>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"odrzucone" ?

emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Witam, zaraz mnie tu chyba r****erdoli!

Postawiłem combo z 3 spotkań gdzie ako wyszło mi ponad 2.50. 2 spotkania mi weszły i tylko zostało mi czekać na Siarka Tarnobrzeg - Asseco Gdynia.

Kupon postawilem za 2.500 PLN i ze stanu &quot;oczekuje&quot; zmienili mi na &quot;odrzucone&quot;. Oddali mi postawioną kwote ale co jest k*rwa grane ?

Mam na unibet limity ale zaakceptowali po stawce jaką dałem. Mija pare godzin i oddali mi stawke a kupon jest odrzucony. Co jest grane, spotkaliście się z czymś takim ?
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
No nie k*rwa to już przesada! Dałem teraz kolejny kupon z kursem 3.55 i zaakceptowali po stawce 3000PLN a teraz zmienili na 40PLN



P*erdolić te firme, od lat u nich bylem a wypinają sie na polaków chyba. Poki mi nie zablokowali mozliwosci wyplaty kasy na skrilla to spi**dalam stąd :/

- przepraszam za wulgaryzmy ale to jest przesada juz :/
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
No nie k*rwa to już przesada! Dałem teraz kolejny kupon z kursem 3.55 i zaakceptowali po stawce 3000PLN a teraz zmienili na 40PLN



P*erdolić te firme, od lat u nich bylem a wypinają sie na polaków chyba. Poki mi nie zablokowali mozliwosci wyplaty kasy na skrilla to spi**dalam stąd :/

- przepraszam za wulgaryzmy ale to jest przesada juz :/
Nie dziwie sie Tobie. Ze swojej strony moge polecic jedynie iforbet. Nie powinienes miec u nich tego typu problemow.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Mam tam konto od dwoch tygodni, lecz nie wplacilem jeszcze tam pieniedzy. Jakos boli mnie fakt ze stawiam kupon za 1000 zl przy kursie 2 a do wyciagniecia 880 zl :/
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Piekne słownictwo..

W sumie dziwna sytuacja, pierwszy raz o tym slysze, powinni ci ten mecz rozliczyc po kursie 1 a reszte normalnie. Zagadaj na chacie, tyle ze angielskim.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Mam tam konto od dwoch tygodni, lecz nie wplacilem jeszcze tam pieniedzy. Jakos boli mnie fakt ze stawiam kupon za 1000 zl przy kursie 2 a do wyciagniecia 880 zl :/
To pomyśl, że stawiasz po kursie 1,88. Może będzie mniej bolało ;).
Niestety tak już jest. Albo płacimy haracz buków albo nie gramy.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
W Unibet kiedyś to nie chcieli ode mnie za 200-300zł zakładów przyjmować wszystko szło do ręcznej akceptacji. Doszło do sytuacji że zakłady za 20-50zł też szły do ręcznej akceptacji. Nie gram u nich już od jakiegoś czasu, szkoda na nich sobie głowę zawracać.
Jak to pan Stonoga gadał &quot;szkoda ku**** gadać, szkoda szczepić ryja&quot;.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Mialem podobna sytuacje co kolega i tak samo myslalem ,ze odrzucone . A oni odrzucaja od razu tylko grafika sie pojawia jakby zatwiwrdzone bylo. Wystarczy wejsc w kupony i sprawdzic nierozliczone i wychodzi
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
emboy - to raczej kwestia softu. Na nowym inaczej to odrzucone/zaakceptowane wyglada.
Jak masz zlimitowane konto to małe szanse ze wzieliby Ci 3000 nawet na barcelone po 1.2.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Kontynuując, ważne żeby robić skany. Betsyf czy kiedyś expekt zawsze wysyłał maila o zaakceptowaniu lub nie kuponu. Raz mnie to uratowało w betsafe.
Co do polecania innych nowopowstałych polskich pseudobuków. Podatek nie byłby problemem, gdyby nie złodziejska marża. Totolotek ma piątki bez podatku, a z komórki codziennie tylko 6% podatku. Co z tego jak w dwudrogowych zakładach mają 1.8 - 1.8...
 
A 185

adikos

Użytkownik
pewnie kupon został przyjęty do akceptacji a nie został postawiony, a to zasadnicza różnica jest, w pierwszym przypadku nasz zakład może być przyjęty za całą stawkę, częściową stawkę lub cały odrzucony, tylko gdy po postawieniu mamy info że zakład został postawiony oznacza że jest przyjęty za całą stawkę.
 
Do góry Bottom