>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odpowiednia wiedza dobieranie stawek

anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Chciałbym tutaj poruszyc kwestie odpowiedniej wiedzy sportowej , w moim wypadku piłki nożnej i odpowiedniego stawkowania.Jak przeglądam niektóre typy dnia po prostu chce mi się śmiac - wyglada to mniej wiecej tak , ze pewniak po dobrym kursie ma wygrac przytaczajac statystyki i mowiac ze sa dobrzy bo wygrywaja , oczywiscie nie wszyscy tak pisza , zeby nie bylo.Zapewne wielu ludzi dolacza te &quot; typy dnia &quot; do swoich tasiemcow liczac ze uzbiera sie jakis wysoki kurs ogolny , zapewne przy niewielkiej stawce , poza tym kto nie bazuje na wlasnej wiedzy tylko chce brac typy od innych szybko sie na tym przejedzie , owszem pewne analizy mozna brac pod uwage dowiadujac sie jakis rzeczy ktore sie pomoglo przeoczyc badz nie wiedzac ich.Odpowiednia wiedza plus sposob stawkowania sa najwazniesze czy jakis swoj system/zalozenia.Podejrzewam ze prawie nikt wplacajc jakas kwote na buka , niech to bedzie dla przykladu 100 zl nie ma pojecia jak skutecznie inwestowac bo tak to trzeba nazwac.Granie u bukmachera powinno byc dlugofalowe , wiadomo ze grajac swoich faworytow /pewniakow na weekend raz sie moze udac ale pozniej i tak 10 razy wiecej sie odda niz ta wygrana.Moim zdaniem powinno sie grac majac system gry nawet pol roku wkladajac np ogolnie 2 tys ale majac na celu wygrac 20 - 30 tys.Na najbliższy weekend obstawiam nastepujące mecze - Mu-Arsenal over 2.5 , Norwich-Stoke 2 , Liverpool Newcastle 1 , Psg -Saint over 2.5 , Roma-Palermo 1 , Valencia-Atletico over 2.5 , Real-Saragossa over 3.5 i Pogon-Slask over 2.5 kurs ogolny wychodzi ponad 100 i zagram za 30 zl czyli wygrana ponad 3 tys gdyby udalo mi sie wygrac czekam na kolejna porcje pewniakow - oczywiscie moim zdaniem pewniakow...i gram za wszystko lecz rozpis , w zaleznosci od ilosci meczow , chyba ze bede mial pare zelaznych pewniakow.W kazdym badz razie celem jest kwota od 20 do 100 tys. Takich prob za 30 zl przegrywajac 150 razy bedzie rownac z kwota 4500 zl.Zaznaczam , ze to tylko moje zalozenia przypuszczenia i tak naprawde jak wszystko moze nie wypalic.Jak ktos powiedzmy przeznacza w miesiacu ponad 100 zl na zabawe na bukmachera i robi to dla zabawy to czemu nie pobawic sie w zrobieniu jakiejs ladnej sumki ? Dobra kase mozna zrobic rowniez na betfair , tylko tam doprawdy trzeba miec chlodna glowe bo gdy ujrzy sie te wszystkie kosmiczne kursy ktore sa tak naprawde normalnymi kursami bez przycinek mozna w pare dni ugrac gigantyczna kase i w jednym momencie ją przegrac
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie do końca wiem, co tutaj w dziale: Systemy Bukmacherskie robią te Twoje wynurzenia...
Od tego jest dział Kupony , aby tam swoje różnorakie fantasmagorie na temat bukmacherki zamieszczać na początku w otwierającym wpisie , a następnie je tam dalej prezentować - choćby i na tym długofalowym dystansie pół roku oczekiwania na to trafienie z wygraną rzędu 20-100 tys. zł , na jaką się nastawiasz.
I coś na koniec: to co przedstawiłeś, to nie jest żaden system - a tylko taka Twoja strategia , zakładająca w wersji hurra optymistycznej tę w/w wygraną...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Popieram przedmówcę.
Wchodzę, patrzę, dużo się chłopak rozpisał i myślałem, że coś sensownego się dowiem a tylko się uśmiałem ????
Typy na weekend masz interesujące tylko takim podejściem jak chcesz to zagrać to na 90% utopisz te swoje 30 zł.
Mając takie typy powinieneś to przemyśleć i odpowiednio &quot;ostawkować&quot;
Oprócz ciekawych typów dobrze opisałeś to co się dzieje w dziale &quot;Typy dnia&quot;. Od niedawna gram przeciwieństwa tych typów i wychodzę na tym lepiej niż gra na &quot;faworyta&quot; ale to odrębna para kaloszy.
Reasumując: Nie zmarnuj twoich typów w ten weekend stawiając je na jednej taśmie.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
To są tylko albo i aż moje założenia/przemyślenia.Godze sie z ewentualna stratą 30 zł bo pisałem do czego zmierzam.Skoro można sie uśmiać czytająć mój post napiszcie coś lepszego i bardziej trafnego , z chęcią posłucham.
 
Do góry Bottom