>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obstawianie zakładu.

L 2

lesnygandalf

Użytkownik
Mam 16 lat ( za niedługo 17). Chciałbym się zapytać czy jak pójdę do punktu naziemnego (fortuna) to bezproblemowo jakoś zawrze zakład ? Mogli by się wypowiedzieć ci co chodzili nie miejąc osiemnastki. Gram maksymalnie do 5 zł i chciałbym już sam spróbować iść.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Mam osiemnastkę skończoną i wyglądam na takiego. Jeśli obsługa będzie miała wątpliwości mają prawo Cię wylegitymować.
 
M 0

mc1908

Użytkownik
W naziemnym byłem raptem kilka razy w życiu, ale pamiętam, że kiedyś prosili o dowód. Tak jak z piwem, zależy jak wyglądasz i jaka obsługa.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Weź starszego brata, daj mu 2 złote i niech Ci puści kupon. Nie mówmy tutaj od razu o przestępstwie. Policja niech łapie morderców.
Powodzenia młody :]
 
L 2

lesnygandalf

Użytkownik
Zapytałem się bo tak czytałem starsze tematy i opinie to więcej osób pisało, że udawało się jedni mówią iż mi wydadzą drudzy, że raczej nie. Chyba sam spróbuję tam pójść zobaczyć a co będzie to będzie.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Zapytałem się bo tak czytałem starsze tematy i opinie to więcej osób pisało, że udawało się jedni mówią iż mi wydadzą drudzy, że raczej nie. Chyba sam spróbuję tam pójść zobaczyć a co będzie to będzie.
Nie aresztuję Cię, bez obaw :]
 
P 1

pavlossss

Użytkownik
Ah te lata przed 18stką, nie wyglądało się wtedy na tego dorosłego/pełnoletniego a kombinowało się 2 lata przed otrzymaniem dowodu. Podchodziło się po prostu do kogoś i prosiło o wysłanie kuponu , odmowy były sporadyczne , więc na ogół opcja kończyła się sukcesem. W późniejszych latach sam byłem kilkakrotnie proszony o wysłanie kuponu komuś kto się czaił bez dowodu .. nigdy nie odmówiłem. Zdarzały się wyproszenia z punktu , wtedy czyhało się pod drzwiami. Trochę obciachowo ale prawie zawsze skutecznie - ot takie uzależnienie , bez obstawiania nie potrafiłem - musiałem jakoś kombinować ;).
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Przy zawieraniu zakładu nie powinieneś mieć problemów, natomiast po odbiór ewentualnej wygranej, radziłbym Ci jednak iść z kimś pełnoletnim ????
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Ja przed 18 gotowe numerki dawałem kumplowi, który paradoksalnie też nie miał 18 ale miał zarost jak 30-latek ????
 
snajp 504K

snajp

Użytkownik
Mnie spotkało coś bardziej ciekawszego w Fortunie, a mianowicie kiedyś w nie dzielę poszedłem sobie na spacer z moim 4-ro letnim synkiem i postanowiłem sobie puścić kuponik.Przemiła pani mnie po prostu nie obsłużyła,kazała mi małego zostawić przed punktem.Tak że zależy na jaką Jędzę trafisz. ???? ;)
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Mnie spotkało coś bardziej ciekawszego w Fortunie, a mianowicie kiedyś w nie dzielę poszedłem sobie na spacer z moim 4-ro letnim synkiem i postanowiłem sobie puścić kuponik.Przemiła pani mnie po prostu nie obsłużyła,kazała mi małego zostawić przed punktem.Tak że zależy na jaką Jędzę trafisz. ???? ;)
Przed każdym punktem widnieje tabliczka informująca o tym, że niepełnoletnim wstęp wzbroniony i dotyczy to również niepełnoletnich w towarzystwie dorosłych. Sam kiedy czasem śmignę przy okazji do fortuny (dobra oferta na strzelców) widzę 5-cio, 6-cio letnie dzieciaki czekające przed drzwiami na swoich rodziców. Kiedyś była awaria systemu trwająca jakieś pół godziny, a rodzic w tym czasie ani razu nie sprawdził, co się dzieje z jego pociechą :zoltakartka:
 
snajp 504K

snajp

Użytkownik
a rodzic w tym czasie ani razu nie sprawdził, co się dzieje z jego pociechą
Oczywiście nie zostawiłem małego,zrezygnowałem z obstawienia zakładu.
Tylko dla mnie to jakieś porąbane,ale cóż takie życie.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Serio ktokolwiek pytał was o dowód u bukmachera? Gram od 16. roku życia u różnych buków i ani razu mnie coś takiego nie spotkało. Mało tego, czasem obsługa zwracała się do mnie &quot;na ty&quot;, więc raczej wiedzieli, że nie mam 18.
Za to jeśli chodzi o małe dzieci to faktycznie się tego bardzo pilnuje.
 
captain 0

captain

Użytkownik
W sumie ma to swoje plusy i minusy z tym zwracaniem uwagi jeśli chodzi o dzieci ,ale jak to się zdarza sporadycznie to powinni trochę przymykać na to oko, przynaj.jak dziecko ma do 4/5 lat , to już bez przesady tlenu obsłudze nie zabraknie ...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ten zakaz przebywania dzieci w kolekturach, jest przykładem totalnego idiotyzmu w zakresie interpretacji przepisów wynikających z Ustawy hazardowej* - bo ten zapis dotyczy przecież jedynie tego, aby nie przyjmować zakładów od nieletnich, ale nie tego że rodzic nie ma prawa wejść z dzieckiem np. w wózku i nadać kuponu!

Sam byłem kiedyś świadkiem jak obsługa kazała ( w zimę! ) wyprowadzić klientowi na zewnątrz punktu wózek ze śpiącym w nim dzieciakiem - bo takie są przepisy....

Przecież to jest całkowite poplątanie z pomieszaniem, a w tym zakresie Ustawa hazardowa ma w zamyśle niedopuszczenie do tego, aby to nieletni ( młodzież ) sami zawierali zakłady lub też nakłaniali dorosłych do nadania im ich kuponów.

*
Rozdział 4
Ograniczenia w urządzaniu gier hazardowych
Art. 27. 1. Wstęp do ośrodków gier oraz do punktów przyjmowania zakładów wzajemnych dozwolony jest dla osób, które ukończyły 18 lat.
2. W grach losowych, z wyjątkiem loterii fantowych i loterii promocyjnych, a także w zakładach wzajemnych urządzanych przez sieć Internet, mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.
3. Podmioty urządzające i prowadzące działalność w zakresie gier hazardowych są obowiązane do umieszczenia w miejscu urządzania gier, w widocznym miejscu, informacji o zakazie uczestniczenia w grach osób, które nie ukończyły 18 roku życia.
4. W przypadku wątpliwości co do wieku uczestnika gry hazardowej, osoba kierująca ośrodkiem gier lub przez nią upoważniona, osoba sprzedająca losy lub inne dowody udziału w grach losowych oraz osoba przyjmująca zakłady wzajemne jest upoważniona do żądania okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość i wiek uczestnika gry hazardowej.

.................

Wymierzanie ostrza ograniczeń opartych o w/w Ustawę i kierowanie ich w szkraby czyli małe dzieciaki będące przecież pod opieką rodziców - jest po prostu chore, bo przepis dotyczy potencjalnych graczy under 18 a takimi nie są choćby brzdące czy przedszkolaki...

.
 
Do góry Bottom