>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oczekiwanie na wypłatę z Moneybookers na konto bankowe

arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
hmm, powiem ci ze okolo 2-3 dni, roznie.

Nieraz mialem tak ze wyslane w czwartek rano - w piatek byly juz 12:00-14:00 na koncie bankowym.

A nieraz
piatek --&gt; wtorek
poniedzialek -- &gt; sroda
wtorek --&gt; czwartek

Mniej wiecej tak.
 
S 1

sado222

Użytkownik
Wie ktos jak dlugo czeka sie na veryfikacje konta MB? Chcialem wyplacic hajs,lecz nie moglem. Wiec potwierdzilem swoj adres/ mialo przyjsc cos w ciagu 24 h jakis kod a nic nie przyszlo;//. ile bede musial czekac na ten kod?
Z gory dzieki
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Kod miał zostać wysłany w ciągu 24 godzin, mój przyszedł chyba po 3 dniach (roboczych). Adres możesz zweryfikować również przez wysłanie skandu jakiegoś rachunku. A konto bankowe weryfikujesz przez wpłatę do nich pieniędzy ze swojego konta (jak dobrze pamiętam)
 
K 0

kotek34

Użytkownik
Ja weryfikowalem konto bankowe i wpierw moglem wyplacic max 45zl i razem z przelewem mial przyjsc kod werfikacyjny, ktory mialem podac przy kolejnej wyplacie.

Przelew przyszedl, ale kod juz nie. Poczytalem troche i sie okazalo ze niektore polskie banki (ja mam IPKO) obcinaja ten numer przy transakcji, no w kazdym razie nie widac go przy otrzymaniu przelewu.

Nalezy wtedy wejsc w pomoc online, tam jest kilka gotowych mozliwych problemow i wybiera sie temat wyplata na konto bankowe, pozniej przyszedl przelew ale bez kodu (pisze z pamieci, ale chyba kazdy to znajdzie) i tam pisze ze mozliwa jest taka styuacja i wtedy anlezy przeslac potwierdzenia przelewu do nich i zweryfikuja recznie. Jest tam gotowe pole gdzie tylko sie klika przegladaj i zalacza plik z potwierdzeniem otrzymania przelewu.

Ja tak wlasnie zrobilem, nie pisalem zadnych mailow, nie wybieralem innego sposobu werfykicja tylko zapisalem an dysku potweirdzenie doebrania przelewu, zalaczylem w tym polu i przeslalem. Po kilku godzin mialem status zweryfikowane i w pelni moge przesylac pieniazki.

Tak jak ktos pisal przelew od nich idzie jakies 2-3 dni robocze (konto w banku PKO Inteligo)
 
Do góry Bottom