianie w USA

L 0

lednyda

Użytkownik
Witam,
Obstawianie w USA jest nielegalne, ale czy mieszkając tu i grając u jakiegoś europejskiego buka i wypłacając pieniądze na europejskie konto mogą mnie czekać jakieś nieprzyjemności prawne?
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Ciężko akurat powiedzieć jak u nich jest z legalnością zakładów. Pewne jest jednak, że nie mają z tego powodu żadnych problemów.
Nawiązując do twojego tematu, to jeśli masz konto w banku nie Polskim, na nie Polski adres, to takowy bank nie będzie blokował przelewów do bukmachera. Jeżeli masz konto na Polski adres w zagranicznym banku, to nie mają one obowiązku zawiadamiania Polskich służb o twoich aktywnościach, aczkolwiek na odpowiedni wniosek, będą zmuszeni pokazać twoją historie transkacji.
Jeżeli posiadasz konto w zagranicznym banku na Polski adres, to mogę się spytać jaki to bank?
 
N 0

nieroman

Użytkownik
Jeśli będziesz dużo wygrywał i wypłacał na konto to całkiem możliwe, że europejski bank na mocy porozumienia FACTA doniesie na ciebie do amerykańskiego fiskusa. Natomiast ze strony polskiej żadne nieprzyjemności czekać cię nie będą bo nie ma specjalnie powodu. Polskiego prawa nie łamiesz w takim układzie.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Jak ostatnio byłem w USA to np na bet365 nie mogłem nawet się zalogować bo pisało , że jestem na terytorium na , którym granie w zakłady bukmacherskie jest nielegalne. Nie pamiętam jak było z bahem i unibetem.
 
P 0

pilonek

Użytkownik
no bo aby konto było odblokowane trzeba sie skontaktować z supportem, że jestem w kraju w którym jest dozwolony hazard itp
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Co te demokraci i Buraki ObaMa zrobiły z tych Stanów to ja nie mam pytań. Jak nie przyjecie calego magazynka na klate za pokazanie jezyka policjantowi, to zakaz pokera i zakładów bukmacherskich. Ciekwe kiedy likwidacja Brazzers z terytorium USA ?
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Pamiętajcie, że USA nie zawsze ma takie same przepisy . USA jest podzielona na stany i każdy stan ma osobne przepisy dotyczące hazardu. Np. w takiej Kalifornii są inne przepisy niż w pobliskiej Nevadzie ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Moim zdaniem prawo w Stanach Zjednoczonych w najbliższym czasie zmieni się w kwestii zakładów bukmacherskich. Ludzie pragną teraz być częścią rozgrywki, to kwestia ich zaangażowania i interakcji sportu z kibicem - powiedział Adam Silver pytany o kwestię legalizacji zakładów bukmacherskich.
Prawo w USA w obecnej chwili pozwala na zawieranie zakładów bukmacherskich na wydarzenia sportowe jedynie w czterech stanach. Są to Nevada, Montana, Delaware oraz Oregon.
http://legalnybukmacher.com/komisarz-nba-przekonany-legalizacji-zakladow-bukmacherskich/
..............
https://www.bookmakers.bet/13876/usa-legalize-sports-betting/
 
Do góry Bottom