>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odwołane spotkanie

rts 55

rts

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie dot. meczu Dordrecht - Graafschap, został on odwołany i odbędzie się dopiero 1 lutego. Więc powinni mi rozliczyć jako kurs 1.00, ale czy mogę odebrać pozostałą sumę już jutro, czy dopiero po upływie 48 godzin od godziny, w której miał odbyć się mecz?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Wg regulaminu są to 2 dni, jeżeli zdarzenie nie odbędzie się w tym czasie i jeżeli nie jest znana data kiedy to spotkanie się odbędzie. Jeśli natomiast wiadomo, że odbędzie się ono 1 lutego, będzie policzone po kursie 1,0 wcześniej;)
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
jeśli mecz odbędzie się w ciągu 2-wóch dni roboczych, to będziesz miał ten wynik. Jeśli w tym czasie się nie odbędzie, będziesz miał policzony ten mecz po kursie 1,0. Jeśli natomiast już dzisiaj wiadomo, że ten mecz się odbędzie np w piątek, to już jutro będziesz miał policzone po kursie 1,0;)(tzn, że nie będzie trzeba czekać 2 dni ;) )
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Witam wczoraj miałem mecz Mayr P./Zec Peskiric 0 - 0 Hercog P./Parmentier
no i był walkower i Hercog P./Parmentier przeszły do kolejnej rundy i grają teraz z Dulko G / Gallovits E ... natomiast sprawdzałem kupon na stronie totomix i jest na czerwono że ten mecz przegrany ... co teraz zrobić ??
 
Do góry Bottom