>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
anzelmo 144,3K

anzelmo

Użytkownik
nie dalej cisza....nic nie piszą napisałem 2 meile zagrałem parę kuponów w week i dalej mam kanały wypłat zablokowane pisałem o obrocie odnośnie nagrody z pewnego forum gdzie obrót był 1,5 x3 czy coś sie zmieniło i cisza
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ostatni raz zleciłeś 29.07 i ona została odrzucona, ze względu na brak obrotu nagrody za konkurs typerski.
Na tą chwilę obrót masz już dokonany, ale od 29 lipca nie zlecałeś ponownie wypłaty.
Teraz już normalnie wypłacisz tylko musisz ją zlecić ;)
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
co do wypłat skrill czekam juz ponad 6 dni a kiedyś byla do godziny ....
Coś nie tak, bo ten buk płaci bardzo szybko. Być może jest nawet rekordzistą, bo kiedyś wypłatę dostałem tuż po jej zażądaniu. Nigdy nie czekałem dłużej niż 2,5 godziny.
Buk fajny, kursy bardzo przyzwoite, rozliczenia zakładów błyskawiczne, limity widoczne.
Ale ten buk kariery nie zrobi z uwagi na dość skąpą ofertę i bardzo późne wystawianie kursów. Poza tym oferta zakładów dodatkowych z gatunku przypadkowych. Jeden zakład ligowy może mieć bardzo bogatą ofertę, podczas gdy inny z tej samej ligi jedynie kilka zdarzeń dodatkowych do obstawienia. Jeśli tak dalej buk będzie się ociągał z ofertą, to szybko zbudzi się z ręką w nocniku.
 
anzelmo 144,3K

anzelmo

Użytkownik
PoPiJava wcześniej to ja z nimi żadnych problemów nie miałem o wypłatach pisałem- tylko teraz mam takie dziwne sprawy

Marcin-Odra wkleję ci z nimi moja korespondencje meilowa... bo ja już nie mogę żeby być tak nieogarniętym - a po części coś chcą mi udowodnić ze to ja mam problem po prostu mnie to śmieszy żałosne jest ze najpierw maja problemy blokują moje meile twierdząc ze mogę zlecać wypłatę jak cały czas wyskakuje mi to samo- pisze im to... bardzo szybko teraz odpisują twierdząc ze wszystko jest ok z ironia ze mam sie udać do mojego konta i zlecić wypłatę zlecić...a tam skontaktuj sie z nasza obsługa-paranoja
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
założyłem konto trochę lipa nie ma chata .jak uaktywnić bonus powitalny i jaki jest min kurs ? jakie zakłady obejmuje ta promocja p/p strz/nstrze handi azjatyckie ile meczy na zakład?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
PoPiJava wcześniej to ja z nimi żadnych problemów nie miałem o wypłatach pisałem- tylko teraz mam takie dziwne sprawy

Marcin-Odra wkleję ci z nimi moja korespondencje meilowa... bo ja już nie mogę żeby być tak nieogarniętym - a po części coś chcą mi udowodnić ze to ja mam problem po prostu mnie to śmieszy żałosne jest ze najpierw maja problemy blokują moje meile twierdząc ze mogę zlecać wypłatę jak cały czas wyskakuje mi to samo- pisze im to... bardzo szybko teraz odpisują twierdząc ze wszystko jest ok z ironia ze mam sie udać do mojego konta i zlecić wypłatę zlecić...a tam skontaktuj sie z nasza obsługa-paranoja
A jakim sposobem ostatnio wpłacałeś że nie możesz zrobić wypłaty na moneybookers. Spróbuj wypłatę na konto bankowe.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Thx , tzn to wiem.
Jednak na wyszukiwarkach z których korzystam ( głównie en.surebet.com , oddstorm.com ) , nie ma tych buków.
Czy mógłby ktoś polecić jakąś ogarniętą najlepiej darmową wyszukiwarkę w której znajdę tego buka ?
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Egzotyczna oferta bonusowa i mam pytanie ????
Za ten bonus można grać, tak jak w innych, standardowych przypadkach? Tzn, czy wpłacając takie 300 pln i mając 600 bonusu można sobie postawić za całość, czyli 900?
e: Jakie są koszty przewalutowań w przypadku założenia konta w euro?
e2: już znalazłem, do usunięcia :&gt;
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
ja też nie mam tego na en.surebet.com ;/ a szkoda bo to moja ulubiona strona. rozważałą nawet ustawienie jej jako strony startowej w operze :p
myślałem że nie mam bo nie jestem zarejestrowany tam ale zarejestrowałem sie i dalej nie ma... podejrzana sprawa... ????
Już nie byłem sam pewien, chłopie OddsRings = LeonBets, tak jak napisał Obserwator_M, sam sprawdzałem, na dowód mogę wkleić screen, ze strony surebet.com. Na oddsportalu jest normalnie do wyboru oddsrings.
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
Już nie byłem sam pewien, chłopie OddsRings = LeonBets, tak jak napisał Obserwator_M, sam sprawdzałem, na dowód mogę wkleić screen, ze strony surebet.com. Na oddsportalu jest normalnie do wyboru oddsrings.
na oddsportal sie zgodze ale na en.surebet.com zabij mnie ale tego nie mam sprawdzałem od wczoraj 8 razy ????
już wiem!! ???? ale ze mnie haker hehe. trzeba sie zarejestrować zalogować i w opcjach wybrać Leonbets bo nie jest zaznaczone ???? sorry ale myślałem że na stronie głównej są już wszystkie buku ;) pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pytanie do osób, które znają tego buka:
Jak z wypłatami na Skrill ? Ile darmowych w miesiącu ?

I czy jest jakiś czas od momentu założenia konta na 1wszą wpłatę powiązaną z bonusem ? Czy mogę założyć konto i wpłacić np po miesiącu i od wtedy zacząć &quot;oringową&quot; zabawę z obrotem ?
 
wielktriada 4

wielktriada

Użytkownik
W temacie przewinęła się kilka razy nazwa bukmachera leonbets.com. Nie chce zakładać oddzielnego tematu więc zapytam tutaj.
Czy na leonbets.com mogą grać Polacy ? Chciałem się zarejestrować ale nie ma opcji Polska w wyborze kraju.
 
pawros 32,3K

pawros

Użytkownik
kilka razy próbowałem obstawić Wisłę w meczu z THW, od 10 rano co zakład to taki komunikat &quot; Błąd: Zdarzenie nie odnalezione lub zamkniete. Proszę wybrać inne wydarzenie. Ostatni taki komunikat o 16.35. Kurs był coraz niższy, a i tak chyba strach ich obleciał!!. co za dziad.....!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom