>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odwolany mecz, a milenium

dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Witam,
Szybko i zwięźle - zagrałem kupon w milenium naziemnym, wszystko wysżło jedynie przełożony mecz United, więc kupon wisi w powietrzu jako nierozliczony. Sytuacja jest taka, że jest chyba(?) zasada, że jeśli mecz jest powtórzony w przeciągu 48h to trzeba czekać na wynik, a jeśli po to jest rozliczany po kursie 1.0. I wygląda sprawa tak - mecz jest 51 godzin po pierwotnym terminie. (teoretycznie i praktycznie dwa dni później), więc rozliczą mi kupon po kursie 1.0, czy trzeba będzie czekać. I czy mogę się domagać rozliczenia już teraz, bo wlaściwie United gra o pietruszkę, więc ten mały kurs zagrany na nich jest kompletnie nieopłacalny.

Dzięki z góry za odpowiedź i pozdrawiam.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ale kolego piszesz glupoty po pierwsze MU gra o cos chodzby o to ze bedzie grac w LE bez kwalifikacji zawsze to 2 mecze mniej...To po pierwsze i po drugie za wyzsze miejsce beda miec dodatkowa kase...Wystarcza im remis aby miec wyzsze miejsce...
A co do twojego kuponu pewnie bedzie zwrot i musisz uzbroic sie w cierpliwosc...Potrwa to troche i tyle w temacie...
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Z mojej perspektywy gra o pietruszke, bo wygrana im nic nie daje. Zwrotu nie będzie, a kurs już urósł do 1.65...kretyńskie zasady.
 
Do góry Bottom