>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oddsmaker 10$ no deposit

R 125

roger12

Użytkownik
&quot;TO RECEIVE YOUR UNIQUE BONUS CODE --- PLEASE POST IN THIS TOPIC &quot; I WANT BONUS CODE - after you will receive bonus code you can register at ODDSMAKER using this code&quot;

To tak dużo ? Nie znasz angielskiego, wrzuć do translatora i po sprawie.

Aby otrzymać bonus piszesz w linku z pierwszego posta &quot;I want bonus code&quot;. Admin odzywa sie do Ciebie, dajac Ci kod z którym rejestrujesz sie w oddsmakerze.

-Obrót 20x na zakladach lub kasynie
-Aby wyplacic musisz uzbierać 300$
-Każdy $ powyzej 300 jest Twój i mozesz go wyplacic
-maksimum wyplaty to 100$
tu nie chodzi o mnie ja wiem co trzeba zrobić ale inni nie wiedzą i lecą nie potrzebne pytania i temat się zaśmieca
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Potwierdzam dostałem 10$ z tego forum co kolega podał wyżej.
Trzeba obrócić 20razy, mozna grać na kasynie i na zakładach. nie mozna na pokerze. wypłacamy to co ugramy powyżej 300$, ale max 100$.
nie wiem tylko czy jest jakis minimalny kurs w zakładach po jakim można stawiać, bo sie nie mogłem dogadać.
 
I 2

inko

Użytkownik
Witam. Na powyższym forum dostałem od bodaj administratora kod, który miał mi dać 10$. Po wpisaniu go niestety pieniędzy nie dostałem. Czy na nie trzeba poczekać jakiś czas i dopisują je od razu?
 
1 0

1mcat

Użytkownik
Ja po wpisaniu kodu też od razu nie widziałem pieniędzy, musiałem wejść w cashier następnie account transfer i tam dopiero było na koncie głównym, z którego musiałem przetransferować na konto zakładów/kasyna.
 
V 0

vegeta7

Użytkownik
moze mi ktos powdziec jesli dostane kod to gdzie mam sie rejestrowac poda ktos mi bezposredniego linka bardzo bym prosil
 
Do góry Bottom