>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odblokowanie konta po prośbie defintywnego zamknięcia konta.

3l3m3nt 9

3l3m3nt

Użytkownik
Witam, jestem osobą uzależnioną od hazardu. Z chorobą zacząłem walczyć rok temu poprzez udanie się na terapię.Nie grałem około pół roku, niestety, po raz kolejny zlekceważyłem problem i wróciłem do grania.
Grałem, problem znowu narastał,około miesiąca temu poczułem bezradność i poprosiłem bukmachera, aby zablokował permanentnie konto, argumentując to moją chorobą. Po pewnym czasie próbowałem prosić o odblokowanie konta, niestety zawsze otrzymywałem odpowiedź negatywną, lecz za ostatnim razem angielski support odblokował konto.Momentalnie wpłaciłem pieniądze po czym szybką je przegrałem. Grę zaprzestałem szybko informując o tym żonę. Ta od razu napisała do supportu tego bukmachera, powołując się na regulamin, dlaczego nastąpiło odblokowanie konta. Dostała odpowiedź, że faktycznie doszło do naruszenia regulaminu, za co serdecznie przepraszają. Wystosowana prośba o zwrot przegranych pieniędzy, została odrzucona.
Mamy wszystkie skany rozmów, wysłane wiadomości o prośby zamykania kont. Czy jest jakaś instytucja zajmująca się wyjaśnieniem takich spraw i czy w ogóle jest sens walczyć?
Dodatkowo mogę powiedzieć, że w większości bukmacherów konta mam zablokowane i na prośby o odblokowanie otrzymują odpowiedź negatywną lub prośbę o pisemne zatwierdzenie o braku problemu. Tutaj nic takiego nie nastąpiło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czy jest jakaś instytucja zajmująca się wyjaśnieniem takich spraw i czy w ogóle jest sens walczyć?
Bukmacherzy podlegają różnym restrykcjom, posiadają wymagane licencje w celu możliwości oferowania gier hazardowym, do nich można się odwoływać.
Jednak główne siedziby tych bukmacherów są najczęściej w rajach podatkowych - Malta, Gibraltar itd.
Tak szczerze to proces może potrwać miesiącami, jak chcesz to walcz o ile jest to naprawdę duża kwota, jeżeli nie to daj sobie spokój i zajmij się sportem ;), nałogi podobno można zwalczyć jedynie innym hobby.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
SHAKAL przyjacielu
radzisz na wszystko podczas gdy sam chyba masz/miales jakies problemy. Jak zbankrutowales idac vabank na 0-0 to pytalem sie cos, nie dpowiedziales, po cichu znalazles kase z powietrza i cudownie wrociles do gry i znow Leganes 0-0
Mowilem Ci taka gra jest bez sensu i pytalem o cos, zignorowales, ok, ale inteligentni ludzie ucza sie na bledach, albo chociaz rozwazaja to co ktos im mowi
Oczywiscie mozesz sie napiac i zwyzywac, ale ja z szacunkiem pisze do kazdego - jedna z zasad w biznesie. No chyba ze jakis dwuzlotowy chlopaczek. A ja mialem (mam) Cie za jednego z powazniejszych tutaj. Zechcesz sie odniesc?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tu nie ma do czego się odnosić, wystarczy przeczytać było 1 wpis w temacie ;), a później śledzić dalej.
W skrócie: temat miał służyć ku przestrodze dla innych (dlatego go założyłem) i powstał później ten twór jako dobitny przykład takiej gry po mega niskich kursach:
https://forum.bukmacherskie.com/f98/bardzo-niskie-kursy-czy-warto-je-grac-138313.html
Myślę, że niektórym dałem choć trochę do zrozumienia.
W wielkim skrócie: granie bardzo niskich kursów to strata czasu i pieniędzy w dłuższej perspektywie.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Niezależnie od tego jak było w rzeczywistości, istnieje możliwość, że to wszystko było ustawione w celu oszukania bukmachera (gdyby udało Ci się wygrać, zamiast przegrać, bo jak mniemam nie stawiałeś 2-5% budżetu na zakład, tylko grałeś dużo ryzykowniej = duży zysk lub strata wszystkiego). W takiej sytuacji nie sądzę, aby drogą prawną udało Ci się cokolwiek odzyskać, bo bukmacher się uczepi wersji o oszustwie.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Witam, jestem osobą uzależnioną od hazardu. Z chorobą zacząłem walczyć rok temu poprzez udanie się na terapię.Nie grałem około pół roku, niestety, po raz kolejny zlekceważyłem problem i wróciłem do grania.
Grałem, problem znowu narastał,około miesiąca temu poczułem bezradność i poprosiłem bukmachera, aby zablokował permanentnie konto, argumentując to moją chorobą. Po pewnym czasie próbowałem prosić o odblokowanie konta, niestety zawsze otrzymywałem odpowiedź negatywną, lecz za ostatnim razem angielski support odblokował konto.Momentalnie wpłaciłem pieniądze po czym szybką je przegrałem. Grę zaprzestałem szybko informując o tym żonę. Ta od razu napisała do supportu tego bukmachera, powołując się na regulamin, dlaczego nastąpiło odblokowanie konta. Dostała odpowiedź, że faktycznie doszło do naruszenia regulaminu, za co serdecznie przepraszają. Wystosowana prośba o zwrot przegranych pieniędzy, została odrzucona.
Mamy wszystkie skany rozmów, wysłane wiadomości o prośby zamykania kont. Czy jest jakaś instytucja zajmująca się wyjaśnieniem takich spraw i czy w ogóle jest sens walczyć?
Dodatkowo mogę powiedzieć, że w większości bukmacherów konta mam zablokowane i na prośby o odblokowanie otrzymują odpowiedź negatywną lub prośbę o pisemne zatwierdzenie o braku problemu. Tutaj nic takiego nie nastąpiło.
Widzę że tu mamy do czynienia z sytuacją podobną do ludzi biorących kredyty we frankach. Człowieku weź się ogarnij grając wierz jakie jest ryzyko i nie może być tak że jak przegrasz to się powołasz na chorobę i co buk ma ci oddać kasę. Idąc tym tropem alkoholik pójdzie do sklepu kupi sobie flaszkę wypije ją a później poprosi o zwrot pieniędzy bo powoła się na chorobę.
 
Do góry Bottom