>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Od 100 do 10 tys. złotych, czyli marzenia by LooQ.

L 19

looq

Użytkownik
Troszkę chyba przesadziłem dziś, bo zamiast kilku pewnych typów to starałem się grać wszystko co tylko mogłem, ale najważniejsze, że dzień na plus!
Przepraszam tych, którzy nie zdążyli obstawić niektórych typów, ale naprawdę miałem dziś ciężki dzień no i nie wszystko mogłem wrzucić na czas.
Do statystyk brakuje mi tylko zakończenia progresji na kuponach: 8/2.1.2 i 8/2 (coś ta ósemka jakaś pechowa).
Stan konta po wszystkich kuponach na dziś to 411.16.
Co proponuję na jutro?
Oferta nie jest przerażająco wielka i naprawdę ciężko coś wybrać. Dla odważnych jeszcze dziś spotkanie:
Estudiantes La Plata vs. Arsenal De Sarandi - typ 2 - kurs około 3.30
Ja tego meczu nie zagram, bo będzie to trudny mecz, aczkolwiek dla grających single jest to perełka. Szkoda mi po prostu grać go żeby później odrabiać jeszcze 2 kuponami, aczkolwiek może puszczę rekreacyjnie za 2zł.
To co na pewno zagram (prawie na pewno):
1. Litwa - Rosja - 2
Jeśli ktoś gra systemem proponuję mu postawić to jako pewniak.
2. Angola - Macedonia - 1
Ewentualnie można też puścić to z podpórką. Kurs jest dobry - 2.40, ale z tego co widzę to Angola prezentuje się dużo lepiej od Macedonii, niestety teren neutralny więc nie ma dodatkowych atutów.
3. Bułgaria - Turcja - 1
Tak jak mówiłem, obstawiłbym ten mecz w systemie, bo to kolejne ciężkie spotkanie, ale naprawdę Bułgaria gra dużo lepiej od Turków. Kurs 3.75 zachęca.
4. Włochy - Luksemburg
Mecz zagadka, nie znalazłem info kto wystąpi w spotkaniu. Zwycięzca jest oczywisty (Włochy). Moja propozycja to albo zagrać ten mecz w systemie jako pewniak i dorzucić coś do Angoli i Bułgarii, albo (tak jak chyba ja zrobię) sprawdzić jutro skład przed meczem i jeśli wyjdzie chociaż podstawowa linia pomocy bądź ataku to można zaryzykować over4.5. Wydaję mi się, że Włosi się rozstrzelają pomimo, iż w ostatnich meczach nie są zbyt bramkostrzelni. Na pewno można też zagrać over2.5 i to jest raczej pewny zakład. Grającym single polecałbym jednak postawić na Włochy za większą stawkę niż kombinować z overami, bo patrząc po ich wynikach ostatnio to ciężko przewidzieć co tam się stanie. Ja obstawiam (na sucho) wynik 4:0/4:1/5:0.
Kupon będzie jutro, ale dopiero po ogłoszeniu składów na spotkanie.
Dodatkowo można obstawić ligę Islandzką i mecz Vestmannaeyjar - Stjarnan na zwycięstwo gości. Kurs około 2.7. Bwin niestety nie oferuje zakładów na to spotkanie, bo z pewnością poleciałby singiel w progresji.
Gorąco pozdrawiam, liczę na komentarze, bo w temacie nic się nie dzieje. Chciałbym poznać wasze opinie i podziękować za prawie 2000 wejść.
Życzę powodzenia!
 
L 4

lukinho102

Użytkownik
No właśnie mialem gdzieś z 2 godzinki temu pisać do Ciebie prywatną wiadomośc odnośnie kilku meczy ;) Na jeden widzę już odpowiedziałeś zanim zapytałem ;)
Chodziło mi dokładnie o dwa mecze Fredrikstad v Viking FK oraz IBV Vestmannaeyjar v Stjarnan, myślisz że dobrym typowaniem było by postawienie na Fredrikstad przy kursie 2.7
Przy takim typie wzorowałem się tym że Fredrikstad grało większość ostatnich meczy z czołówką ligi i być może dlatego są takie wyniki (liczę że z nie wybitną drużyną jaką jest Viking obudzi się ), a Viking grało ze sredniakami i także wyniki nie mieli zachwycające, jestem ciekawy co sądzisz na temat meczu ;)
Ja jestem jeszcze początkującym także każda cenna wskazówka się przyda na co być może patrzeć później ;) i warto poznać opinie innych ;)
 
L 19

looq

Użytkownik
Z tym typem jest mi ciężko się zgodzić ponieważ Fredrikstad nie wygrał żadnego z ostatnich 9 spotkań i przegrało 3 ostatnie mecze natomiast Viking pomimo mieszanej formy prezentuje się nie najgorzej. Masz rację, Fredrikstad grało z przodującymi w lidze i pokazali, że potrafią strzelać bramki aczkolwiek ciężko jest ocenić ich siłę w lidze przeciwko średniakom. Niewątpliwie atutem jest tutaj gra na swoim stadionie. Ja obstawiając wynik postawiłbym na 1:1 czyli remis, aczkolwiek ciężko jest tutaj ocenić co się stanie. W tym wypadku od 1 do 10 jednostek postawiłbym 3j na Viking bądź 4-5j na x2. Zwróć także uwagę na to, że w tamtym sezonie Viking wygrał z tą drużyną 2 razy. Pewnie nie padnie też wiele goli, myślę, że maks tych drużyn to 4 gole (2:2, bądź ewentualnie z wyniku 1:2 w ostatnich minutach Viking może strzelić na 1:3 jeśli miałbym się bawić w przewidywanie przyszłości). Pomimo tego co tu napisałem piłka jest nieobliczalna i wszystko się może zdarzyć, ja tylko próbuję pomóc przewidywalności w pokonaniu nieprzewidywalności ???? .
Pozdrawiam.
@edit
Postawiłem 2 kupony według tego co napisałem o typach na jutro włącznie z obecnie trwającym meczem Arsenalu Sarandi. Wynik póki co to 0:1 czyli bardzo dobrze jednak mecz jest wyrównany, a gol padł z rzutu karnego co nie napawa zbytnio optymizmem. Obstawiłem też over 1.5 na Arsenal Sarandi więc mam nadzieję, że jeszcze chociaż raz skierują piłkę do siatki. Mecze wpisze jutro, bo grałem systemem i trochę tego przepisywania jest, bo bwin niestety nie oferuje nam prostego kopiowania meczy na forum ????
Dobrej nocy i powodzenia!
 
L 19

looq

Użytkownik
Progresja 11 | Kupon 1 ⛔
Progresja: 1x
Stawka: 20.00
Kurs ogólny: -
System: 3z5

1. Nordstrand - Sprint-Jeloey ✅
2. Stromsgodset 2 - Raufoss✅
3. Fredrikstad FK - Viking⛔
4. Al Karkh - Kirkuk⛔
5. Seognam Ilhwa Chunma - Bunyodkor⛔

Wygrana: 0.00
Stan konta:
 
L 19

looq

Użytkownik
Progresja 8 | Kupon 2.1.2 ⛔
Progresja: 1x
Stawka: 28.00
Kurs ogólny: -
System: Patent
1. Stabaek IF - Lillestrom ⛔
2. Tromsdalen - Hodd ✅
3. Hammarby - Falkenbergs FF ⛔
Wygrana: 6.68
Stan konta:
Progresja 8 | Kupon 2.2 ⛔
Progresja: 1x
Stawka: 15.00
Kurs ogólny: 2.50
System: zakład kombi
1. Dania (U19) - Grecja (U19)⛔
2. Katar - Palestyna ⛔
Wygrana: 0.00
Stan konta:
Teraz skupie się na zakończeniu Progresji nr 8, aby przedstawić statystyki i lecieć dalej.
Progresja 8 | Kupon 2.1.2.1
Progresja: 1x
Stawka: 15.00
Kurs ogólny: 2.77
System: zakład kombi
1. Fana Fotball - Molde 2 @lub X ✅
2. Brann 2 - Jerv ⛔
Wygrana: 0.00
Progresja 8 | Kupon 2.1.2.2
Progresja: 1x
Stawka: 30.00
Kurs ogólny: 1.75
System: zakład kombi
1. Stromsgodset 2 - Raufoss @lub X ✅
Wygrana: 52.50
Progresja 8 | Kupon 2.2.1
Progresja: 1x
Stawka: 10.00
Kurs ogólny: 2.25
System: zakład kombi
1. Nordstrand - Sprint Jeloey ✅
2. Gruner - Uli/Kisa 2 ✅
3. Asker 2 - Lyn Oslo ✅
Wygrana: 22.47
Progresja 8 | Kupon 2.2.2
Progresja: 1x
Stawka: 15.00
Kurs ogólny:
System: zakład kombi
1. Fredrikstad - Viking @X- zwrot ⛔
2. Litwa - Rosja ⛔
Wygrana: 0.00
 
L 19

looq

Użytkownik
Witam was moi drodzy,
dzień wczorajszy to moja pierwsza dotkliwa porażka i nie wiem jak się wytłumaczyć z głupoty. Założenia systemu były proste, 1 kupon o kursie powyżej 2 dziennie, czyli podwajać kapitał. Po wyśmienitym początku przy skuteczności około 90% typów moja psychika weszła w pułapkę jaką było myślenie &quot;bóg typerów&quot;. No i klęska. Przy tak słabej ofercie na dzień wczorajszy puszczam mnóstwo zakładów licząc na to, że poraz kolejny się nie pomylę, a efekt widzicie sami. Może i miałem pecha, ale naprawdę oprócz meczu Raufoss, gdzie też chłopaki ledwo to wygrali strzelając 2 bramki w ostatniej minucie to dałem przysłowiowej dupy w każdym kuponie.
Bilans dnia to:
Stawki: 143.16
Wygrane: 74.97
Saldo: ⛔68.19
Po raz kolejny stałem się zbyt pazerny i zamiast ciągnąć dalej doskonałą formę to pokazałem co znaczy być zachłannym. Może to dobrze, że stało się to teraz, przy jeszcze niskich stawkach, bo postanawiam spróbować się ogarnąć i wrócić do normalnej gry, także trzymajcie za mnie kciuki.
Progresję nr 8 zostawiam za sobą i pomimo, że nie jestem przesądny to ta liczba (8) chyba przynosi mi pecha, bo nie mogę jej zakończyć, a system i tak jest mój więc mogę go zmodyfikować ????
Dzisiaj czas na odrobienie progresji 11 i dalsze dążenie do celu.
Pozdrawiam i życzę wygranych! ✅✅✅
 
L 19

looq

Użytkownik
Progresja 11 | Kupon 2-1
Progresja: 1x
Stawka: 15.00
Kurs ogólny: 2.96
System: zakład kombi

1. Anglia (U19) - Szwajcaria (U19) ✅
2. Niemcy (U19) - Węgry (U19) ✅
3. Holandia - Słowacja ✅
4. Szwecja - Islandia ✅

Wygrana: 44.45
Stan konta:
Progresja 11 | Kupon 2-2
Progresja: 1x
Stawka: 15.00
Kurs ogólny: 2.96
System: zakład kombi

1. Chorwacja (U19) - Bośnia i Hercegowina (U19) ✅
2. Czarnogóra (U19) - Słowenia (U19) ⛔
3. Azerbejdżan - Andorra ⛔
Wygrana: 0.00
Stan konta:
Progresja 12 | Kupon 1
Progresja: 1x
Stawka: 7.00
Kurs ogólny: 5.40
System: zakład kombi

1. SJK - OPS ⛔
2. FC Viikingit - Hameenlinna ✅
3. HIFK - PK-35 Vantaa ⛔
4. FC Inter Turku - FC Lahti ✅

Wygrana: 0.00
Stan konta:
Do progresji 12 zagrałem jeszcze 2 kupony:
1. za 10zł o kursie około 3.5 bez meczu HIFK - PK-35
2. za 15zł tylko z meczami Interu Turku i SJK
Jeśli któryś z tych 2 zespołów z 2. kuponu zawiedzie to automatycznie muszę odrobić 32zł (7+10+15) natomiast jeśli zawiedzie tylko 1 zespół (oprócz Turku i SJK) to automatycznie mam zwrot i kończe tą progresję.
 
L 19

looq

Użytkownik
Progresja 13 | Kupon 1
Progresja: 1x
Stawka: 15.00
Kurs ogólny: 2.09
System: zakład kombi

1. Brazylia (U20) - Japonia (U20) ✅
2. Kamerun (U20) - Kenia (U20) ✅

Wygrana: 31.32
Stan konta:
 
L 19

looq

Użytkownik
Progresja 11 | Kupon 2-2-1
Progresja: 1x
Stawka: 45.00
Kurs ogólny: 2.69
System: zakład kombi

1. Rapid Wiedeń (Am) - SV Schwechat ✅
2. Estonia (U21) - Hiszpania (U21) ✅
3. Niemcy - Izrael ✅
4. Francja - Serbia ✅

Wygrana: 121.10
Stan konta:

Progresja 12 | Kupon 2
Progresja: 1x
Stawka: 60.00
Kurs ogólny: -
System: Trixie

1. Estonia (U21) - Hiszpania (U21) ✅
2. Ukraina (U21) - Szwecja (U21) ⛔
3. Bułgaria (U21) - Szkocja (U21) @lub X ✅
Wygrana: 29.70
Stan konta:
Progresja 8 - cała
Progresja: 1x
Stawka: 60.77
Kurs ogólny: 2.85
System: zakład kombi

1. Niemcy - Izrael ✅
2. Grecja - Armenia ✅
3. Francja - Serbia ✅

Wygrana: 172.97
Stan konta: 398.77
 
L 19

looq

Użytkownik
Moje typy na najbliższe dni. Progresję będę cały czas prowadził, ale tylko 1 kupon dziennie zgodnie z założeniami.

Typy w załączniku.
Na jutro do progresji na pewno mecz Baerum - Start i do tego dorzuce może jakąś Hiszpanie albo coś. Polecam ligę USL Pro League (USA) jeśli Twój buk takowe oferuje. Napisz na pw to podam typy na tą ligę ????
Powodzenia.
 
L 19

looq

Użytkownik
Progresja 14 | Kupon 1.1
Progresja: 1x
Stawka: 40.00
Kurs ogólny: 2.09
System: zakład kombi

1. Hodd - HamKam x2
2. Valladolid - Guadalajara 1
3. Bodo/Glimt - Stroemmen 1

Wygrana: 0.00
Progresja 14 | Kupon 1.2
Progresja: 1x
Stawka: 40.00
Kurs ogólny: 2.10
System: zakład kombi

1. Berum - Start 2
2. Bodo/Glimt - Stroemmen 1
3. Almeria - Alcoyano 1

Wygrana: 0.00
Po tym kuponie muszę troszkę odpocząć od progresji, bo granie tylko 1 sposobem jest straaasznie nudne. Spróbuję też grać innym sposobem w innym temacie, a do tego wrócę za jakiś czas. Pozdrawiam ????
 
L 19

looq

Użytkownik
Witam ponownie!
Tak jak obiecałem - wracam do gry. Nadal będę prowadził ten temat, zapraszam więc do śledzenia i komentowania.
Będę nadal grał progresją z kursem powyżej 2. System jakim będę grał to prawdopodobnie najczęściej trixie.
Zaczynamy: Kupon #1
System - Trixie (4 zakłady)

  • SM Caen - FC Metz
    1X2
    Typ: SM Caen 1.55 ⛔
  • Telstar - MVV Maastricht
    1X2
    Typ: Telstar 2.75 ✅
  • Randers FC - SonderjyskE
    1X2
    Typ: Randers FC 2.00 ⛔


Całkowita stawka 8.00 PLN
Ewentualna wygrana 42.78 PLN
Wygrana: 0
Stan konta: 42 PLN
 
Do góry Bottom