>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
M 0

michcio12173

Użytkownik
Mam kłopot z tym bukiem uzbierałem wystarczająca liczbę oringów aby odblokować bonus dokładnie 48h temu odblokowałem do teraz tego bonusu nie otrzymałem a w regulaminie konkursu pisze że następuje to automatycznie juz chyba z 4 wiadomosci do nich posłałem na żadna nie otrzymałem odpowiedzi
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Mam kłopot z tym bukiem uzbierałem wystarczająca liczbę oringów aby odblokować bonus dokładnie 48h temu odblokowałem do teraz tego bonusu nie otrzymałem a w regulaminie konkursu pisze że następuje to automatycznie juz chyba z 4 wiadomosci do nich posłałem na żadna nie otrzymałem odpowiedzi
i jak to wyszlo w koncu?

ogolnie maja bardzo szybkie wyplaty, ale te Oringi to wolno leca

acha wyplaty na MB sa wszystkie darmowe czy maja jakies ograniczenia ?
 
freyas 0

freyas

Użytkownik
Witam, Czy support pracuje w weekend ? Wczoraj złożyłem polecenie wypłaty na konto bankowe zostałem poproszony o przesłanie dokumentów i od tamtej pory cisza i nie wiem czy się nie zacząć martwić
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Czy to normalne ze zlecilem wyplate na konto bankowe ok 12 w poniedzialek i od tamtej pory do teraz jest stan &quot;przetwarzane &quot;? Zadnych maili ani nic nie dostalem.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Właśnie założyłem konto i dokonałem depozytu przez skrill. Wylogowało mnie z Oddsring i gdy chciałem się ponownie zarejestrować to wyskoczyła informacja, że moje konto zostało czasowo zablokowane..
No to ładny start.. Ktoś miał podobnie ? Napisałem do supportu ale narazie cisza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Pan Kracy
Była już o tym mowa. Jeśli podczas rejestracji podajesz inny e-mail niż wpłacasz przez Skrill to masz automatycznie blokadę konta. Szybki kontakt z supportem i wyjaśnienie sprawy pomaga w odblokowaniu konta.
W razie problemów to chętnie pomogę na priv.
 
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
co do wypłat strasznie sie u nich pogorszyło na konto walutowe wyplata 19 dni roboczych wcześniej była do 6 dni skrill czekam juz ponad 6 dni a kiedyś byla do godziny ....
 
K 26

krom

Użytkownik
W ostatnich 2 tygodniach wypłacałem od nich na Skrill 3 razy pieniądze. Nigdy nie czekałem dłużej niż 2 godziny. Może jest coś nie tak z Twoją wypłatą. Napisz do nich.
 
L 1

lepki

Użytkownik
Witam, 6go zleciłem wypłatę z oddsringa. Na następny dzień dostałem maila, że została ona zrealizowana. Tymczasem na dzień dzisiejszy nadal nie mam pieniędzy na koncie. Czy taki czas oczekiwania to u nich normalne czy powinienem już zgłosić się do supportu? Do wypłaty wybrałem opcję z kartą kredytową.
Edit: ile potrzeba postów żeby móc pisać na priv?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@lepki
Wypłatę zleciłeś nie 6.08, a 7.08 i w tym samym dniu została ona przetworzona. Wypłata na kartę trwa przeważnie 2-4 dni robocze, więc najpewniej otrzymasz pieniądze w poniedziałek lub we wtorek.
@ANZELMO
Z tego jak wiem to ostatni raz pisałeś do nich maila w marcu.
Odnośnie Twojej wypłaty to została odrzucona, bo miałeś/masz nieobróconą nagrodę z konkursu bukmacherskiego.
Gdy wszystko ok to wypłaty są realizowane w tempie expresowym.
Zachęcam więc napisanie do supportu w tej sprawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
Marcin-Odra meila to ja do nich pisałem w tym tygodniu już chyba 3 i za każdym razem brak odpowiedzi(nawet po angielsku) - 2 wiadomości z konta poprzez formularz, raz z poczty mało ważne jedna wyplata dotarła na konto- druga cofnęli na skrila pisząc ze chcą skan dowodu wiec im przesłałem. Gdzieś 3 sierpnia i do tej pory nie mam od nich odpowiedzi, co do nagród coś tam wygrałem z kilu for ale zdecydowanie były te nagrody obrócone- bo wyplata doszła fakt szla 19 dni roboczych, widzisz tobie odpisali w mojej sprawie wielkie dzięki za zainteresowanie a do mnie to już nie laska napisać. Bardzo kiepskie podejście maja niesamowity bałagan- bo tak jak mowie wcześniej wpłacałem parę razy i wypłacałem i nie było problemu... plus cos tam wygrywałem w konkursach przegrywałem swoje depo itp Jakby łaskawie napisali ze maja(mam) w systemie jakaś nagrodę nie obróconą było by super ale oni po prostu nie odpisują na moje wiadomości no nic zagram parę zakładów na week sprawdzę historie zakładów- oni mieli obrót nagrodami 3x po kursie 1,5 chociaż pewnie co forum- konkurs inne warunki obrotu Marcin jakbyś napisał o obrocie jaki jest bo może masz aktualne dane byłbym wdzięczny Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom