>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odbiór wygranej

mozi 552

mozi

Użytkownik
Mam pytanie, czy można w stsie odebrać wygraną tego samego dnia, kiedy go zawarłem? Konkretnie chodzi mi o dzisiaj, ostatni mecz zakończył się o 15:30, jest szansa że dzisiaj odbiorę pieniądze?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Mam pytanie, czy można w stsie odebrać wygraną tego samego dnia, kiedy go zawarłem? Konkretnie chodzi mi o dzisiaj, ostatni mecz zakończył się o 15:30, jest szansa że dzisiaj odbiorę pieniądze?
sprawdz czy istnieje rozliczenie na stronie jesli nie to chyba bedziesz musial poczekac
 
S 0

sts-zamosc

Użytkownik
Jest to zależne od punktu w którym zawarłeś zakład. Z tego co mi wiadomo w niektórych miastach, testowany jest system wypłaty wygranych już po 20 minutach po zakończonym spotkaniu.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Mam takie pytanie. Na dziś mam ostatni mecz jeśli wejdzie to będę mógł odebrać wygraną jeszcze dziś? Na stronie mojego buka zobaczyłem taki obrazek chodzi dokładnie o oznaczony element na obrazku.

 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
W sts odebrałem wygraną tego samego dnia o 16 ale :
mecz odbywał sie o 9 wynik był o 11
nie wiem jak teraz ale oni mieli kiedyś aktualizacje systemu -Wyników- coś koło 9:00 i 14:00 wiec załapałem się po aktualizacji ..
Pozdrawiam
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
A wiec tak. Około godziny 14:40 zakończył się mecz (ostatni na kuponie) a o godzinie 15:40 odebrałem wygraną. Czyli wypłata wygranej jest realizowana do godziny.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
odkopuję
ktoś ogarnia czy w stsach mogę odebrać wygraną w innym punkcie niż ten, w którym zawarłem zakład? w grę wchodzi różnica osiedli ;)
 
Do góry Bottom