>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odtwarzacz Mp3

wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Co polecacie?na wstępie stwierdzam że słucham głównie ciężkiej muzyki a przez to ciężko jest dobrać odpowiedni odtwarzacz bo metal to chyba jedyna odmiana z którą każdy sprzet ma najwiecej problemów.Jestem jak do tej pory posiadaczem starego zena ale on przy głośniejszej próbie odsłuchania mocniejszego jebniecia ma problemy przez co słysze nieprzyjemny trzeszczacy dzwiek gitar.Słyszałem że najlepsze sa odtwarzacze iRiver ooraz iAudio...o Ipodach nawet nie piszcie ponieważ wizualnie nie podobaja mi sie i są zbyt drogie.Potrzebuje czegoś do 300zł...słuchawki raczej mam dobre(crative aurvana).Jakieś propozycje?
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
SansaClip. Mam . Nie narzekam. 2 GB już ponad 3 lata i się trzyma świetnie. Jedynie nie wychwytuje katalogów i wszystko masz w jednym ale przynajmniej pewność , że Ci się nie rozleci i do gwarancji za rok lub dwa. Bateria wciąż dobrze trzyma mimo, iż jest wbudowana. Dźwięk też świetny. Polecam.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mam dylemat..albo sansa albo któryś z iriverów albo cowon e2 który w swojej cenie ponoć deklasuje rywali ale nie posiada wyświetlacza ????
 
Do góry Bottom