>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odebranie wygranej

M 30

mihow

Użytkownik
Witam,
Jestem tutaj nowy i chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób odbiera się wygraną. Kupony stawiam tylko i wyłącznie w punkcie naziemnym stąd moje pytanie czy mogę tak samo pójść tam i odebrać moje pieniądze &quot;face to face&quot; jeśli tak to jak? :grin:

Pozdrawiam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
idziesz, podajesz kupon pani w okienku i dostajesz wygraną
jak to sobie inaczej wyobrażałeś ???? ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kupony stawiam tylko i wyłącznie w punkcie naziemnym stąd moje pytanie czy mogę tak samo pójść tam i odebrać moje pieniądze &quot;face to face&quot;
Skoro już grasz od pewnego czasu i masz już ew. wygrane kupony, to bacz aby się nie przeterminowały.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Witam,
Jestem tutaj nowy i chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób odbiera się wygraną. Kupony stawiam tylko i wyłącznie w punkcie naziemnym stąd moje pytanie czy mogę tak samo pójść tam i odebrać moje pieniądze &quot;face to face&quot; jeśli tak to jak? :grin:
Pozdrawiam
Gratuluję wygranych!
Skoro chcesz odebrać wygraną, pamiętaj o zabraniu ze sobą kuponów - szczególnie ważny jest kod kreskowy. Nie może on być poplamiony, wyprany, czy też w jakikolwiek inny sposób - zużyty.
 
B 65

blusior94

Użytkownik
To najważniejsze, możesz je pognieść, porysować, popisać, ale kod kreskowy musi być nienaruszony bo skaner nie przyjmie i jest po herbacie, chyba, że przez nr kuponu i referenta jakoś jeszcze można, ale łba sobie urwać nie dam. Aaa i jak są większe wygrane to proponuje zapytać czy wypłaci to raz, bo czasem punkty nie są skłonne do wypłaty większej kwoty, i trzeba zasuwać do siedziby, ew. możesz się zwrócić o zaświadczenia o wygranej, ale to jak masz większe wygrane, przezorny zawsze ubezpieczony, a sprzedawca musi Ci takie zaświadczenie wydać na życzenie.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jeśli chodzi o większe wygrane to np. Totolotek kiedyś 7.5k mi wysłał na konto, pani w okienku normalnie w systemie kupony &quot;wypłaciła&quot;, na kartce musiałem napisać dane i nr. konta + ksero kuponów i na drugi dzień było wszystko na koncie ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
szczególnie ważny jest kod kreskowy. Nie może on być poplamiony, wyprany, czy też w jakikolwiek inny sposób - zużyty.
kod kreskowy musi być nienaruszony bo skaner nie przyjmie i jest po herbacie, chyba, że przez nr kuponu i referenta jakoś jeszcze można, ale łba sobie urwać nie dam.
Na 100% kod paskowy wcale nie odgrywa kluczowego znaczenia do wypłaty, bowiem niemożność jego zeskanowania jest tylko utrudnieniem dla obsługi, gdyż musi wtedy wklepać numery ręcznie.
Wieki temu miałem wygrany kupon, który pochodził z samej końcówki rolki papieru i ta dolna część kuponu gdzie jest numer seryjny i referencyjny oraz kod paskowy, nie zmieściła się już w całości na wydruku - i do wypłacenia wygranej posłużył numer kuponu i referencyjny z innego pola wydruku na kuponie, gdyż jest tam zawsze podwójnie umieszczany: na dole i na górze.
 
A 14

anu

Użytkownik
Aaa i jak są większe wygrane to proponuje zapytać czy wypłaci to raz, bo czasem punkty nie są skłonne do wypłaty większej kwoty, i trzeba zasuwać do siedziby.
Nigdzie nie trzeba zasuwać.
Wygrane można wypłacić w każdym punkcie - czasem trzeba tylko poczekać kilka dni.
W/g regulaminu wygrane powyżej 1000 zł wypłacane są do 14 dni.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Ekipa pomogła ???? Dodamy, że w przypadku dużych wygranych zamawiamy konwój i pieniądze dotrą na ustalony przez Ciebie i pracownika Punkty termin. Nie uciekamy tez przed wypłatą środków za sprawą przelewów. Staramy się robić tak, aby było wygodnie Graczowi ????
 
Do góry Bottom