>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

od 10$-110$ na Vulcan Poker

D 0

danielsson

Użytkownik
Odpisali mi:
Hi
Delay on Vulcan Poker&#39;s end. We sent them 200+ players last week, and they are getting them all check and paid as quickly as possible.

We should hear back shortly.

Keith
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
napisali mi ze wszyscy ktorzy mieli dostac bonus juz go dostali, ale jest wiele osob ktore go nie otrzymali bo rzekomo posiadaja wiele kont. Ja posiadam jedno a kasy nie mam. Cos tu kreca... :/
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
napisali mi ze wszyscy ktorzy mieli dostac bonus juz go dostali, ale jest wiele osob ktore go nie otrzymali bo rzekomo posiadaja wiele kont. Ja posiadam jedno a kasy nie mam. Cos tu kreca... :/
Nawet bardzo kręcą. Ja mam jedno konto, a kasy ani widu, ani słychu. 2ga sprawa jest taka, że temat ma 2 strony i ani jednego postu o tym, że ktoś dostał kase.
 
G 0

gargamel999

Użytkownik
Wiele kont tworzonych jest właśnie przez takie sytuacje, kiedy oferowany jest pseudo sponsorship. Zazwyczaj od razu kasuje z kompa taki pokerroom. Powiedzmy po roku jest nowe promo i okazuje się, że miałem tam konto i znowu nic nie dostaje, ale teraz z powodu posiadania wieeelu kont
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
no ja miałem napewno jedno konto i kasy nie dostałem a mineło juz duzo czasu z tydzien ponad juz bedzie .....a kasy jak nie bylo ta nie ma
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Wiecie co panowie.. nie wiem czy pomogło ale rozmawiałem parokrotnie z supportem nodepositbonus.Stwierdzili,że wina lezy po stronie Vulcan gdyż powiedzieli że mam 2konta. Więc grzecznie zapytałem pokerowego supportu.Tam jednak powiedzieli inną wersję i nic o podwojnych kontach nie wiedzą..Więc ponowny moj kontakt z firmą NDB..teraz patrze a każdy kto się zapisał otrzymał bonus.To daje nauczkę że zawsze trzeba walczyc o swoje,nawet po 3tygodniach;)
 
Do góry Bottom