>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[oddam]Bony BET - AT - HOME

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Pisac PW do mnie jeśli ktoś chciałby dostać takiego bona. Ale nie rzucajcie się wszyscy odrazu. Wartość bonu 5 zł. Nie każdy dostanie bo na pewno jest ograniczona ilośc. A ja jestem chętny Wam pomóc wiec nic za to nie chce ???? Może bęe miałwtedy dobrą opinie jak kilku osobom załatwie ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
W związku z dużym zainteresowaniem co do bonów znalazłem inne rozwiazanie i to przypadkowo bo wczoraj przeszukując zasoby internetu ???? Niestety na razie musielibyście skorzystać z tego sposobu bo nie mam na razie kontaktu z kumplem a bony mam właśnie od niego. Sposób zapodam jutro bo dzisiaj jestem już masakrycznie zmęczony ???? Pozdrawiam i mam nadzieje że się nie gniewacie. :mrgreen:
 
W 0

wania

Użytkownik
Tak jak napisal poda sposob na Bony a jak mozna zauwazyc kolega Patrolinho zazwyczaj na forum przebywa poznymi godzinami czyli mozna liczyc ze za jakies 30minut poda nam sposob na Bony POZDRO
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
W końcu znalazłem wolną chwile. Aby dostać i w ogóle wykorzystać teb bon należy spełnić te warunki.

1. Nie używaliscie na własnym koncie bonu na BAH z tej puli kuponów jaką rozdaje ten Pan.
2. Nalezy miec własne konto na BAH.

Teraz opisze wszystko po koleji jak to zrobić.

Piszemy maila Coś na wzór tego:

Witam serdecznie Słyszałem że rozdaje Pan bony na BAH chętnie bym skorzystał z takiego boniku ???? Z góry dziękuje

Oto mój numer ID (Tutaj musicie podac sówj numer konta)

Po napsianiu takiego maila wysyłamy go na [email protected]

Oto jest ten sposób. Sposób dział ponieważ mój kolega dostał takiego bona po 3 dniach od wysłania maila. Mam nadzieje ze pomogłem ????

Jeszcze bym prosił abyście napislai czy dostaliscie BONA Bo jeśli nie to moze będe miał od kumpla.
 
G 0

gruchol

Użytkownik
Znam tego maila- ten gosciu reklamowal sie kiedys na jakims forum ogolnotematycznym i pisal ze jak ktos zarejestruje sie z jego linka to wtedy daje bon. Wiec pewnie po to ten ID. Ja osobiscie nie sprawdzalem ale takie cos widzialem.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Znam tego maila- ten gosciu reklamowal sie kiedys na jakims forum ogolnotematycznym i pisal ze jak ktos zarejestruje sie z jego linka to wtedy daje bon. Wiec pewnie po to ten ID. Ja osobiscie nie sprawdzalem ale takie cos widzialem.
Mój kumpel dostałbona bez zadnego wchodzenia na linka. A po za tym z samym numerem ID raczej nic nie zrobi :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom