>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ODBIERZ 0.50 EURO I ZAKRĘĆ KOŁEM. WYGRAJ JACKPOT

Status
Zamknięty.
befree88 0

befree88

Użytkownik
Tylko teraz możesz całkowicie za darmo zagrać w kasynie Betsson i wygrać jeden z trzech gigantycznych JACKPOTÓW.

Zakręć całkowicie za darmo maszyną i wygraj:
1. Wejdź i zarejestruj się w Betsson z linku:

http://www.betsson.com/?from=promocje

2. Następnie wejdź do kasyna;
3. Wybierz maszyny wyrzutowe i grę Super Lucky Frog;
4. Na Twoim koncie pojawi się 0.50 EURO;
5. Wybierz zakład i zakręć kołem;

Przy odrobinie szczęścia możesz być BOGATY ????

Zarejestruj się i wejdź do Betsson ze specjalnego linku:
http://www.betsson.com/?from=promocje

Życzymy powodzenia i wysokich wygranych. Otwarcie konta w Betsson jest całkowicie darmowe. Aby wygrać nie musisz nic wpłacać - 0.50 EUR pojawi się automatycznie na Twoim koncie. Skorzystaj już teraz z tej super atrakcyjnej promocji.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
To jest jedynie zbieranie sobie klientów bo za 0.5 Euro nic nie można zdziałać 1na 500 , moze wygrac kilka euro.
 
R 0

renton

Użytkownik
po pierwsze to jest to promocja z innego forum z reflinkiem, dostałem takich z 5 na maila co juz mnie wkurzyło, po drugie to najgorsza promocja jaka widziałem chyba, 0,50 E to smiech zeby rejestować sie dla takiej sumy, wiecej mozna znaleźc na chodniku idąc ulica i patrzac pod nogi. naciąganie klientów ????
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Bo to jest promocja raczej dla tych co juz maja konto zeby zachecic do gry w kasynie. Watpie zeby ktos sie rejestrowal dla 0,5 EUR
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
po pierwsze to jest to promocja z innego forum z reflinkiem, dostałem takich z 5 na maila co juz mnie wkurzyło, po drugie to najgorsza promocja jaka widziałem chyba, 0,50 E to smiech zeby rejestować sie dla takiej sumy, wiecej mozna znaleźc na chodniku idąc ulica i patrzac pod nogi. naciąganie klientów ????
Reflink nalezy do tego forum, nie unoś sie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom